Şimdi Ara

Ankara Üniversitesi Öğrencileri (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.083
Cevap
15
Favori
67.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: usameakcelik

quote:

Orijinalden alıntı: rocker2323

quote:

quote:

quote:

Slm arkadaşlar ben bu sene Ankara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğini kazandım hazırlığı atlama gibi bi düşüncem var. Önce şunu soruyum hazırlığı okumak mecburi mi? Yani hazırlığı atlamak için ingilizce yeterlilik sınavına girme zorunluluğu var mı? Bide bu ingilizce yeterlilik sınavını geçmek için kaç almak lazım. Sınavın zorluğu filan nasıldır? Lütfen biri yardımcı olabilir mi...

Bilgisayar mühendisliğinde hazırlık zorunlu mu bilmiyorum, bölümden bölüme değişiyor.
    Ama eğer zorunlu değilse ve okumak istersen kayda gittiğin zaman isteğe bağlı hazırlık sınıfına kaydolabilirsin. Yeterlilik sınavının geçme notu 70'miş.
    Bu arada ben de Psikoloji bölümünü kazandım.kazanan arkadaşları tebrik ederim,Umarım hepimiz için hayırlı olur.

senin kampüs nerede. Dil Tarih ve Coğrafya fakültesi değil mi seninki?

evet DTCF'de olcam. Sıhhıye'deymiş kendileri ,
    bu arada söylemeyi unuttum facebookta Ankara Üniversitesi 2011 girişliler ve ankara üniversitesi sayfalarını takip etmeni öneririrm, güncel bilgiler açıklamalar vs o sayfalarda paylaşılıyor.

Sagolasın bakarım o face de ki sayfaya. Bu arada mühendisliklerde zorunluymuş hazırlık
    2010 un yeterlilik sınavı sorularına baktım da çok zor gibi durmuyo. Acaba çok farkı olur mu bu seneki sınavın..

bence pek farklı olmaz.Bizde hazırlık isteğe bağlı.Ama ben kalmayı düşünmüyorum.Bizim okulun hazırlığı için hiç iyi değil diyorlar, sene kaybı yani..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Slm arkadaşlar ben bu sene Ankara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğini kazandım hazırlığı atlama gibi bi düşüncem var. Önce şunu soruyum hazırlığı okumak mecburi mi? Yani hazırlığı atlamak için ingilizce yeterlilik sınavına girme zorunluluğu var mı? Bide bu ingilizce yeterlilik sınavını geçmek için kaç almak lazım. Sınavın zorluğu filan nasıldır? Lütfen biri yardımcı olabilir mi...

Bilgisayar mühendisliğinde hazırlık zorunlu mu bilmiyorum, bölümden bölüme değişiyor.
    Ama eğer zorunlu değilse ve okumak istersen kayda gittiğin zaman isteğe bağlı hazırlık sınıfına kaydolabilirsin. Yeterlilik sınavının geçme notu 70'miş.
    Bu arada ben de Psikoloji bölümünü kazandım.kazanan arkadaşları tebrik ederim,Umarım hepimiz için hayırlı olur.

bu arada söylemeyi unuttum facebookta Ankara Üniversitesi 2011 girişliler ve ankara üniversitesi sayfalarını takip etmeni öneririrm, güncel bilgiler açıklamalar vs o sayfalarda paylaşılıyor.

Sagolasın bakarım o face de ki sayfaya. Bu arada mühendisliklerde zorunluymuş hazırlık
    2010 un yeterlilik sınavı sorularına baktım da çok zor gibi durmuyo. Acaba çok farkı olur mu bu seneki sınavın..

bence pek farklı olmaz.Bizde hazırlık isteğe bağlı.Ama ben kalmayı düşünmüyorum.Bizim okulun hazırlığı için hiç iyi değil diyorlar, sene kaybı yani..

bence de hazırlığı okuma. Onun yerine 1-2 sene kursa gidersin çok iyi ingilizcen olur + 1 sene kazancın olur...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bence de hazırlığı okuma. Onun yerine 1-2 sene kursa gidersin çok iyi ingilizcen olur + 1 sene kazancın olur...

ben de öyle düşünüyorum :)
  • peki mühendislikte de isteğe bağlı mı?
  • ekle benide. DTCF-İspanyol dili ve edebiyatı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: urqun

peki mühendislikte de isteğe bağlı mı?

