Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.258
Cevap
186
Favori
2.711.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • görebildiğim kadarıyla kliması bile var hemde dijital 58.000 liraya kadar verilebilir üstü olmaz

şakası bir yana bu araç çok hoşuma gitti eğer 49.000 liraya klima dahilse tamamdır bence, gerisi hiç önemli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

görebildiğim kadarıyla kliması bile var hemde dijital 58.000 liraya kadar verilebilir üstü olmaz

şakası bir yana bu araç çok hoşuma gitti eğer 49.000 liraya klima dahilse tamamdır bence, gerisi hiç önemli değil.

Evet dahil,, tam otomatik, yalnız, millete bayilerde 5-7 bin arası oynayabilir fiyatlar siparişle alınırsa vs demişler bilemedim... Bir de çizgiler, ön ve arka vs Audi Q5-Q7 ye bayağı bir benziyor, aldıktan sonra kia amblemlerini audi ile değiştireyim diyorum, bir de Q5 amblemi ekletiveririm sağ arkaya, oldu sana Q5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 6 Ekim 2010; 0:32:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: metbey

quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

quote:

Orijinalden alıntı: metbey

quote:

bursa kia bir dönüş yapmadı ya çok satıyolar umursamıyorlar ya da gelmedi(ilki daha uygun gibi)

Bursadan haber alırsan beni de haberdar et hocam

ben takas için soracağım eğer iyi bir fiyata alırlarsa aracımı düşünüyorum beraber alırsak belki bir gıdım indirim alabilirz haber veririm ne demek

Hocam ben 55 binin üzerine çıkamsından korkuyorum, bir arkadaşımıza 5-7 bin arasında oynayabilir fiyat vs demişler ...

Bir de düz vites konusunda çekincelerim var, böyle bir segmentteki arabayı otomatik vitessiz almak içime sinmiyor, aynı motorun otomatik viteslisi yine bu fiyatlara yakın bir fiyatta sunulur mu ki acaba yakın bir tarihte???

o fiyata çıkma heleki yılın şu son günlerinde ne koparırsak kardır ben otomatiğinin geleceğine hiç inanmıyorum çok trafik olmayan yerlerde manuel iyi

• Fiyatını sipariş bahanesini öne sürerek 5-7 bin tl yükseltmezler inşallah.... 49 bin yerine 55 bine falan teslim edebilirlermiş, öyle demişler... 49 bin hikaye olabilir yani anlayacağın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 6 Ekim 2010; 0:39:43 >
  • o sıkar 55 bin oldumu kaç kişi alır bakalım 55 bine çıktımı gider temiz 2. el captiva bakarım 2.0 dizel motor otomatik vites
  • quote:

o sıkar 55 bin oldumu kaç kişi alır bakalım 55 bine çıktımı gider temiz 2. el captiva bakarım 2.0 dizel motor otomatik vites

Aynen... +10000 Fiyat tam sınırda yani... 50 bini aştığında ancak otomatik vites olursa alınabilir duruyor açıkçası... Hayatım otomatik vitesle geçti, sırf 50 binin altında diye manuel vitesine katlanmayı düşünüyorum şu an. 50 bini geçerse alternatiflere bakmaya başlayacağım...
  • yıktınız hayallerimi..
    anlaşıldı olayımız hep aynı kore araçları ancak ucuzsa alınır gerisi teferruat oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEPEE PREMİUM PACK -- 6 Ekim 2010; 1:31:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

yıktınız hayallerimi..
    anlaşıldı olayımız hep aynı kore araçları ancak ucuzsa alınır gerisi teferruat oldu.

aslında captivada o taraftan
  • Captiva'nın şu an sıfır 69.000'lik kampanyası var, 2.0dizel otomatik. Bu ikinci ellere yansırsa, Captiva alınır bence.
  • Captiva sportage yerine alınır diyen arkadaşlara sorularım?

1. vergisinden haberiniz varmı?
    2. bakım fiyatlarından haberiniz varmı?
    3. yakıt tüketiminden haberiniz varmı?
    4. 2. el temiz düşük km.de 2007-2008 modelinin en aşağı 57-58 bin olduğundan haberiniz varmı?
    5. kore malı olduğundan haberiniz varmı?
    6. 2. el alınca garantisinin (2007-8) bitmiş olacağının farkındamısınız?
    7. iki aracın kullanım amacının farklı olduğunun farkındamısınız?(captiva lehine)
  • quote:

Orijinalden alıntı: logicman

Captiva sportage yerine alınır diyen arkadaşlara sorularım?

