Şimdi Ara

Çok sağlam kasalı araba arıyorum (Tavsiye)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
10.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çok sağlam tank gibi otomobil arıyorum normalde küçük araba severdim aslında ama olan kazalar vs beni bu tür araçlara yöneltti şimdi Fiat Doblo kullannıyorum ama kasa olarak o kadar sağam değil Dediğim gibi Can güvenliği için sağlam bir araba tavsiyesi arıyorum
    LÜTFEN YORUM

AKLIMDAKİLER

Citroen C5 (Malum hayvan gibi araba
    Wolsvagen Passat

Sizin önerileriniz neler?

2005 temiz doblo +20.000 gibi yani 50.000 ye kadar
    ama 2.el düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Res+ -- 10 Ağustos 2010; 22:28:27 >

• fiyat aralığınızı da belirtirseniz daha rahat olur hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: SchwarzMoto

fiyat aralığınızı da belirtirseniz daha rahat olur hocam

2005 temiz doblo +20.000 gibi yani 50.000 ye kadar
    ama 2.el düşünüyorum
  • w140 kasa S320L 1998 model

35-40.000 tl ye bulursun temiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: NİTROUS666

w140 kasa S320L 1998 model

35-40.000 tl ye bulursun temiz

Merso diyosun yani tmm arkadaşım bunuda ekledim sadece model eski işte ama BAYA TANK GİBİ araba
  • Güvende hissetmek istiyorsanız jip tavsiye ederim.

Land Rover Freelander

Nissan qashqai

Suziki vitara

Honda crv gibi araçlar alınabilir.
  • yok bee jipin takla atma riski var yüksek hızda passat jetta yeni astra olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: canvarol

Güvende hissetmek istiyorsanız jip tavsiye ederim.

Land Rover Freelander

Nissan qashqai

Suziki vitara

Honda crv gibi araçlar alınabilir.

Tavsiyeler için çok teşekkür genelde çok yakıyor jipler ama inceleyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: numan75

yok bee jipin takla atma riski var yüksek hızda passat jetta yeni astra olabilir

aynen lafı ağızımdan aldın evet passat olabilirim jetta nın sağlamlığından şüpheleniyorum
  • volvo s40 I
  • bizim ailede passat ve jetta kullananlar var ve çok memnunlar volkswagen ler sağlamdır merak etme passat ve jetta da kasis ten geçtiğini hissetmiyosun bile

jipe karşıyım ama bizde yenisinden bi düşük model crv vardı otomatik vites jipte roketleme vardı düğmeye basıyon vuuuv! diye bi ses çıkıyo jipi hızlandırıyodu nos gibi bişiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: numan75

bizim ailede passat ve jetta kullananlar var ve çok memnunlar volkswagen ler sağlamdır merak etme passat ve jetta da kasis ten geçtiğini hissetmiyosun bile

jipe karşıyım ama bizde yenisinden bi düşük model crv vardı otomatik vites jipte roketleme vardı düğmeye basıyon vuuuv! diye bi ses çıkıyo jipi hızlandırıyodu nos gibi bişiydi

evet CR-v l baktım biraz yakıt olayı nasıl onların '' Vuuv olayıda güzelmiş
  •  Çok sağlam kasalı araba arıyorum (Tavsiye)

Çok sağlam kasalı araba arıyorum (Tavsiye)
  • volvolar sağlam araçlardır. 2.el bir volvo iyi olabilir.
  • volvo alıcaksın ozman hocam.ayrıca c5 de bıldıgın tank arabanın goruntusu bıle ınsana guc katıyor guven hıssı verıyor
  • Volvo ve Mercedes'in S serisi taş gibi.
  • Evet arkadaşlar kafamda şekillendi biraz ilk sırayı Volvo aldı s40 GERÇEKTEN hem tip hem kalite vb hemde fiyat 2005 model 30.000-35.000 civarı cok güzel araçlar var
    yani
    1 Volvo s40
    2 honda cR-V ---- PASSAT --- C5
  • Sağlam kasalı amerikanlar var istiyorsan. Ama bir türlü öğrenemedik kaportanın yumuşak, içindeki barların sert olması gerektiğini. Eski volvolarda( baya eski) isveçliler esneme olayını düşünmedikleri için duvara vs çarpan insanların araçları dağılmıyor, fakat içerde iç kanamadan ölüyorlar veya kaburgaları kırılıyormuş. Aracın güvenliği sürüş kafesini koruyabilmesi demektir. Kaportasını koruması değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rice-R

Sağlam kasalı amerikanlar var istiyorsan. Ama bir türlü öğrenemedik kaportanın yumuşak, içindeki barların sert olması gerektiğini. Eski volvolarda( baya eski) isveçliler esneme olayını düşünmedikleri için duvara vs çarpan insanların araçları dağılmıyor, fakat içerde iç kanamadan ölüyorlar veya kaburgaları kırılıyormuş. Aracın güvenliği sürüş kafesini koruyabilmesi demektir. Kaportasını koruması değil

haklısın benim için önemli olan can sağlığı baya bilgilisin bu konuda sen ne önerirsin bu şartlar altında s40 a ne diyorsun 2005 kasa
  • ben citroen c5 almanı öneriyorum, yol tutuşu, donanımı ve hidraktif süspansiyonu ile daha ne olsun :) hem rahat edersin hem güvende hissedersin
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.