Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3175. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31733174317531763177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mczaga

Armored Warfare haberler:

Bugün yani 3 Ekim bize göre saat 19:30 -24:00 arası
    x2 rep yani xp
    x2 credit

kazanımı olacaktır bu saatler arası 1 tane Pve ya da Pvp maç yapana 3 tane alman oktoberfest tank simgesi hediye verilecek Alman bayrağı da %90 indirimde

tüm gün boyunca x2 rep yani xp şu anda aktif

Çoook hediyeler sürprizler vermesi lazım wot müşterisini kandırmak için çoook, öyle çarpı iki çarpı üçle olmaz o işler.
  • AW cok her tankin kendi agaci yokki, degisik tankalrdan olusan ama sonunda Armata ya baglanan agaclar gibi yapilabilir, Europe agacinda TOP Tier cikarsa tadindan yenmez ama AW en buyuk dez avantaji sistem gereksinimleri, oyle her PC nin acip oynatabilecegi bir yapisi yok. Onun haricinde guzel oyun, WOT da eksik ne var ise fazlasi AW da.
  • rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    bana yolla şifreni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caesar76

quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Armored Warfare haberler:

Bugün yani 3 Ekim bize göre saat 19:30 -24:00 arası
    x2 rep yani xp
    x2 credit

kazanımı olacaktır bu saatler arası 1 tane Pve ya da Pvp maç yapana 3 tane alman oktoberfest tank simgesi hediye verilecek Alman bayrağı da %90 indirimde

tüm gün boyunca x2 rep yani xp şu anda aktif

Çoook hediyeler sürprizler vermesi lazım wot müşterisini kandırmak için çoook, öyle çarpı iki çarpı üçle olmaz o işler.

zaten veriliyorlar? ben sadece bugünlük olanı verdim
  • Maus'tan önceki tier 9 heavy nasıl arkadaşlar, vk4502 B
  • quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Maus'tan önceki tier 9 heavy nasıl arkadaşlar, vk4502 B

T55A son görevi yapmak için kasıp almıştım. (Aylardır tamamlamayamadım) youtube videolarından izlediğim kadarıyla çok iyiydi, çok heveslendim. Oyunda da karşıma geldiğinde delemediğim tanklardandı. Ama sıralamada üst taraflara denk gelmezsem cos cos deliyorlar. Maus'a gidiyorum artık.
  • Anadolu A kullanıcısına yanıt
    VK 45.02 B mi yoksa Maus mu deseler, bilki cevabim VK 45.02 B olur. Maus pismanliktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

VK 45.02 B mi yoksa Maus mu deseler, bilki cevabim VK 45.02 B olur. Maus pismanliktir.

Bazıları Maus'u açıp almıyorlarmış ya da VK4502b' yi satmıyorlarmış. Ben test serverda oynamıştım, gerçekten iyi bir tank.
  • quote:

İkinci cümlenin altına imzamı atarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Bazıları Maus'u açıp almıyorlarmış ya da VK4502b' yi satmıyorlarmış. Ben test serverda oynamıştım, gerçekten iyi bir tank.

Hani kalıbının adamı değil derler ya bazıları için, işte bu Maus da kalıbının tankı değil.

St-1 nasıl oyunun en çirkin tanklarındansa Bana göre Maus da oyunun görüntü olarak en yakışıklı tanklarından biri sayılır.

Gel gelelim etkinliğe baktığımızda o büyük can havuzuna rağmen çok etkisiz ve zayıf bir tank.

Mausu karşımda görünce direk patlayıcıya geçiyorum, yanaklar, namlu neresi gelirse gömüyorum.

E 100 ile patlayıcı atıp Himmelsdorfta hem de ön taraftan peşpeşe iki kez yaktım, adam birini söndürdü ben mermi doldururken, doldurdum bi daha.

Velhasıl kelam ne hayalini kurmaya değer ne de 6 milyon bayılmaya, yazık günah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35_izmirli_35

quote:

Orijinalden alıntı: Caesar76

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Hani kalıbının adamı değil derler ya bazıları için, işte bu Maus da kalıbının tankı değil.

St-1 nasıl oyunun en çirkin tanklarındansa Bana göre Maus da oyunun görüntü olarak en yakışıklı tanklarından biri sayılır.

