Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar (196. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.258
Cevap
186
Favori
2.711.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatcan007

Bir turuncu görüntüsü

• quote:

Bir turuncu görüntüsü

Memnunsunuz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-Assault

arkadaslar hayırlı olsun dilekleri için hepinize teşekkür ederim.

Antalyalılar bulusmasını merakla bekliyorumm. Ama yağmur çamur bitsin hele öyle yapalım...

Bu arada önceki arabalarım dandik olduğundan sanırım (1,2 Palio , 1,3 Mjet Doblo...) Arac bana cok atak geldi
    Beklediğimden çooook iyi performansı ama yakıtı ocağıma incir agacı dikmez umarım

Bu arada kaucuk paspas arıyorum nereden bulabiliriz bilen var mı

Ben geç kaldım galiba,kazasız belasız kullanmak dileğiyle spo'nuz hayırlı olsun.
    Dediğiniz gibi araç son derece atak.Bir o kadar da keyifli.300 km.yi biraz geçtim.100 TL.lık ilk yakıt ortalamam 11.2 lt.idi.ikinci 100 TL.lik yakıtla devam ediyorum.Bunun da yarısını tükettim.Benzin alırken göstergeyi sıfırlamıştım.Ortalama şimdi 10,4 lt.gösteriyor.Bu da motor açıldıkça yakıt sarfiyatının düşeceğini işaret ediyor.Tamamı şehir içi,Ortalama hız 20-25km/h.Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozans01

quote:

Bir turuncu görüntüsü

Memnunsunuz değil mi?

Araç benim değil arkadaşlar , Ekim ayında çekmiştim . Resimlerimi kurcalarken buldum ve Antalya'da BRM plaka 2 spo var

• Buda bizim araç

• quote:

Buda bizim araç

İşte buuu süperr.. Ben maviye de fit olmuştum ama eşim beyazda ısrar etti bekliyoruz..Güle güle kullanın..

• Dün gece kırmızı ışıkta freelander td4'le yanyana durduk.Yeşil yanınca fırladım,baktım o da gazladı geçmeye çalışıyor.Kapattım gazı.Hangi deliğe girdi göremedim ya tırstı vazgeçti yada yolu değiştirdi.Kendimi F1 pilotu zannediyordum ki burnuma pis kokular gelmeye başladı.Aracın yeni olduğunu unutmuşum.Fazla zorladım galiba.İnşallah biryerine birşey olmamıştır.O an gaza geldim ama sonra pişman oldum.Keşke uymasaydım.
  • İyi dileklerinizçin teşekkürler ..İşte 2 resim daha

• quote:

İyi dileklerinizçin teşekkürler ..İşte 2 resim daha

Ne diyeyim iştahım kabardı...Mükemmel, Maşallah, bir de nazar boncuğu ekleseydiniz...

• quote:

quote:

Ne diyeyim iştahım kabardı...Mükemmel, Maşallah, bir de nazar boncuğu ekleseydiniz...

• quote:

quote:

Nazar boncuğuna gerek yok bence.. :) .. Rengi zaten yeter ..

• Sn.serhatcan007 aracınızda boya koruma var mı.Bilhassa aksesuarsız çekilmiş fotolar çok parlak görünüyor.Maaşallah diyelim n'olur n'olmaz.
  • quote:

Böyle bir ön gürünümden sonra daha gösterişlisini yapmak adına tasarımcıların işi hayli zorlaştı bana göre.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccüneyt -- 19 Aralık 2010; 1:31:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok bilinmeyenli denklem

quote:

Orijinalden alıntı: kptsedat

Ulukar Otomotivden araç alan ya da alacak olan varsa veya oraya servise götüren alttaki linki tıklayıp yaşanan rezaleti okuyun. İstanbul'un göbeğinde nasıl mafyalık yapılıyor görün.

http://forum.donanimhaber.com/m_45287389/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuresem -- 19 Aralık 2010; 1:50:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SemihYurtbaşı

Sn.serhatcan007 aracınızda boya koruma var mı.Bilhassa aksesuarsız çekilmiş fotolar çok parlak görünüyor.Maaşallah diyelim n'olur n'olmaz.

