Şimdi Ara

SAMSUNG I8320(vodafone 360 h1) 3.5' AMOLED EKRAN/5MP/720P/WIFI/GPS ANA KONU! (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.223
Cevap
14
Favori
493.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam başka tarayıcı warmı el mahkum opera nın pc tarayıcısı guzeldı tel de oyle ıse sorun yok acıkcaıs benım ıcın bu arada telefonun bataryasını cıkarınca mı made ın korean yazıyor nerde yazıyor bu gun alacam gıdıp cın malına gelmıym denk
  • Cihaz için update gerekiyormu..
  • göktepe aynı sorun bende de var telefonum açılmıyor sen ne yaptın düzeldimi cevap yazrasan sevinirim
  • bende iki gün önce vodafone 360 h1 ailesine katıldım

1- vodafone 360 oturumu açmadan hangi özellikler kısıtlanıyor (ben e-postaya girmediğini gördüm)

2- youtubeye girmek için yazan ayarları yaptım youtubeye giriyor fakat videoları açmıyor. ne yapmam gerekli

3- cihazda dahili gps var yazıyor ama ben bir türlü çalıştıramadım. ne yapmam gerekli
  • revilyum

1- vodafone 360 açmadığında haritalara giremiyorsun (ki ben açtığım halde giremedim) market e de giremiyorsun (ben onada giremedim :) ayrıca demo ve monopoly oyunlarıda açılmıyor (bende onlarda açılmadı ) bunlar oturumu açtığım halde girmedim.

2- video olayında ben facebook videolarını bile izleyemiyorum

3- gps açık alanda kullanılıyor googelmaps yüklersen açık alanda mevki gösteriyor ben bire bir mevki-koordinat veren bir yerini göremedim.gps programı lazım ama bu telefona uygun bişey bulmak lazım
  • Versıyon yukseltmeyı bı turlu anlayamadım

Phone : İ8320BUIJ5
    PDA: İ8320BUJC1
    CSC : i8320VODIJ6

Suanda nasıl guncellenecegını bı turlu anlayamadım ayrıca ınternettede baglanamadım bı turlu
    11 sayfayı 3 kez okutum yıne olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muse00

Versıyon yukseltmeyı bı turlu anlayamadım

Phone : İ8320BUIJ5
    CSC : i8320VODIJ6

Suanda nasıl guncellenecegını bı turlu anlayamadım ayrıca ınternettede baglanamadım bı turlu
    11 sayfayı 3 kez okutum yıne olmadı

Dostum güncelleme basit ilk sayfada anlatılıyor. Yanlız telefonu ilk önce download moda alacaksın. Galiba ses kısma+kamera+açma tuşlarının üçüne birden basarak teli açacaksın. O zaman ekranda download modu çıkıyor. Ondan sonra ilk sayfadaki dosyalarla güncelleyebilirsin.
  • hocam ılksayfadakıler cok karısık geldı yahu tane tane anlatırmısnı sana zahmet mesela download moda almadan baslayıyıp cunku ılk sayfayı 5 kez okduum anlamadım bu arada bu guncellemerı nasıl oldugunu yıne anlamadım :S
  • Muse00

7.sayfada oral.sezen arkadaş detaylı bir şekilde anlatmış o sıralamayı takip edersen işin çözülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peacelik -- 30 Eylül 2010; 9:53:56 >
  • arkadaşlar mesaj problemime çözüm bulamadım hala gelen mesajlarımda ş ğ ı ç gibi harler çıkımıyor eğer mesajda ş ğ ı ç gibi harfler varsa mesaj şu şekilde geliyor " ¥Hèò@ ne yap yorsun nas ls n " ve ş ğ ı ç gibi harf varsa mesajda mesajın başında ¥Hèò@ gibi anlamsız birşey çıkıyor. bu problemi yaşıyan benden başka biri varmı yada çözüm yolu bilen biri varmı ?

versiyonum
    phone: i8320BUJA2
    CSC: İ8320ATLIJ6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busonartik -- 30 Eylül 2010; 11:07:26 >
  • bu telefon ile "e-mail" alıp-göndermeyi başarabilen arkadaşlardan yardım istiyorum.

bilgisayardan herşey iyi-güzel, 360 hesabınıza "mail hesaplarınız" ekleyip çıkarıyosunuz. sorunsuz çalışıyo.

ama iş telefona geldimi orda tıkanıyorum. "mail gönderilemedi" diyo. klasörler çıkmıyo (inbox-sent-trash v.s....).