mühendislikte zorunlu herhalde...
  • Arkadaşlar listeye ekleme işinin çok faydalı olmadığı görüşündeyim. Zaten konuya sık sık giren arkadaşlar birbirini bilgilendiriyor. Yine de karşı fikri olan varsa dinlerim.
  • Arkadaşlar ben bugün akbank a harç yatırmaya gittim. Ankara Üniversitesinde sistem daha açılmadı dedi gişeci. Ama kayıtlar başladı benim kaydım da 8 eylül perşembe günü biz harcı ne zaman yatıracaz. Kayıt olmaya giderken dekont götürmeyecek miyiz???
  • ders kayıtları sonrasında harç yatılıcak diye biliyorum.Ara sınıflar için böyle.Yeni kayıtlarda böyle olması sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ana18

ders kayıtları sonrasında harç yatılıcak diye biliyorum.Ara sınıflar için böyle.Yeni kayıtlarda böyle olması sanırım

nasıl yani anlamadım.Ben yeni kayıt olacam. Bize gönderdikleri kayıt kılavuzunda kayıt yapmaya gelirken dekontu da getirmemiz gerektiği yazıyodu. Ama daha sistem açılmamış bankadan öyle dediler. Ne yapmam lazım şimdi
  • quote:

Arkadaşlar ben bugün akbank a harç yatırmaya gittim. Ankara Üniversitesinde sistem daha açılmadı dedi gişeci. Ama kayıtlar başladı benim kaydım da 8 eylül perşembe günü biz harcı ne zaman yatıracaz. Kayıt olmaya giderken dekont götürmeyecek miyiz???

en kötü kayıt günü kayıt olduğun yerde acılan şubeye yatırırsın.
  • quote:

quote:

ders kayıtları sonrasında harç yatılıcak diye biliyorum.Ara sınıflar için böyle.Yeni kayıtlarda böyle olması sanırım

nasıl yani anlamadım.Ben yeni kayıt olacam. Bize gönderdikleri kayıt kılavuzunda kayıt yapmaya gelirken dekontu da getirmemiz gerektiği yazıyodu. Ama daha sistem açılmamış bankadan öyle dediler. Ne yapmam lazım şimdi

Kardeşim kayıt olduktan ve ders seçimini yaptıktan sonra yatıracaksın.Kılavuzda ki o madde değiştirildi.
    İnanmıyorsan buradan bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 52oguz -- 6 Eylül 2011; 17:25:01 >
  • Bilgisayar mühendisliği 2011 .

Bu arada Gölbaşı erkek yurdu çıktı ama adresi yok. Nasıl kayıt olucaz ? Acaba kız yurdunun yanına felan mı yapıldı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 52oguz

quote:

quote:

Kardeşim kayıt olduktan ve ders seçimini yaptıktan sonra yatıracaksın.Kılavuzda ki o madde değiştirildi.
    İnanmıyorsan buradan bakabilirsin.

tamam kardeş sagolasın. Kılavuzun değiştiğinden haberim yoktu
  • Hazırlık atlama sınavı nasıl oluyo arkadaşlar. 1.aşama yazılı sınav 2.aşama listening diye duydum. 1.aşamada kaç soru var sınav süresi ne kadar ne soruyolar atlamak için kaç puan almak lazım. 2.aşama nasıl. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
  • DTCF - Hindoloji , hiç bi yeri bilmiyorum ama garanti kaybolurum :D
  • quote:

Hazırlık atlama sınavı nasıl oluyo arkadaşlar. 1.aşama yazılı sınav 2.aşama listening diye duydum. 1.aşamada kaç soru var sınav süresi ne kadar ne soruyolar atlamak için kaç puan almak lazım. 2.aşama nasıl. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

İlk aşamada galiba 60 tan 42 alman gerekiyodu 60 ı bilmiyorumda 42 den eminim ben 41 le kalmıstımda :D . Yabancı diller yüksekokuluna bakarsan bulabilirsin rahatlıkla .
  • Bende ankara 1.sınıf olcam elektronik , üst dönemden arkadaslar hangi dersleri seciyim nası bi planlama yapıyım yardımcı olabilirlerse sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: strahd_von_zarovich

Bende ankara 1.sınıf olcam elektronik , üst dönemden arkadaslar hangi dersleri seciyim nası bi planlama yapıyım yardımcı olabilirlerse sevinirim

Birinci sınıfta üstten ders seçilmiyor diye biliyorum. En azından eğitimde öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: strahd_von_zarovich

Bende ankara 1.sınıf olcam elektronik , üst dönemden arkadaslar hangi dersleri seciyim nası bi planlama yapıyım yardımcı olabilirlerse sevinirim

ben de aynı dertten muzdaribim bilen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Bir de danışman bize bu konuda nasıl yardımcı olabilir yani biz ona nasıl ulaşabiliriz?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.