Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Without Grace

Beyler World Of Tanks Avrupa sunucusu sanırım Gamersfirst evet yanlış duymadınız Gamersfirst tarafından sonbaharda açılacakmış , inşallah bu güzelim oyunu ziyan etmezler .

Kaynak :
    http://www.merlininkazani.com/oyun_roportaj/1/GamersFirstten_Gulumser_Baranla_konustuk-36657.html

Aman bu oyuna da hile gelirse oynanmaz artık (gamersfirstin diğer oyunlarında olduğu gibi)
  • Oyunla bir ilgisi olacak mı GamersFirst'inh yoksa sadece sunucu işi mi?
    Umarım olmaz bir ilgileri
  • off be tam sayfalara bakıp indiricektim oyunu güzel güzel sonra gamerfirst yazısını gördüm ve vazgeçtim
  • Oyun K2 ile alakalı olacaksa kesinlikle bırakıyorum.
  • Arkadaslar bu konuda biraz cahilim.
    Gamesfirst'un vukuatları nelerdir?
  • Iosef Stalin-4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vuque -- 8 Eylül 2010; 13:39:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuque

Oyun K2 ile alakalı olacaksa kesinlikle bırakıyorum.

Oha k2 network'ü nereden karıştırdınız yav. Oyunun yapımcısı wargaming.net. Bilmiyorum arkadaşların dediği gibi avrupada sunucu desteği gamersfirst tarafından verilecek galiba. Bunun oyunun işleyişine ne gibi zararı var anlamadım ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerrjo1 -- 8 Eylül 2010; 15:09:42 >
  • JagdPanther'i gece aldım ama sadece 2. seviye motor(üç seviye var) ve PaK36 L/56 takabildim ki, o silahı JagdPanzer 4'te de kullanıyordum. Gerisi için elde exp yok.
    Mevcut durumda, JagdPanzer 4'ün 3. seviyedeki topunu(PaK36 L/56) ve aynı mermileri kullandığı için aynı seviyede zarar verebilen/veremeyen, ona göre ön zırhta sadece eğim avantajı olan, yan ve arkada biraz zırh kalınlığı avantajı olan, HP'si 600 yerine 850 olan, büyüklüğü sayesinde daha uzağı görebilen ve daha büyük engellerin arkasından ateş edebilen; ancak buna karşılık, paleti(süspansiyon) ve motoru son seviye olmadığından çok çok daha yavaş dönen, büyüklüğü nedeniyle daha kolay hedef olan, mermi ve tamir ücreti daha fazla olan bir ucube var elimde.
    Topu ve paletleri falan geliştirilince JagdPanzer 4'ü ezip geçecek(top geliştirmeleri dehşet, JagdPanzer 4'e göre), ama şu haliyle JagdPanzer 4 daha iyi(dönüş hızı ve siluet sayesinde).

Ancak JagdPanzer 4'le exp kasarsam, exp'leri transfer edebilmek için altın gerekecek ve altınım çok az. Premium'a bile yetecek altınım yok (dün yanlışlıkla 1 tane özel mermi aldım. Giden 4 altın yüzünden, premium'u birkaç saat sonra alabilecekken cuma gecesi alabileceğim).

Bunlar hep, o 5000 altının bir kısmını JagdPanzer 4'ün özel mermilerime harcamam yüzünden. Onlara harcamak yerine, exp transferi için kenarda bulundurmalıydım o altınları(özel mermi olmadan da, iyi geçen savaşlarda 1K-1,5K arası exp alınabiliyor çünkü). Şimdi mermi bir yana premium'a bile altın kalmadı.
    Aman dikkat edin, benim gibi JagdPanther alıp Hetzer kullanıyomuş psikolojisiyle savaşmak zorunda kalmayın

Artillery kısmındaysa, SU-5'e geçtim. Top geliştirmesi için az bir exp gerekiyor ve onu alınca ciddi hasar verebileceğim. Tareti SU-26'daki gibi dönemediğinden, daha doğrusu tareti olmadığından, bu konuda biraz dezavantajı(bu durum hem daha uzun sürede nişan almaya yol açıyor hem de hareket kabiliyetiniz azalıyor) var ama topunu son seviye yapınca bu eksikliği gidecektir. Şu an SU-26'nın son seviye topunu kullanıyorum SU-5'te.
    SU-8 içinse 40-50k civarı exp lazım. Çok var ona.

