Şimdi Ara

Grim Dawn (2016) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.889
Cevap
34
Favori
106.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi gelişme yokmu arkadaşlar çıkış tarihi ile ilgili ?
  • cevaplanan mesajlarda bu konuyu gorunce "cıktı galiba diye "heyecanla konuya giriyorum.bakıyorum ki hala bi gelişme yok
  • Birkaç yeni SS daha eklenmiş amahttp://www.grimdawn.com/media_screenshots.php
    Halen daha bi açıklama yok Çıkış tarihi ile ilgili :/
  • Bu gidişle daha çok bekleriz.
  • Galiba bu oyununda çıkışı yılan hikayesine dönecek umarım en kısa zamanda çıkarda Türkçe yaması felan yapılır bizde keyifle oynarız... Umarım... :)
  • Çıkacağı yok ss verip duruyorlar. Korkularından video bile veremiyorlar anlaşılan vasat bi şey çıktı. Şu menüye bakın o bile berbat geldi bana. Titan questle alakası yok bence :D Titan queste bi yama yapıp çıkarsalar daha iyi...
  • Video verdiler ama pek iyi değildi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhellfirex

cevaplanan mesajlarda bu konuyu gorunce "cıktı galiba diye "heyecanla konuya giriyorum.bakıyorum ki hala bi gelişme yok

aynı duruma ben de düşüyorum sürekli yawf... bi süredir adını biler unutmuştum "yawf ben hangi oyunu bekliyordum" fln diyordum, gördüm hatırladım sevindim... ama ss m'ss yine photoshop modunda takılıyorlar demek ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: AragorN@MIK

Video verdiler ama pek iyi değildi...

Onu videodan saymayalım yaa Yoksa bu oyunla ilgili isteklerim, duygularım hepten gidecek
  • Arayüzleri değiştirmişler;

Grim Dawn (2016) [ANA KONU]Grim Dawn (2016) [ANA KONU]

Bana hala çok amatörce geliyor arayüzler.TQ arayüzlerinin üstüne birşeyler koymaları gerekirken geriletmişler gibime geliyor.

Grim Dawn (2016) [ANA KONU]Grim Dawn (2016) [ANA KONU]Grim Dawn (2016) [ANA KONU]

• Oyunun menüsü ve arayüzleri çok berbat. Ayrıca oyun, titan quest'in yeni mapli, görevli hali gibi bir şey olacak bence.
  • silahlar ne alaka ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Oyunun menüsü ve arayüzleri çok berbat. Ayrıca oyun, titan quest'in yeni mapli, görevli hali gibi bir şey olacak bence.

durun bakalım abi daha adam bi bi trailer bil yok, yalandan deneme SS'ler.... çıkana kadar neler neler deişir, şahsen ben umutluyum bu oyundan uzun süre oynatacak kendini... (inşallah yani :D )
  • Ne olursa olsun en azından bi çıktığını görelim o bile yeter =) hehe ..
  • Kalkan+tabanca(tabanca dedim çünkü silaha benzemiyor) Ne kadar büyük bir tezatlık. Vasat görünüyor, inşallah düzgün bi şeylere çevirmeye çalışırlar
  • Aumar aynen benimde o konu sinirimi bozdu çok ..
  • Ben uzun zamandan beri bu oyunu bekliyordum takip ediyordum ama artik vazgectim, resmi forumlarda yapimcilarin cesitli yorumlarina gore, oyun daha pre pre alpha asamasinda yani birakin betayi daha Alpha bile olmaktan cok uzak, yapimcilarin dedigine gore "hedefimiz Alpha ya yakin bir versiyonunu 2011 e yetistirmek" yani birakin oyunu hatta betayi hatta ve hatta alpha yi, 2011 e yetistirilmeye calisilan sey "Alphaya yakin bir versiyon" vayy anam vay olme essegim olme :)

Dolayisiyla benim tahminime gore oyun en iyimser tahminle 2012`nin sonlarina dogru cikar gercekci olacaksak 2013 un ortalarinda cikar. Peki ama cikacak olan ne? YApimcilarin dedigine gore oyun uzerinde calisan sadece birkac kisi var onlar da ana islerinden arta kalan zamanlarinda yani bos zamanlarinda oyunu gelistirmeye calisiyorlar dolayisiyla ortada profesyonel bir ekip falan yok bir de yapimcilar diyor ki "Cikacak olan oyun Titan quest in Greece episode u kadar olacak daha sonra expansion larla oyunu gelistiricez" Yani biz beklicez 2012 son;arna hatta 2013 e kadar cikacak olan sey Titan quest in dortte biri buyuklugunde olacak ama sonra yilar sonra "genislemeye devam edecek" Birakin efendim geciniz bunlari...

Bu oyun beklenmez, Titan Quest e devam

• Diablo 3'ten önce çıkmazsa bir anlamı olmaz zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neuro

Diablo 3'ten önce çıkmazsa bir anlamı olmaz zaten.

RPG oyunu dediğin 5 sene oynanabilmeli bence. Çerezlik RPG olmaz
  • Konuyla beraber çöpe mi atsak ne ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.