Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (439. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: flak88

dostum arty ler güzeldir.zevkini çıkarman lazım. ama hummel grille gibi arty ile oynarsan.2 kişi yan yana duruyor bir koydum 2 sinden biri gitti biri de paletsiz kaldı.5 tank var biri arty . en çokta hummel dan sevk alıyorum . gw panter de aldım ama beğenmedim. sattım tekrar hummel aldım.1 atışta jgpanteri aldığım oluyo.bi de iyi yere saklanmak lazım ve kamuflaj mutlaka bulunması lazım.oyunun zevki arty ler bana göre

gw panther'in görüş açısı ve son topu hummel'a göre çok çok daha iyi sen son topu açmadın sanırım? s-51 gibi 203 mmlik bi canavar varken Hummel'a hiç oynamıyorum yatıyor garajda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

quote:

Leaderjack

link verebilir misin?

elimde foto yok ama e50 ile güzel pozlar cekerim
  • Merhaba arkadaşlar oyunu yükleyecektim ama yüklemenin başında Invalid folder. Install is impossible diyor

Sistem:Windows 7 64 bit
  • Yardım edecek yokmu ?
  • Para kasmak için acil yol yöntem söyleyin. garajda T 44 upragedsiz ve 4502P var maus ve t 54 kasıyom. acaip para sıkıntısı çekiyom. T1H aldım M6 açıldı para toplarsam alacam T 29 gitmek icin t 29 para kasmada iyi diyorlar. T1H cok fazla getirmiyor maç başına 10 bin ortalama. koca gunde 400 k zor kastım. T29 gitmekle doğrumu yapıyorum. su 26 var bri yandan arty de kasıyom para için iyidir diyorlar. kasada 25 k var M6 bile 600 k . onu bile toplamam 1.5 günümü alacak gibi. Daha hızlı bir yol yöntem tavsilerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitman284

Yardım edecek yokmu ?

Up
  • Az önce attığı savaşa bakın -_-

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Présacheth

Az önce attığı savaşa bakın -_-

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Bence yenildiniz.
  • 5-0 yenildik :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: pekun

Para kasmak için acil yol yöntem söyleyin. garajda T 44 upragedsiz ve 4502P var maus ve t 54 kasıyom. acaip para sıkıntısı çekiyom. T1H aldım M6 açıldı para toplarsam alacam T 29 gitmek icin t 29 para kasmada iyi diyorlar. T1H cok fazla getirmiyor maç başına 10 bin ortalama. koca gunde 400 k zor kastım. T29 gitmekle doğrumu yapıyorum. su 26 var bri yandan arty de kasıyom para için iyidir diyorlar. kasada 25 k var M6 bile 600 k . onu bile toplamam 1.5 günümü alacak gibi. Daha hızlı bir yol yöntem tavsilerinizi bekliyorum.

hummel-kv-t-34 üçgeninde iyi para kasmıştım ben. 3 günde 3m kasıp t30 aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

quote:

Orijinalden alıntı: flak88

dostum arty ler güzeldir.zevkini çıkarman lazım. ama hummel grille gibi arty ile oynarsan.2 kişi yan yana duruyor bir koydum 2 sinden biri gitti biri de paletsiz kaldı.5 tank var biri arty . en çokta hummel dan sevk alıyorum . gw panter de aldım ama beğenmedim. sattım tekrar hummel aldım.1 atışta jgpanteri aldığım oluyo.bi de iyi yere saklanmak lazım ve kamuflaj mutlaka bulunması lazım.oyunun zevki arty ler bana göre

gw panther'in görüş açısı ve son topu hummel'a göre çok çok daha iyi sen son topu açmadın sanırım? s-51 gibi 203 mmlik bi canavar varken Hummel'a hiç oynamıyorum yatıyor garajda

dostum gw panterde bazen zarar ediyorum ondan. hepsi açık bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pekun

Para kasmak için acil yol yöntem söyleyin. garajda T 44 upragedsiz ve 4502P var maus ve t 54 kasıyom. acaip para sıkıntısı çekiyom. T1H aldım M6 açıldı para toplarsam alacam T 29 gitmek icin t 29 para kasmada iyi diyorlar. T1H cok fazla getirmiyor maç başına 10 bin ortalama. koca gunde 400 k zor kastım. T29 gitmekle doğrumu yapıyorum. su 26 var bri yandan arty de kasıyom para için iyidir diyorlar. kasada 25 k var M6 bile 600 k . onu bile toplamam 1.5 günümü alacak gibi. Daha hızlı bir yol yöntem tavsilerinizi bekliyorum.

Premium hesap yoksa para kazanmak zor. Varsa T29 güzel para bırakır. KV, Panzer4, bilimum tier 7, 8 tanklar para kazanabilir.
  • quote:

5-0 yenildik :D

Amerikan tanklarının top tier olduğu savaştan ne beklersin ki zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras.

Merkavav, yaptığın Noel kartından 750 gold almışsın güle güle kullan.

Sadaka verdiler, teşekkür
  • Ana ekrana da koymuşlar ama 750 altın mı vemrişler? Gene de tebrkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kapitan_zur_See

İşte beklenen karşılaşma
    E-100 AMX50b karşı, Süper Heavy Light Heavye karşı, Bu karşılaşmadan kim kazanıcak,
    İşte Uberjager VS MerkavaV
    E-100 VS AMX-50B

Uber bu merminin topun ağzına dolmasını gösteren animasyonu nerden bulabilirim? Mirtankov.net 'te var mı?
  • quote:

quote:

5-0 yenildik :D

Amerikan tanklarının top tier olduğu savaştan ne beklersin ki zaten.

Oyunu yapanlar rus olunca katlanacağız böyle şeylere ne yapalım :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzanSRC

quote:

İşte beklenen karşılaşma
    E-100 AMX50b karşı, Süper Heavy Light Heavye karşı, Bu karşılaşmadan kim kazanıcak,
    E-100 VS AMX-50B

Uber bu merminin topun ağzına dolmasını gösteren animasyonu nerden bulabilirim? Mirtankov.net 'te var mı?

Daha önce Uber paylaşmıştı:http://mirtankov.net/crosshairs/5849-wot-crosshair-sniper-arcade.html

Beyler yanlış anlamadıysam, yılbaşı hediyesi olarak Light Tank MK VII Tetrach tankını + garaj slotu olarak verecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 26 Aralık 2011; 11:12:47 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OzanSRC

quote:

İşte beklenen karşılaşma
    E-100 VS AMX-50B

Daha önce Uber paylaşmıştı:http://mirtankov.net/crosshairs/5849-wot-crosshair-sniper-arcade.html

Beyler yanlış anlamadıysam, yılbaşı hediyesi olarak Light Tank MK VII Tetrach tankını + garaj slotu olarak verecekler.

Tank Commanders!

The holiday special is only part of our celebration to close out 2011 and ring in the new year. We also have a special gift planned for all tank commanders that will be introduced along with version 7.1.

Once the update is available, all players can get a special gift – a new, unique premium tank. The lend-lease version of the Light Mk VII, Tetrarch including a free garage slot to ensure it doesn’t take up valuable real estate.

Stay tuned for more information about this gift tank and be sure to try the World of Tanks Holiday Special.

We hope your holiday celebrations have gone well thus far, and look forward to sharing an incredible 2012 with you.

burda öle bi şeyler yazıyor 7.1 ile verilcekmiş herkese kaca satılır acaba o tank
  • Tiger vs T-29 ikiside full hangisi daha iyidir sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.