Ben en iyisi birkaç gün ara vereyim oyuna ya da sadece SU-5'le kasayım. O sırada altınlar gelsin, premium'u alayım ve transfer de edebileyim. Yoksa bu iş yaş. O dönüş hızıyla yakın mesafede anca Churchill avlarım :(

(2. seviye motor ve PaK36 L/56'lı haliyle JagdSucker'ım. JagdPanzer 4'ün %100 crewlerini bile bir süre aktarmayabilirim:

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Yav bir de beni gören Stug 3'ler, JagdPanzer 4'ler bir halt olduğumu sanıp önden gitmemi bekliyorlar("JagdPanther olduğuna göre iş yapar" sanıyorlar hemen. Bilmiyolar olayı). En çok o sinirimi bozuyor. Gidiyoruz önden, sön gördüğüm şey çizik attığım IS-4'ün bana doğrulmuş namlusu oluyor. JagdPanther'iz diye öncelikli hedefiz de artık; öyle JagdPanzer 4'le arada kaynamak yok:). Yetti artık bu kaçıncı yav kurtulamadık eziklikten

Bu arada, önemli soru:

JagdPanther'in 3. seviye topu, yani PaK43 L/71'i takabilmek için paletleri 2. seviye yapmak gerekiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 9 Eylül 2010; 4:23:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

quote:

Oha k2 network'ü nereden karıştırdınız yav. Oyunun yapımcısı wargaming.net. Bilmiyorum arkadaşların dediği gibi avrupada sunucu desteği gamersfirst tarafından verilecek galiba. Bunun oyunun işleyişine ne gibi zararı var anlamadım ama.

Gamerfirst=K2
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

quote:

Gamerfirst=K2

Gamerfirst şu ana kadar hangi güzel f2p oyuna el attıysa hepsi hack ve hilecilerle doldu ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cz

JagdPanther'i gece aldım ama sadece 2. seviye motor(üç seviye var) ve PaK36 L/56 takabildim ki, o silahı JagdPanzer 4'te de kullanıyordum. Gerisi için elde exp yok.
    Mevcut durumda, JagdPanzer 4'ün 3. seviyedeki topunu(PaK36 L/56) ve aynı mermileri kullandığı için aynı seviyede zarar verebilen/veremeyen, ona göre ön zırhta sadece eğim avantajı olan, yan ve arkada biraz zırh kalınlığı avantajı olan, HP'si 600 yerine 850 olan, büyüklüğü sayesinde daha uzağı görebilen ve daha büyük engellerin arkasından ateş edebilen; ancak buna karşılık, paleti(süspensiyon) ve motoru son seviye olmadığından çok çok daha yavaş dönen, büyüklüğü nedeniyle daha kolay hedef olan, mermi ve tamir ücreti daha fazla olan bir ucube var elimde.
    Topu ve paletleri falan geliştirilince JagdPanzer 4'ü ezip geçecek(top geliştirmeleri dehşet, JagdPanzer 4'e göre), ama şu haliyle JagdPanzer 4 daha iyi(dönüş hızı ve siluet sayesinde).

Ancak JagdPanzer 4'le exp kasarsam, exp'leri transfer edebilmek için altın gerekecek ve altınım çok az. Premium'a bile yetecek altınım yok (dün yanlışlıkla 1 tane özel mermi aldım. Giden 4 altın yüzünden, premium'u birkaç saat sonra alabilecekken cuma gecesi alabileceğim).

Bunlar hep, o 5000 altının bir kısmını JagdPanzer 4'ün özel mermilerime harcamam yüzünden. Onlara harcamak yerine, exp transferi için kenarda bulundurmalıydım o altınları(özel mermi olmadan da, iyi geçen savaşlarda 1K-1,5K arası exp alınabiliyor çünkü). Şimdi mermi bir yana premium'a bile altın kalmadı.
    Aman dikkat edin, benim gibi JagdPanther alıp Hetzer kullanıyomuş psikolojisiyle savaşmak zorunda kalmayın

Artillery kısmındaysa, SU-5'e geçtim. Top geliştirmesi için az bir exp gerekiyor ve onu alınca ciddi hasar verebileceğim. Tareti SU-26'daki gibi dönemediğinden, daha doğrusu tareti olmadığından, bu konuda biraz dezavantajı var ama topunu son seviye yapınca bu eksikliği gidecektir. Şu an SU-26'nın son seviye topunu kullanıyorum SU-5'te.
    SU-8 içinse 60-70k civarı exp lazım. Çok var ona.