videolarını izlemiştim. adam çatır çatır gönderiyo mailleri. hesaba ait klasörleri bile görüyodu telefonda.

bu konuyu çözmüş olan arkadaşlar lütfen yardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratbayyurt -- 30 Eylül 2010; 11:13:11 >
  • arkadaşlar elimde sıfır samsung h1 360 var ilgilenen arkadaşlara duyrulur gri modelidir. hediye geldi bende htc hd2 olduğu için satıyorum yanında usb kablosu şarj cihazı ve kulaklığı verilecektir kayıt işlemi yapılmıştır. fiyatı 460 tl dir. ilgilenen arkadaşlar gecekurd@hotmail.com adresine mail atabilirler iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcan555

bu telefon ile "e-mail" alıp-göndermeyi başarabilen arkadaşlardan yardım istiyorum.

bilgisayardan herşey iyi-güzel, 360 hesabınıza "mail hesaplarınız" ekleyip çıkarıyosunuz. sorunsuz çalışıyo.

ama iş telefona geldimi orda tıkanıyorum. "mail gönderilemedi" diyo. klasörler çıkmıyo (inbox-sent-trash v.s....).

videolarını izlemiştim. adam çatır çatır gönderiyo mailleri. hesaba ait klasörleri bile görüyodu telefonda.

bu konuyu çözmüş olan arkadaşlar lütfen yardım.

360 oturum açınca sorunsuz maillerime bakabiliyorum

Bu arada elimde fazla telefon oldu bu aralar. Bu yüzden satabilirim.Az bulunan Siyah Renk orjinal aksesuarlı son yazılım yüklü. Kapanma derdi yok İMEİ garantili. 420lira istiyorum.
  • Valla burası satış alanına döndü

Eğer isteyen olursa orjinal batarya ile cillop gibi 10 günlük jelatini üstünde H1 im var.Bununla htc hd2 üste para şeklinde takas edebilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saheemr -- 1 Ekim 2010; 8:25:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: busonartik

arkadaşlar mesaj problemime çözüm bulamadım hala gelen mesajlarımda ş ğ ı ç gibi harler çıkımıyor eğer mesajda ş ğ ı ç gibi harfler varsa mesaj şu şekilde geliyor " ¥Hèò@ ne yap yorsun nas ls n " ve ş ğ ı ç gibi harf varsa mesajda mesajın başında ¥Hèò@ gibi anlamsız birşey çıkıyor. bu problemi yaşıyan benden başka biri varmı yada çözüm yolu bilen biri varmı ?

versiyonum
    phone: i8320BUJA2
    CSC: İ8320ATLIJ6

bu benim problemimi yaşıyan başka kimse yokmu ?
  • slm kardesim

bende 360 h1 var
    firmware güncellemesi yapmak istiyorum

ama nasıl yapacağımı bilmiyorum
    nerden indirip ne yapacağımı bilmiyorum ve açıkçası bu olaylara yabancıyım da biraz

bir de bu telefonda ana ekran giriş ekranı yok sanki doğrudan uygulamalara giriyor
    telefon açıldıgındaysa doğrudan rehbere giriyor bişi anlamadım

eğer bir bilgin varsa ve paylasırsan çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Muse00

evet arkdaşlar sonunda bende aldım ıns 2 gun ıcınde telefon gelecek aksesuar ve urunlerın tamamını orjınal ıns bır sorun cıkmaz program arastırmaya baslıcam bende

merhaba ne kadara ve nereden aldığını öğrenebilir miyim bende almak istiyorum
  • Var olmaz olur mu bende aynı sorunu yaşıyorum türkçe karakterler çıkmıyor arada canı isteyince çıkıyor ama garip
  • merhabalar bende bu telefona sahibim hattim vodafone internete giriyorum ama mms ayarini yapamadim bide adobe flash player bu telefonda calisirmi?
  • Arkadaşlar Alınık Samsung i8320 arıyorum özellikle siyah rengini

sıfır-full orjinal aksesuarlı (öncelikli olarak siyah)

2.el ise kesinlikle ciziksiz full aksesuarlı ve fazla kullanılmamış olması gerekiyor (öncelikle siyah renk)

nakit alıcam ama öncelikle elimde 1 hafta önce aldıgım sıfır ipod touch 3g 8gb var takas düşünüyorum

mail-msn: omuraycil@windowslive.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxömür -- 9 Kasım 2010; 23:53:54 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.