Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.258
Cevap
186
Favori
2.709.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yuresem

quote:

Orijinalden alıntı: asaltek

bilirsiniz, kimse forumda araçlarının resimlerini koymak istemiyor, malum sebeplerden
    Fakat bayideki satılık bir aracın fotoğraflarını koymamızda hiç bir sakınca yok tabiki, ayrıca bu araca, nikelaj, kapı çıtaları, yan basamaklar, ön kaput koruma ve 3M cam film uygulaması yapılmışsa, arkadaşlarımız için baya aydınlatıcı da olacaktır
    Gözünüz gönlünüz açılsın sabah sabah...

Sn.asaltek ftg.lar için teşekkür.Öncelikle aracınız hayırlı olsun.İyi günlerde huzur içinde kullanırsınız inşallah.Kapı çıtalarından bahsetmişsiniz,nedir onlar anlayamadım? Jantları değiştirmeniz dışında, resimlerini koyduğunuz araçtan farklı birşey olacak mı sizin araçta?
    Resim koymak istemeyenlere saygı duymak lazım tabii fakat burada zaten hemen hemen herkes bu araca sahip olmuş durumda ya da olmaya aday.Yani nazar değecek bir durum yok demek istiyorum...Yoksa bilmediğim başka bir sebep mi var?Selamlar.

çok teşekkürler sn @yurusem.
    Bir önceki sayfadaki resimlerdeki araç, baya bir aksesuar eklenmiş bir araç. Benim araç 18 jantlar harici ham halde, hiç bir şey taktırmadım zevkime göre.
    Kapı çıtaları fazla belli olmuyor ama, yan basamakların hemen üzerindeki beyaz çıtalar oluyor, bence aracın her iki yanına yerleşmiş müthiş içe kavisli detayı öldürüyor. Zaten yan basamaklar da ilave aksesuarlardan. Bana 3 çeşit yan basamaktan bahsettiler, 2si bayide vardı, ilk çıkan ellerinde yokmuş, fakat fiyat sormadım, taktırmayı düşünmüyordum. Camlarına 3M film uygulanmış(fiyatını bilmiyorum). Ayrıca hem ön, hem de arka farların etrafında ve camların üst kısmında, nikelaj çıta aksesuarlar mevcut bu fotoğraflarda(fiyatını bilmiyorum). Son olarak ön kaputta farkedilemeyecek kadar şeffaf, yakından inceleyince kaputun yarısını örten bir jelatin var, çakıl taşlarından gelen darbelerin kaputa zarar vermesini engelliyormuş, bedeli ise 250TL. Bence bayilere uğrayan arkadaşlar, oradaki mevcut satılık ya da satılmış araçların, ve ayrıca aksesuarların fotoğraflarını çekip burada paylaşabilirler. Araç yeni sayılır, sürekli bir şeyler çıkıyor, bu uygun fiyatlı 17-18 jant değişimi yoktu mesela, müşterilerin isteği üzerine yaptırıldı dediler bayiden...

Bu arada necvoc gibi bir marka navigasyon takıyorlarmış, 2000TL. Dizel spo alan birisinin aracına takıyorlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataber06

quote:

Orijinalden alıntı: Black Spider

quote:

Orijinalden alıntı: izec77

ebay de gezinirken crome paket buldum ilgilenen olursa fiyatıda çok değil .. sevgiler ... sportage dostları ..

http://www.ebay.com/itm/Chrome-Interior-Window-Switch-Molding-Trim-Cover-11-Sportage-/380378488692?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Year%3A2011%7CMake%3AKia%7CModel%3ASportage&vxp=mtr&hash=item5890531f74

Paylasim icin tskler ben ilgileniyorim fiyat makul denenebilir.

bence de uygun ve güzel duruyor ankara dan alacak arkadaşlar varsa katılabilirim...

yalnız sağ ön parçaya dikkat . tek delik yuvası var . oysa bizim sağ on kapı kolunda 2 düğme var .
    haa , dersen ki arka parçada iki yuva var , yer değiştirir takarım diye , o zaman da ön-arka değişimi birbirine uyarmı acaba sorusu doğar ?
    yani olayın en iyisi ix35 için olan linkteki gibi daha bol parçalı bir şey bulmak bizim araç için .
  • Arkadaşlar kia sitesinde spo sayfasında.. Sportage'da 3000 TL indirim yazmışlar.. kastettikleri şey 62700 tavsiye edilen fiyattan 59700 olan kampanyalı fiyat sanırım. Yoksa 56.700 mü yaptılar fiyatı
    http://www.kia.com.tr/sportage/

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar

sportage'in amerikada sunulan böyle bir jantı var ayrıca.. çelik motorun jantını bir an ona benzettim karşılaştırayım dedim.
  • 62700 den 59700 e düştüğünü belirtmişler, 2-3 aydır o fiyat geçerli zaten..
  • foto yüklemek istiyorum sizler hangi programı kullanıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: pimbo

foto yüklemek istiyorum sizler hangi programı kullanıyorsunuz

program derken ne demek istediğinizi anlamadım.
    bu forumda resim koymayı düşünüyorsanız eğer
    mesaj yazım ekranında alt kısımda resim yükle seçeneği var hem oradan..
    hemde internette bulduğunuz bir resmi yüklemek istiyorsanız mesaj yazım boşluğunun üstündeki image butonuna tıklayın..
    böyle bir kodlama belirecektir.. [simage][/simage]

[simage]Bu kısma internette bulduğunuz resme sağ tıklayıp ardından özellikler'e tıkladığınızda.. karşınıza çıkan resim url adresini yapıştırıp yazacaksınız [/simage]
  • 2011 satış rakamlarına bakarsak çelik motor spo satışlarının nerdeyse yarısını aralık ayında yapmış... indirim işe yaramış demekki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChonDanger -- 9 Şubat 2012; 20:40:45 >
  • BMW Audi Mercedes ve Porsche... Range Rover Evoque'a karşı.. aynı tür modeller çıkararak SUV model ağını dahada genişletecekmiş.