Ben en iyisi birkaç gün ara vereyim oyuna ya da sadece SU-5'le kasayım. O sırada altınlar gelsin, premium'u alayım ve transfer de edebileyim. Yoksa bu iş yaş. O dönüş hızıyla yakın mesafede anca Churchill avlarım :(

(2. seviye motor ve PaK36 L/56'lı haliyle JagdSucker'ım. JagdPanzer 4'ün %100 crewlerini bile bir süre aktarmayabilirim:

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Yav bir de beni gören Stug 3'ler, JagdPanzer 4'ler bir halt olduğumu sanıp önden gitmemi bekliyorlar("JagdPanther olduğuna göre iş yapar" sanıyorlar hemen. Bilmiyolar olayı). En çok o sinirimi bozuyor. Gidiyoruz önden, sön gördüğüm şey çizik attığım IS-4'ün bana doğrulmuş namlusu oluyor. Yetti artık bu kaçıncı yav

Bu arada, önemli soru:

JagdPanther'in 3. seviye topu, yani PaK43 L/71'i takabilmek için paletleri 2. seviye yapmak gerekiyor mu?

Paletleri değiştirmeden bütün topları takabiliyorsun FuG7 ve 650 beygirlik motor ile birlikte. Bir tavsiye kesinlikle L/52'yi fazladan 100 hasar vermek için bir mermiye 1030 kredi vermen gerekir. 3. seviye motor açmadım fazladan 23k exp ona harcamak yerine direk Ferdinand almayı planlıyorum çok fazla fark yaratacağını düşünmüyorum 750 beygirlik motorun...
  • Oyuna yaklaşık 1 Mb'lık bir patch gelmiş.Acaba neden geldi bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmgnd

Selam, ww2 benim içinde ilgi çekici, tüm yazılanları okuyamadım, fakat grafiği bi tara bırakırsak simüle bir oyunmudur, söz gelimi paletlere atılan mermi tankları hareketsiz bırakabilirmi, sonradan sinsice ve zekle)) mermi manyağı yapılabilyormu acaba? IL2 sturmovik oynadım ww2 oyunlarını severim, şuan indiriyorum wof u keyide aldım ama sıfırım oyun içinde iletişimi nasıl sağlıyorsunuz? kaç kişi olabilyorsunuz kafasını şişireceğim adam lazım) EDİT: indirme, 5.42 yükseltme oyuna giriş tamamlandı, oyundaki nikim: tamgan

Evet paletlere atılan mermi tankları hareketsiz bırakabiliyor ancak mermi manyağı yapman biraz zor çünkü sen yeni mermiyi doldurana kadar rakip paletini tamir etmiş oluyor(Üst düzey silahlarda)
  • Gelen patch ile launcherı değiştirdiler.
  • ben betaya katılmaya çalıştım ama yapamadım bir türlü en son invite code istiyor onu kayıt yaptıgım halde mailime göndermedi nasıl olacak...
  • Bende indirmeye başladım. Lakin soru şu. Etrafda aval aval gezip knight online oyunlarındaki gibi yapay düşmanları öldürüp exp ve paramı kazanıyoruz, Yoksa her seferinde diğer kullanıcılarla kafa kafya savaşamı giriyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kapitän_zur_See

Bende indirmeye başladım. Lakin soru şu. Etrafda aval aval gezip knight online oyunlarındaki gibi yapay düşmanları öldürüp exp ve paramı kazanıyoruz, Yoksa her seferinde diğer kullanıcılarla kafa kafya savaşamı giriyoruz.

Aynı cs gibi maçlar oluyor Bu maçlarda duruma bağlı exp ve para kazanıyorsun.
  • Keşke oyunun simulasyon seviyesini yükseltseler, hem kalitesiz oyuncu sayısı azalırdı hem de oyun daha zevkli hale gelirdi. Gerçi onlar için önemli olan oyuncu sayısıdır kesin.
  • bunun üyeliğini yaptım
    ama kaç günde geliyor şifresi bunun
    4 saat oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kapitän_zur_See

bunun üyeliğini yaptım
    ama kaç günde geliyor şifresi bunun
    4 saat oldu

Yapımcının sitesinden sakın bekleme gelmez kolay kolay benim şansıma ilk betada vermişlerdi ama artık bazı sitelerden alacaksın keyini...

Misal :

http://mmohut.com/giveaways/world-of-tanks-closed-beta-key-giveaway

Üye olup keyini al ve oyunun sitesinden indirmeye başla
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.