Şimdi Ara

Nokia 5800 Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Prog.-Yazılım Paylaşım/5800'la İlgili Herşey (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.380
Cevap
18
Favori
280.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hell_to_hell

quote:

Orijinalden alıntı: mrtbrc6378

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: herkese_merhaba

quote:

hmm ..yaa navigasyon ile ilgili benim bir sorunum var nokia5800tr forumunda yardım istedim kimse yardımcı olamadı malesef
    şimdi ben haritaları açıyorum>araç sürmeyi seçiyorum>hedef belirle diyorum(haritadan belirliyorum)>bakıyorum gps var kordinatlar çıkmış sinyalde yeşil çizgi neredeyse sonuna kadar çekiyorherşey normalde haritadan bi nokta seçiyorum bu 10km de olsa 100km de belirlediğim konuma "sür"dediğimde araba navigasyonu bu konumda başlatılamıyor uyarısı alıyorum her seferindeve buna bir çözüm bulamadım !ne yapıcam sorun ne ?

Yav hocam NDrive'ı kur.Ne bir sorun ne bir hata ilk maddede yazıyor işte oku oradan.

dostum hepsini okudum en iyi navigasyon Ndrive demişsiniz hattapeki bu Ndrive türkçe mi ?ayrıca bu ovimaps'ı sorunsuz kullanamaz mıyım yapacak birşey yok mu diyorsunuz yani

Ovi Maps daha iyi NDrive'dan.
    1 aydır kullanıyorum,hiç sorun yaşamadım.Geçen NDrive kurdum kullandım,Ovi açık havada 30 saniyede bağlanırken NDrive 1 dakikayı geçik sürede bağlanamadı.

yahu ztn verilen **** Ndrive linkleride ölü program indirilmiyor .!ne Ovi mapstan hayır görebildim nede şu Ndrive ı kurup deneyebildim

Reis'in sitesindeki linkler sağlam.Daha dün indirdim,kurdum,çalıştırdım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: herkese_merhaba

quote:

hmm ..yaa navigasyon ile ilgili benim bir sorunum var nokia5800tr forumunda yardım istedim kimse yardımcı olamadı malesef
    şimdi ben haritaları açıyorum>araç sürmeyi seçiyorum>hedef belirle diyorum(haritadan belirliyorum)>bakıyorum gps var kordinatlar çıkmış sinyalde yeşil çizgi neredeyse sonuna kadar çekiyorherşey normalde haritadan bi nokta seçiyorum bu 10km de olsa 100km de belirlediğim konuma "sür"dediğimde araba navigasyonu bu konumda başlatılamıyor uyarısı alıyorum her seferindeve buna bir çözüm bulamadım !ne yapıcam sorun ne ?

Yav hocam NDrive'ı kur.Ne bir sorun ne bir hata ilk maddede yazıyor işte oku oradan.

dostum hepsini okudum en iyi navigasyon Ndrive demişsiniz hattapeki bu Ndrive türkçe mi ?ayrıca bu ovimaps'ı sorunsuz kullanamaz mıyım yapacak birşey yok mu diyorsunuz yani

Ovi Maps daha iyi NDrive'dan.
    1 aydır kullanıyorum,hiç sorun yaşamadım.Geçen NDrive kurdum kullandım,Ovi açık havada 30 saniyede bağlanırken NDrive 1 dakikayı geçik sürede bağlanamadı.

yahu ztn verilen **** Ndrive linkleride ölü program indirilmiyor .!ne Ovi mapstan hayır görebildim nede şu Ndrive ı kurup deneyebildim

Reis'in sitesindeki linkler sağlam.Daha dün indirdim,kurdum,çalıştırdım.

eyvallah artizz dostumbi bakıcam .

