Şimdi Ara

Grim Dawn (2016) [ANA KONU] (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.889
Cevap
34
Favori
106.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    orası da normal level üstü monsterlar ve bayağı kalburüstü bosstan oluşur. biraz güçlendikten sonra girmenizi öneririm.
  • saintroyo kullanıcısına yanıt
    Evet haklısın.Şİmdilik unutayım orayı.Key yapmak için malzeme kalmadaı elimde zaten.
    Büyücü karakterler iki elde off hand itemi kullanabiliyormu acaba ?
    Birde benim battlemage karakterde off-hand itemi kullanmassam arcanistin mavi ışın gibi olan büyüsü var onu yapmıyor,illa off hand item istemesi saçma olmuş.
  • blade master karakterim var level 28..ama o kadar çabuk enerjim düşüyor ki..ölmekden sıkılmaya başladım ..ne yapacağımı da şaşırdım .

Grim Dawn (2016) [ANA KONU]

• önceliğini resistans veren itemlere ver. resimlerde düşük resistlerin var, ölmenin sebebi ondandır. diğer bir önerim ise iyi itemler bulana kadar block veren kalkan takman defansın için iyi olur.
    bazı itemlerde seçtiğin sınıfa ait +1 +2 +3 fazladan skill puanı veren itemler çıkacaktır onlardan kullanırsan level atladığındaki puanları başka skillere kullanabilirsin. Grim Dawn (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.g.r.e.s.i.f -- 8 Mayıs 2016; 18:51:37 >

• Arkadaşlar şu save dosyaları sorunuma lütfen bir yardım edin.3 karakterim var 40 level.Bunları hem yedeklemek hemde oyunu başka bilgisayarda bu karakterlerle devam etymek için çok gerekli nerede olduklarını bulmam.
    1-Oyun içi ayarlarda could seçeneğini işaretlemessem oyun açıldığında hiçbir karakter görünmüyor.
    2-Belgelerimdeki grim klasöründe save dosyası boş.
    3-Steam dosyasındaki userde 21..... numaralı dosya yok.
    nerede bu saveler
  • Cloud açık değilse save dosyaları belgelerimde grim dawn'ın içinde oluyor.

Cloud açıkken save dosyasının yerini soruyorsan söyle bir şey buldum, denemedigim için bir şey diyemeyeceğim.
    İngilizcen varsa link buradahttp://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=20752
    @dsgtan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paxal -- 23 Mayıs 2016; 0:04:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. An itibariyle diablo 3 ten grim dawna geçiş yaptım. Diablo 2 de barbar ve necro, 3 de barbar ve crusedur, torchliht 2 de berserker oynuyordum. Burda hangisini oynamam iyi olur. Ayrıca stat ve skill olarak hangisine vermeliyim?

• Adanabeyli A kullanıcısına yanıt
    500+ diablo 3 oynadım 200+ torclight ama grim dawn kadar iyisini asla gormedim ..türünün en iyisi ,wolcen gelene kadar rakipsiz bence ..

Skill ve sınıf sistemi çok geniş anlatmakla olmaz bence ,turkce rehber hiç yok ama İngilizce rehber çok var..

• quote:

Orijinalden alıntı: Adanabeyli

Merhaba arkadaşlar. An itibariyle diablo 3 ten grim dawna geçiş yaptım. Diablo 2 de barbar ve necro, 3 de barbar ve crusedur, torchliht 2 de berserker oynuyordum. Burda hangisini oynamam iyi olur. Ayrıca stat ve skill olarak hangisine vermeliyim?