Hayır hiç bir koruma yok
  • Kendimden şüphe etmeye başladım.
    Bence şu an Türkiye yollarının iki yıldızı var:IX35 ve SPO.
    Her bakımdan bu iki araç kendine baktırıyor.Kullanan biri olarak da söylüyorumki
    yıllarca ''SUNTA''Kıvamındaki araçlarla insanların ceplerini sömürdüler.İyiki Koreli amcalar
    bu iki aracı yaptı da bir şaplak gibi ''SUNTA''cıların yüzüne çarptı.
    Acaba bizmi arabadan anlamıyoruz,yoksa bu adamlarmı? Kimdenmi bahsediyorum;
    Aşağıdaki link'e tıklayın baştaki puanlama tablosuna bakın.Yerden yere vurmuşlar
    http://www.autoshow.com.tr/sik-arazi-afacanlari-HaberDetay/698.aspx?7.Page

• merhaba
    Navigasyon DVD ve Tv oynatıcılı ses ve görüntü sistemleri sanırım yakın dönemde ortalığı kaplayacak gibi görünüyor. Ekteki sistem üzerince 500 dolar altı etiket var. Fiyat 1000 lira altı ve makul görünsede bence sorun şuki navigasyon henüz Türkiye izinli değil ve destek ve garanti ayrı bir dert tabi montajda ve bu tip sistemler çalınma açısından ekstra riskli [/b ] ayrıca QQ ve tiguan forumlarında benzer multimedyalı araçların başına gelenler insanı huzursuz ediyor. Herhalde engeç 6 ay içinde ticari kafası iyi çalışan birileri bizi keklik gibi avlayıp parayı toplayacak. umalımki gördüğümüz orjinal rakamların üstüne dehşet kar payları koymasınlar. selamlar...

adaylar muhtelif:
    http://www.witson.com/en/displayproduct.html?proID=100523203

http://www.ipmart.com/main/product/Custom,Car,DVD,Player,GPS,Radio,System,with,7,HD,Touch,Screen,for,KIA,SPORTAGE,2010,2011,,IZZCE8132,277165.php?prod=277165

http://www.alibaba.com/product-gs/358650510/WITSON_2011_KIA_SPORTAGE_Car_DVD.html

http://www.aktepesound.com/?urun-1094-FLYAUDIO-E7027NAVI-NAVIGASYONLU-MULTIMEDYA-CiHAZI-KIA-SPORTAGE.html

• quote:

Orijinalden alıntı: haydar01

Kendimden şüphe etmeye başladım.
    Bence şu an Türkiye yollarının iki yıldızı var:IX35 ve SPO.
    Her bakımdan bu iki araç kendine baktırıyor.Kullanan biri olarak da söylüyorumki
    yıllarca ''SUNTA''Kıvamındaki araçlarla insanların ceplerini sömürdüler.İyiki Koreli amcalar
    bu iki aracı yaptı da bir şaplak gibi ''SUNTA''cıların yüzüne çarptı.
    Acaba bizmi arabadan anlamıyoruz,yoksa bu adamlarmı? Kimdenmi bahsediyorum;
    Aşağıdaki link'e tıklayın baştaki puanlama tablosuna bakın.Yerden yere vurmuşlar
    http://www.autoshow.com.tr/sik-arazi-afacanlari-HaberDetay/698.aspx?7.Page

Arkadaşlar yıllardır peryodik dergileri takip eden bir otomobil meraklısı olarak söylüyorum, daha önceki sayfalarda da yazdım, malesef autoshow dergisi çok açık bir ifadeyle taraflı yayın yapıyo, bunu defalarca okudum dergide, sözkonusu araçlar içerisinde vw grubundan bir model varsa testin sonucu baştan belli, kimse marka fanatikliği yaptığımı düşünmesin benim golf4 kullanıp bu aracı aldığımı biliyo herkes yorumlarımdan. Ayrıca testlerde -bu çoğu dergi için de geçerli- açıklama bölümünün eleştiri veya beğenileri ile puan tablosu uyumlu değil, bir aracı yerin dibine sokuyolar ardınadan puanlama en üstte, ya da tam tersi, sözün özü aradığı sınıf, donamım, motor ve kaliteyi bilen insanlar için spo çok kaliteli bir üretim olmuş, isteyen istediği puanı versin, en doğrusunu, memnuniyetini dile getirerek ,kullanıcılar zamanla herkese gösterecektir.

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.