• Başka Yerde De Konu Açmıştım Ama Buraya Da Yazmakta Fayda Görüyorum, Çünkü Bi An Önce Almak İstiyorum Artık Bu Telefonu :) Denizli'de En Uygun Ve En Kaliteli Nereden Alabilirim Bu Telefonu ? Alan Arkadaşlar Tavsiyelerini Esirgemesin ;) Teşekkürler..
  • Ovi suit ve pc suit programlarına bağlanamıyorum telefonu bugün aldım pc suit modunu seçiyorum telefon gözüküyor fakat bağlanamıyorum. Windows 7 kullanıyorum sorun ne acaba ?
  • Sorunu çözdüm.
  • öncelikle Selamun Aleyküm.Bugün çok istediğim telefon olan 5800 xm aldım.İlk kez nokia kullanıyorum telefon çok hoşuma gitti gayet şık bir telefon ama çözemediğim yanları var.
    1-Mesela bir film atıyorum sorunsuz şekilde izleniyor o filmi kapatıyorum hafıza da baya yer var 2.film atıyorum izlemek istediğimde ""dosya yöneticisi:hafıza dolu bazı uygulamaları kapatın ve tekrar deneyin" yazıyor.

2-Film diyelim çalıştı izliyorum ama ileri sarmak istiyorum.İleri butonuna basılı kalıyorum aşağıdaki zaman çizgisi ileri doğru gidiyor.İleri alınmış gibi görünüyor ama görüntü donmuş oluyor yani aşağıda saniyeler ilerliyor ama görüntü donmuş oluyor ve film izlenmiyor

3-Dediğim gibi ilk kez nokia kullanıyorum.Sürümden felan pek anlamıyorum ama *#0000# yapıyorum aynen şunlar yazıyor:

Yazılım sürümü:V50.0.005
    Yazılım sürümü tarihi:23.03.2010
    özel sürüm:50.0.005.C03.01
    özel sürüm tarihi:26.03.10
    Son güncelleme:Güncellenmedi

Şimdi benim sürüm güncellemem gerekiyor mu?tavsiyelerini nelerdir?Sürüm güncellersem ne gibi değişikler olur.Acil cevap lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: cihad123

öncelikle Selamun Aleyküm.Bugün çok istediğim telefon olan 5800 xm aldım.İlk kez nokia kullanıyorum telefon çok hoşuma gitti gayet şık bir telefon ama çözemediğim yanları var.
    1-Mesela bir film atıyorum sorunsuz şekilde izleniyor o filmi kapatıyorum hafıza da baya yer var 2.film atıyorum izlemek istediğimde ""dosya yöneticisi:hafıza dolu bazı uygulamaları kapatın ve tekrar deneyin" yazıyor.

2-Film diyelim çalıştı izliyorum ama ileri sarmak istiyorum.İleri butonuna basılı kalıyorum aşağıdaki zaman çizgisi ileri doğru gidiyor.İleri alınmış gibi görünüyor ama görüntü donmuş oluyor yani aşağıda saniyeler ilerliyor ama görüntü donmuş oluyor ve film izlenmiyor

3-Dediğim gibi ilk kez nokia kullanıyorum.Sürümden felan pek anlamıyorum ama *#0000# yapıyorum aynen şunlar yazıyor:

Yazılım sürümü:V50.0.005
    Yazılım sürümü tarihi:23.03.2010
    özel sürüm:50.0.005.C03.01
    özel sürüm tarihi:26.03.10
    Son güncelleme:Güncellenmedi

Şimdi benim sürüm güncellemem gerekiyor mu?tavsiyelerini nelerdir?Sürüm güncellersem ne gibi değişikler olur.Acil cevap lazım

V51 var, telefonun yazılım güncelleme bölümünü ara sıra kontrol edin( hackli kullandığım için orjinalinde nerde olduğunu hatırlayamıyorum k.bakmayın). Sizin product kodunuza çıktığında güncelleyebilirsiniz ama istediğiniz sonuçlara ulaşacığınızı sanmıyorum. Onun için hackli v51 lere yönelin derim.

Örneğin gayet başarılı olanlarından biri

http://forum.donanimhaber.com/m_42124709/tm.htm

(nasıl kurulum yapılacağı konuda anlatılmış) En azından ram sorununuza çözüm olur.

