Şimdi Ara

Başarı Öyküsü Filmleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
14
Favori
46.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akıl Oyunları gibi başarı öyküsü filmleri söyler misiniz? Ders çalışmam lazım. Bu tür filmler iyi gaz veriyor.

• Teşekkür ederim. İzledim ama onu.
  • İzlediğinden emindim ama yazmadan duramadım
  • Milyon Dolarlık Bebek
  • robert de niro ve cuba gooding jr ikisinin bir filmi vardı aklıma gelmedi ismi ama dalgıç olmak isteyen bir zencinin hikayesi ama mükemmel bir filmdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnoztrk

robert de niro ve cuba gooding jr ikisinin bir filmi vardı aklıma gelmedi ismi ama dalgıç olmak isteyen bir zencinin hikayesi ama mükemmel bir filmdir

Men Of Honor filmini diyorsun sen...evet başarı hikayesi konulu bir film
  • Cinderella Man
  • Invictus
  •  Başarı Öyküsü Filmleri
  • Var mı başka beyler?
  • Sosyal Ağ 'facebook' güzel bir başarı filmi, bu tarz film önerilerini bende alabilirim.
  • The Pirates of the Silicon Valley

Güzel bir filmdir. Steve Jobs ve Bill Gates
  • The honor .

Onur. Gurur anlamında.İlk Zenci bir kişi denizci mi ne oluyordu bir denizci tayfasında aşçılık olarak girdikden sonra birşeye yükseliyordu arama kurtarma gibi , Ve zencilerin o zamanlar sevilmiyorken amerikada adam arama kurtarma birliğine giriyordu ve inanılmaz engellerle karşılaşıyordu. İzlemeni tavsiye ederim eski bir film ama mükemmel bir film hem duygusal hem gaza getiriyor.

Hatta , ozamanlar Beyazlarla siyahlar aynı gün denize giremezdi siyahlara özel bir gün vermişlerdi.İzlemen lazım güzel bir film.İnsana çok şey katıyor hani izleyipde bune biçim filmdi diyemezsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dönüşüm

Umudunu Kaybetme

+2012

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CR7_35 -- 5 Ocak 2012; 19:45:42 >
  • 3 Idiots

İzlemedim daha ama öyleymiş.
  • Forrest Gump
    Umudunu Kaybetme
  • quote:

Orijinalden alıntı: İtalian Stallion*

Forrest Gump
    Umudunu Kaybetme

Hoca Rocky'de olabilir.Listene katılıyorum en iyi 2'li.
  • Adam boksa çalışmak için istemiyor hafız ders çalışmak için istiyor
  • birçok kimsenin nick olarak tercih edip hafızamda öylece kalan scarfece' i sonunda önerinizle izledim. Komik olan başarılarına kokain ticaretinden ulaşmış hırslı bir adamın hikayesi olmasıydı, film sonunda böyle hoş bir tebessümle aklıma donanimhaber geldi. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkiremitci

Sosyal Ağ 'facebook' güzel bir başarı filmi, bu tarz film önerilerini bende alabilirim.

Film'i izlerken ben çok sıkılmıştım ama sonu güzeldi.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.