4. 2. el temiz düşük km.de 2007-2008 modelinin en aşağı 57-58 bin olduğundan haberiniz varmı?
    7. iki aracın kullanım amacının farklı olduğunun farkındamısınız?(captiva lehine)

1. Evet vergi diliminden haberim var.
    2. Bakım fiyatından haberim yok, KIA ile ne kadar fark olabilir ki dedim içimden, ama aydınlatabilirsiniz.
    3. Dizel olması nedeniyle KIA'dan farkı olacağını düşünmüyorum.
    4. Söylediğiniz fiyata 2009 düşük km alınabiliyor. Tabi benim umudum şu anda sıfırı 69000 TL'e inmiş olmasıyla ikinci el değerlerinin de biraz azalacağı yönünde.
    5. Ben aslında KIA'yı da kora malı sanıyordum... Daewoo (Chevrolet), Kia, Hyundai grubu diye bakmıştım, yanlış mı?
    6. 2.el 2009-2010 alınıp (tabi daha fazla para vererek) garanti uzatma konuyu çözer ama sonuçta tabi 2.el araç yani bu da tercih meselesi yine.
    7. Evet, Captiva olsun.

Buradaki mevzunun 1.6 sportage fiyatının 58'lere çıkması durumunda tartışılır olduğunu düşündüğümü de söylemeliyim, Captiva meselesi o nedenle gündemdedir, yoksa 49'luk sportage yerine değil...

Bugün umuyorum ki bir bayide göreceğim Sportage'ı sonrasında daha da detaylı yazmaya çalışacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: etz

quote:

Orijinalden alıntı: logicman

Captiva sportage yerine alınır diyen arkadaşlara sorularım?

1. Evet vergi diliminden haberim var.
    2. Bakım fiyatından haberim yok, KIA ile ne kadar fark olabilir ki dedim içimden, ama aydınlatabilirsiniz.
    3. Dizel olması nedeniyle KIA'dan farkı olacağını düşünmüyorum.
    4. Söylediğiniz fiyata 2009 düşük km alınabiliyor. Tabi benim umudum şu anda sıfırı 69000 TL'e inmiş olmasıyla ikinci el değerlerinin de biraz azalacağı yönünde.
    5. Ben aslında KIA'yı da kora malı sanıyordum... Daewoo (Chevrolet), Kia, Hyundai grubu diye bakmıştım, yanlış mı?
    6. 2.el 2009-2010 alınıp (tabi daha fazla para vererek) garanti uzatma konuyu çözer ama sonuçta tabi 2.el araç yani bu da tercih meselesi yine.
    7. Evet, Captiva olsun.

Buradaki mevzunun 1.6 sportage fiyatının 58'lere çıkması durumunda tartışılır olduğunu düşündüğümü de söylemeliyim, Captiva meselesi o nedenle gündemdedir, yoksa 49'luk sportage yerine değil...

Bugün umuyorum ki bir bayide göreceğim Sportage'ı sonrasında daha da detaylı yazmaya çalışacağım.

yazdıklarınızın kökeni varsayıma dayandığı için cevap vermiyorum. iyi günler...

• son haber çelik motor yeni parti sportagelar için zamlı fiyat üzerinden kapora alıyor %6-8
  • O zaman bu efsane de burada biter. ilk alanlara hayırlı olsun. Çünkü 49.900 ile 54.000 arasında 4000 TL nin haricinde büyük bir psikolojik etki farkı var. Satışlar bıçak gibi kesilmese de % 50 düşer.
  • Ekim başı teslimat için geçen haftasonu az bir miktar kapora vermiştim fakat yazılı herhangi bir belge almadim. Umarım çabura yatmazlar.....
    İlk defa sıfır araç alıyorum dolayısıyla biraz acemiyim galiba.

İkinci parti teslimatlardan kasıt ne zaman oluyor? Bu arada resmi sitedeki fiyatlarda henüz değişiklik gözükmüyor.
  • Geçmiş olsun sportage diyorum ben de. Bu fiyatla QQ ile yarışamaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: levo_redkid

Geçmiş olsun sportage diyorum ben de. Bu fiyatla QQ ile yarışamaz...

sizde qq var herhalde. her mesajın altına bie QQ cevabı yazıyorsunuz hemen. benzinli QQ ya o kurbağa farlarıyla 58.000 lira veren millet bunada 54.000 lira verir içinizi rahat tutun siz. Zam olayını kınıyorum o ayrı mesele.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi logicman -- 6 Ekim 2010; 14:33:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

O zaman bu efsane de burada biter. ilk alanlara hayırlı olsun. Çünkü 49.900 ile 54.000 arasında 4000 TL nin haricinde büyük bir psikolojik etki farkı var. Satışlar bıçak gibi kesilmese de % 50 düşer.

tekrar ediyorum zam olayı gerçekse bir terbiyesizliktir. ama sizden ricam bu paraya bu dolulukta, bu özellikte hangi araç var yazarmısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliturkay

son haber çelik motor yeni parti sportagelar için zamlı fiyat üzerinden kapora alıyor %6-8

kaynak nedir hangi bayi/telefon v.s.?
  • hemen hemen aynı donanımlı dizel qq 60 kağıt , benzinli 56
    sportage her türlü fiyat olarak bunların altında kalmak zorunda
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.