Gel gelelim etkinliğe baktığımızda o büyük can havuzuna rağmen çok etkisiz ve zayıf bir tank.

Mausu karşımda görünce direk patlayıcıya geçiyorum, yanaklar, namlu neresi gelirse gömüyorum.

E 100 ile patlayıcı atıp Himmelsdorfta hem de ön taraftan peşpeşe iki kez yaktım, adam birini söndürdü ben mermi doldururken, doldurdum bi daha.

Velhasıl kelam ne hayalini kurmaya değer ne de 6 milyon bayılmaya, yazık günah.

T110E5 ağacından ilerlemeye karar verdim. İlk onu açacağım. Şuan premium hesapta var. SU-100Y ve Loweyle deneyim biriktirip onu altınla serbest deneyime dönüştürüp M6'dan başlayacağım. T110E5 çok hareketli bir tank. Taretide hızlı dönüyor kendiside ağır tanka göre hızlı. Ve zırhıda güzel.

Valla ben E5'i ağacın tepesine çıkınca kendisi, sırf almış olmak için aldım.

Öylece garajda yatıyor, oynarken keyif vermiyor bana.

Topu çok etkili yalnız, E 100'deki gibi "bu deldi bu delmedi" yok bunda.
  • TVP yoluna girdim...birikmiş serbest deneyimle direk t6 dan başladım...hızlı ve delici tanklarla oynamayı seviyorum...umarım ben alıncaya kadar nerf yemez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

quote:

obj 430 versiyon 2 stock oynayıp 160 k deneyim fullemek için istiyor. 260 k deneyimde 430 açmak için istiyor. 416da telsiz takmiştım telsiz hariç 160 k 20 k kastım. sonra tareti taktım palet motor ve son top kaldı. palete az kaldı bir kaç bin. son top takılsa motor palet takmadan bilen varmı.

edit hesaba giremem bir ay yine premium var 1 aylık 430 kasarım alırım 1 ayda diyen varsa 6 ay premium yollarım. yada gold karşılığı

boşuna yazıyorum gerçi oynamak isteyen yokmu üste gold da veriyorum kimse oynamıyor yahu

hesapda fcm cdc mutz jigtag8.8 t26e4 amx 50b 430-2 garajda kasmak isteyen premıum tank denemek isteyen de mi yok

forumda 1 2 kişiye verdim şifreyide oyunu açmamış sistemleri yetersiz gelmiş..

istersen ben oynayabilirim akşamları 2/3 saat pm yazarsan konuşalım
  • Maus ve e100 ün en büyük hastalığı goldla şlap şlap taret önünden yemesidir tier 8-9 lar bile çok rahat gövde açı verip bekleyemiyorsun mecbur taretede vermen gerekli ama ateş için çevirdiğin an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mıçanadam

Maus ve e100 ün en büyük hastalığı goldla şlap şlap taret önünden yemesidir tier 8-9 lar bile çok rahat gövde açı verip bekleyemiyorsun mecbur taretede vermen gerekli ama ateş için çevirdiğin an

E100'üm vardı eski hesabımda, taretten yeme konusunda haklısın, ben de tier 10 tdlerimle sokuyorum hatta pre mermisiz bile yiyor :) Fakat ateş ettikten sonra turete 40 derece açı verirsen hayatta yemiyor. Maus da öyledir diye düşünüyorum.
  • Uzun zaman oldu paylaşım yapmayalı. Kötü takım amaca uygun tank kullanımı 4 e 2 2 e 1

replay :http://wotreplays.com/site/3001712#stats
  • quote:

Orijinalden alıntı: UberSoldaten

Grille 15 ve obj 268 ağacına girdim gidiyorum diğer yandan e-100 tarafınada gittim.

obj 430 2 dönmeyen tareti ile tdlerden farksız amerikan t110e4 ile aynı 90 derece dönüyor tareti obj 430 2 nin.

• beyler artık bir süre telefondan bliztse başladım ben diğer wot konusunda takılıcam bir kaç ay

• quote:

beyler artık bir süre telefondan bliztse başladım ben diğer wot konusunda takılıcam bir kaç ay

hoşgeldin diyelim o zaman
  • Sabah sabah yeni sürümde biraz dolanayım da öyle işe gideyim bari.
  • 
Sayfa: önceki 31733174317531763177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.