Şimdi Ara

silindi (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
8
Favori
22.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olur . Ancak kankan çok güzel olmayacak yoksa hormonel olarak kalkar aga. Birşey yapamazsın . Benim var kız kankam ama kız kilolu ve çekici değil . Bilmiyorum güzel olsaydı kanka kalabilir miydik Ama çok kıyak kızdır . Erkek arkadaşlarımla ne yapıyorsam onla da yapıyorum .
  • olabilir , ama ya birbirine yumuşurlar yada ikisinden biri başka sevgili yapar. kankalık biter.

bu arada kızların kanka demesi kadar iğrenç bişey yok
  • Olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emure

quote:

Orijinalden alıntı: xswordfishx

olmaz arkadaşlar bence olmaz.... yaşadım biliyorum... ama sürekli bu konularda arkadaşlarla tartışmaya giriyorum olmaz bana göre kız belki o gözle bakmaz ama erkek bir kıza karşı arkadaşca olması çok zor bana göre.. siz hiç yaşadınızmı yada gördünüzmü bilmiyorum ama ben karşıyım.. hatta bunun çokta güzel bir örneği var da bilen biler neyse siz ne düşünüyorsunuz merak ettim

Yaşadım biliyorum demişsin ama kızla erkeğin kanka olması durumunu yaşayamamışsın ki olmaz diyorsun. 24 yıllık tecrubelerime dayanarak olur diyorum.

hacı 3 yıl geçmiş aradan ama hala düşüncelerim aynı

• İkiniz de eğer başkasına ciddi derecede aşıksanız olur. Ama boştaysanız ve bir süre çok yakın olursanız artık o ilişki kanka boyutunu aşmıştır. (bu lafı da sevmem ya neyse.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pompadan panpa olmaz

• İlk Gün Kardeşim,kankam

1 Hafta Sonra Pompala Aşkım.Kökle Aşkım.

Kimse kendini kandırmasın,Kız ile erkek arkadaş olamaz.
  • olur
  • Kız cirkinse olur

• Olmaz.3 kez kanka olduğum kız oldu şuana kadar hepside bir süre sonra duygularını açtı.artık bende kızdan kanka yapmıyorum mesafeliyim.berbat bir durum kimsenin başına gelmesin.

• Kanka olmaz önce dinen sakıncalıdır şaka yapıyorum ben hoca degilim.
    Kanka erkek boş zamanı yakaladımı affetmez. Kanka ayagına yatanlar falan yalan hea ama aradada çıkar istisna
  • Asla olmaz harry potter-hermione granger-ron weasley üçlüsü örnek olsun size.

Ne güzel kızı ron götürdü yav.

• İstediğin kadar dene olmaz iddia ediyorum olmaaazzz. Bizimde öyleydi sonra aldı başını gitti olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

kanka ayağı .... .....

.... ....

• olmaz.
  • olmaz
  • OLMAZ.
  • Aynı evde falan yaşamazlarsa sıkıntı yok bencede :)
  • kankalık zor çünkü zamanla birbirlerine ilgi duymaya başlarlar vs ama araya belli sınırlar koyarlarsa sıkıntı yok :)
  • olmaz uğraşmayın böyle şeylerle.hemcinsinle yaptığın muhabbeti karşı cinsle de yapıyorsan sende sorun var demektir.(bence)
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.