BMW X4

PORSCHE CAJUN

MERCEDES MLC

Q4 ise x4 emsali bir araç olmuş fakat resmini bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkyuo

quote:

hemde internette bulduğunuz bir resmi yüklemek istiyorsanız mesaj yazım boşluğunun üstündeki image butonuna tıklayın..

[simage]Bu kısma internette bulduğunuz resme sağ tıklayıp ardından özellikler'e tıkladığınızda.. karşınıza çıkan resim url adresini yapıştırıp yazacaksınız [/simage]

dediginiz yeri denedim fakat dosyam 200kb ın üstünde bir büyüklüge sahip onun için küçültmem lazım
  • Bunlar Range Rover Evoque'u deviremez gibime geliyor, fiyat seviyesi bakımından bilmem ama, Evoque, X6 ayarında bir araç sanki. Ciddi bir karizması var, ön kısımdaki detaylar cayır cayır yakıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erkyuo

quote:

dediginiz yeri denedim fakat dosyam 200kb ın üstünde bir büyüklüge sahip onun için küçültmem lazım

200KB aşıyorsa eğer altta verdiğim sitede boyutunu küçültüp siteye yükleyebilir... ve tekrar bilgisayarınıza indirebilirsiniz..
    isterseniz orjinal boyutuyla siteye yükleyebilir diğer gösterdiğim yöntemi deneyerek linki kullanarak resmi koyabilirsiniz.

http://www.imageshack.us/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arian Galatian -- 9 Şubat 2012; 22:30:54 >
  • l

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pimbo -- 13 Şubat 2012; 13:29:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asaltek

Bunlar Range Rover Evoque'u deviremez gibime geliyor, fiyat seviyesi bakımından bilmem ama, Evoque, X6 ayarında bir araç sanki. Ciddi bir karizması var, ön kısımdaki detaylar cayır cayır yakıyor.

X6 ile aralarinda ciddi farklar var. Dolayisiyla BMW X6 ile karsilastirmak dogru olmaz. Evoque en basta mini suv. X6 epey bir suv :)
  • l

• quote:

Orijinalden alıntı: kerem32

Sportage ile 1500 km yaptım.Gördüğüm bazı hatalar var.Benim araçta soguk günde ilk çalıştırmada esp hatası veriyor kırmızı ışık yanıyor stop edip tekrar çalıştırdığımda sonuyor.Sunroof tan 100 km nin ustu suratlerde ruzgar sesi alıyor.ön yolcu koltugu kafalığı tıkırtı yapıyor.Bunun gibi 1-2 küçük ayrıntı daha var.Bu anlattıklarım sizlerde de oldumu acaba özellikle sunroofun rüzgar sesi nasıl?

Aracinizi gule gule kullanin. 100 degil 170 km dahi sunrooftan gelen bir ses hatirlamiyorum. Tabii kapaliyken. Acik iken degil 100 km, 50 den sonra basliyor gurultu dogal olarak.
  • Güzel görünüyorlar, güle güle kullanın...
  • tesekkur ederim @celebic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pimbo -- 9 Şubat 2012; 23:51:31 >
  • quote:

tesekkur ederim @celebic

Gule gule kullanin, yan basamak konusunu dusunun derim, siyah spoda benekli yan basamak cok yakisikli oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: özufocu

quote:

quote:

quote:

ebay de gezinirken crome paket buldum ilgilenen olursa fiyatıda çok değil .. sevgiler ... sportage dostları ..

http://www.ebay.com/itm/Chrome-Interior-Window-Switch-Molding-Trim-Cover-11-Sportage-/380378488692?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Year%3A2011%7CMake%3AKia%7CModel%3ASportage&vxp=mtr&hash=item5890531f74

bence de uygun ve güzel duruyor ankara dan alacak arkadaşlar varsa katılabilirim...

yalnız sağ ön parçaya dikkat . tek delik yuvası var . oysa bizim sağ on kapı kolunda 2 düğme var .
    haa , dersen ki arka parçada iki yuva var , yer değiştirir takarım diye , o zaman da ön-arka değişimi birbirine uyarmı acaba sorusu doğar ?
    yani olayın en iyisi ix35 için olan linkteki gibi daha bol parçalı bir şey bulmak bizim araç için .

ewet onu bende farkettım hatta arkalarda bızım tek delık war dıye hatırlıyorum .. acaba dızellerde koltuk ısıtmaları orada bır dugme ılemı calısıyor ..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: özufocu

quote:

quote:

quote:

ewet onu bende farkettım hatta arkalarda bızım tek delık war dıye hatırlıyorum .. acaba dızellerde koltuk ısıtmaları orada bır dugme ılemı calısıyor ..

dizellerde koltuk ısıtmaları vitesin yanında bir tuşla çalışıyor diye biliyorum...
  • 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.