• ahizede açıklık diye bi bölüm oluşturmuşsunuz ben baktım dikkat ettim benim sağ ahizede açıklık var cidden aldığım yere gitsem yani carrefour telefonu değiştirirlermi acim cevap bekliyorum
  • ben birşey soracaktım.ben telefonumdan e kitap okumak istiyorum. bunu daha önce bahsetmişseniz link verirseniz sevinir.bahsetmediyseniz yardımcı olur musunuz?
  • Selam arkadaşlar.

Ben gene bir şeyi beceremedim bu telefonda. Mesela 50tane resim göndericem ve bunlar arka arkaya sıralı ancak aynı klasör içerisinde göndermek istemediğim 50resim daha var. Göndermek istediğim resimleri tek tek elimle "İşaretle" mi diyeceğim yoksa eski nokialarda E65-N73 gibi kalem işareti tuşunun görevini görecek bir yer var mı? Yani istediğim 50tanesini tek seferde seçip kalanların işaretlenmemesini sağlayacak bir şey?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blast4620 -- 5 Eylül 2010; 2:48:08 >
  • java oyunlarının ve programlarının karta kurulmasını nasıl sağlayacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blast4620

Selam arkadaşlar.

Ben gene bir şeyi beceremedim bu telefonda. Mesela 50tane resim göndericem ve bunlar arka arkaya sıralı ancak aynı klasör içerisinde göndermek istemediğim 50resim daha var. Göndermek istediğim resimleri tek tek elimle "İşaretle" mi diyeceğim yoksa eski nokialarda E65-N73 gibi kalem işareti tuşunun görevini görecek bir yer var mı? Yani istediğim 50tanesini tek seferde seçip kalanların işaretlenmemesini sağlayacak bir şey?

Eğer C6/N97 fw si yüklerseniz çoklu seçim yani kalem tuşu geliyor.

Forumda konuları var zaten.

@ soulcubee

programları hafıza kartına atacaksınız.Dosya yöneticisinden oyunu bulup çift tıklayarak yükleyeceksiniz.
  • bu 32. madde de anlatılan real playerdan radyoları dınleme olayın yapan varmı çalışıyormu ben baya bı uğraştım ya radyolar çalışmıyor yada ben bı hata yapıyorum???
  • quote:

Orijinalden alıntı: vethek06

bu 32. madde de anlatılan real playerdan radyoları dınleme olayın yapan varmı çalışıyormu ben baya bı uğraştım ya radyolar çalışmıyor yada ben bı hata yapıyorum???

Çalışıyor.Denenip onaylanmayan şeyleri konuda göremezsiniz.
  • zaten bende nıe calısmayan seyı koydunuz konuya demedım dıkkat edersen belkı o zman calısıodu sımdı acılmıo o sıteler olamazmı suan ıcın deneyıpte sonuc alan varmı onu soruyorum
  • arkadaşlar ben de usb ile telefona resim atıyorum ama galeride gözükmüyor acaba yanlış yere mi kopyalıyorum bilmiyorum bir kaç yer denedim ama olmuyor bir bilen varsa yardımcı olabilir mi??? lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hattat.

@ soulcubee

programları hafıza kartına atacaksınız.Dosya yöneticisinden oyunu bulup çift tıklayarak yükleyeceksiniz.

olmuyor yine c:'ye kuruluyor
  • Konu büyük bir güncellemeye tabi tutulacak üçüncü bölüm açılacak ve sadece C6/N97 Cfw'sine özel olacak.

@soulcubee

Bazı programlar direk c ye kurulur seçim yapamazsınız. Ama çoğu programda yüklerken sizden seçim yapmanız istenir C mi E mş diye.
  • @soulcubee
    Bazen sadece C görünür.
    Ama altında "Bilgileri göster" yazar.
    Onu tıklarsan E de görünür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagun18
    @soulcubee
    Bazen sadece C görünür.
    Ama altında "Bilgileri göster" yazar.
    Onu tıklarsan E de görünür.

Bir türlü hatırlayamadıgım seyi sen hatırlattın sonunda
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.