Şimdi Ara

REGAL 22' LCD TV CARREFOUR'DA 345 TL!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
3.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İzmir Mavişehir Carrefour'da gördüm. Diğer mağazalarda geçerli midir bilmiyorum.

• yılbaşında aynı cihazın adı Seg olanını bu fiyatlardan aldım.Hatta 3 tane aldım iş için.
    Birinci ayın sonunda birinden ses çıkmamaya başladı,servise götürdüm ücretsiz birşeyi değişti.
    Bir tanesi arada pembe gösteriyor,daha servise götürecek vakit olmadı.
    Sonuç olarak 22 inch philipsi 400 lr ya vardı geçenlerde,bunlara bu para verilmezmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan_15

yılbaşında aynı cihazın adı Seg olanını bu fiyatlardan aldım.Hatta 3 tane aldım iş için.
    Birinci ayın sonunda birinden ses çıkmamaya başladı,servise götürdüm ücretsiz birşeyi değişti.
    Sonuç olarak 22 inch philipsi 400 lr ya vardı geçenlerde,bunlara bu para verilmezmiş.

22" Philips'in nerede 400 TL olduğunu söylerseniz, bir arkadaşım arıyor uygun fiyata düzgün LCD TV. Monitör değil yalnız TV olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcbtrcs

quote:

Orijinalden alıntı: sinan_15

yılbaşında aynı cihazın adı Seg olanını bu fiyatlardan aldım.Hatta 3 tane aldım iş için.

22" Philips'in nerede 400 TL olduğunu söylerseniz, bir arkadaşım arıyor uygun fiyata düzgün LCD TV. Monitör değil yalnız TV olacak.

hepsiburada da vardı 499 sözde kişiye özel fırsat artı olarak %20 wordpuan ile 400 e geliyordu.
    19 inç seg tv ye 275 nakit veriliyorsa 12 taksit 345 lira rahat eder bu tv fiyatı gayet makul.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcbtrcs

hepsiburada da vardı 3-4 gün ,sonra 450 tl ye çıkarttılar fiyatını ama bonusun da 50 tl kampanyası var hb de.

• hepsiburada da vardı 499 sözde kişiye özel fırsat artı olarak %20 wordpuan ile 400 e geliyordu.
    19 inç seg tv ye 275 nakit veriliyorsa 12 taksit 345 lira rahat eder bu tv fiyatı gayet makul.
    [/quote

hocam ben diyorum 3 tane aldım ,yaramz diye. Fiyatının makuıllüğünün ne önemi var,al-sat mı yapacak adam.
    ben otel odalarına koyacağım için biraz da bile bile aldım yoksa manisanın yanından geçmem de mecburen işte
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.