Soldier / Occulist ikilisi size göre diyebilirim.Stat olayı buildinize göre değişir, oyunun kendi forumlarında biraz gezinin isterseniz.
  • paxal kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cevap için .Oraya baktım orada yazılanlara göre bir şeyler yaptım ama gene yok save dosyaları.İngilizcem yok büyük ihtimalle yanlış yaptım bir şeyleri.Hayır bennim anlamadığım oyun nereden bulupta oynatıyor bana saveleri ? Bakmadığım klasör kalmadı.
  • path of exile mi yoksa bu mu arkadaşlar?
  • smelly cat kullanıcısına yanıt
    Bu
  • Ilk açtığım karakterle hardcore oynadım haritanın solunda iken 25 leveldim ve itemler baya iyiydi. Dalgınlıkla öldüm. Can basmayı akıl edemeden ne olduğunu anlamadan gitti güzelim warder. Baştan bu sefer softcore modunda başladım oyun harika. Özellikle diablo torchlight titan quest ve sacred gibi item çöplüğü içinde kalmamak çok akıcı ve sinir bozucu olmaktan uzak yapmış oyunu. Tabi ki item drop ayarını (rare+) yapmanız gerekiyor. Çok nadir item düşüyor böylece. Her düşen item değerli. Aksiyon rpg tarzında böyle güzelini görmedim nacizane fikrimce. Neden popüler olmamış anlayamadım ama. Gamespottaki oy veren sayısından anlaşılıyor bu. Ya herkesin aksiyon rpg oyunlarında beklentisi farklı ya da oyunun reklamı iyi yapılmadı fazla bilen yok. Diablo 3 ü pc den sildim o kadar beğendim oyunu. Build olarak (shaman+soldier, çift el silah kullanan lightning bulidi) gidiyorum ki alan vuruşu, görsel efekti ve vuruş hissi çok keyifli.

• 1.5 gblik büyük bir patch gelmiş detaylar için; http://steamcommunity.com/app/219990/discussions/0/350532795338247984/
  • quote:

Ilk açtığım karakterle hardcore oynadım haritanın solunda iken 25 leveldim ve itemler baya iyiydi. Dalgınlıkla öldüm. Can basmayı akıl edemeden ne olduğunu anlamadan gitti güzelim warder. Baştan bu sefer softcore modunda başladım oyun harika. Özellikle diablo torchlight titan quest ve sacred gibi item çöplüğü içinde kalmamak çok akıcı ve sinir bozucu olmaktan uzak yapmış oyunu. Tabi ki item drop ayarını (rare+) yapmanız gerekiyor. Çok nadir item düşüyor böylece. Her düşen item değerli. Aksiyon rpg tarzında böyle güzelini görmedim nacizane fikrimce. Neden popüler olmamış anlayamadım ama. Gamespottaki oy veren sayısından anlaşılıyor bu. Ya herkesin aksiyon rpg oyunlarında beklentisi farklı ya da oyunun reklamı iyi yapılmadı fazla bilen yok. Diablo 3 ü pc den sildim o kadar beğendim oyunu. Build olarak (shaman+soldier, çift el silah kullanan lightning bulidi) gidiyorum ki alan vuruşu, görsel efekti ve vuruş hissi çok keyifli.

Nasıl? Drop rateyi düşürürsem sadece kıymetli eşyalar mı çıkar? Gerçi hoş ben eşya yağsın severim eşya yağmurunu en kötü satıp pot parası yaparım.

Bu arada 1H + Shield bir Soldier + Demolition oynamayı düşünüyorum. Fikirleriniz nelerdir? İtem bulursam iş yapar mı? Devotion'u nasıl yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 8 Haziran 2016; 22:31:23 >

• goodorevil kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/RpqDMVfCLhU senin build burda dostum

• quote:

https://youtu.be/RpqDMVfCLhU senin build burda dostum

Yarın eve gidince bakayım hocam. Sağ olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 9 Haziran 2016; 2:47:58 >
  • Oyun Titan Quest yapimcilarinindi zannedersem. Bu turde cikan son kaliteli oyun Titan Quest'ti, Grim Dawn da basarilidir diye tahmin ediyorum. En yakin zamanda baslayalim.

• Oyuna girince Titan Quest' e çok benzediğini anlayacaksın. Arayüz falan hep aynı, galiba aynı oyun motorunu kullanmışlar.
  • quote:

Ilk açtığım karakterle hardcore oynadım haritanın solunda iken 25 leveldim ve itemler baya iyiydi. Dalgınlıkla öldüm. Can basmayı akıl edemeden ne olduğunu anlamadan gitti güzelim warder. Baştan bu sefer softcore modunda başladım oyun harika. Özellikle diablo torchlight titan quest ve sacred gibi item çöplüğü içinde kalmamak çok akıcı ve sinir bozucu olmaktan uzak yapmış oyunu. Tabi ki item drop ayarını (rare+) yapmanız gerekiyor. Çok nadir item düşüyor böylece. Her düşen item değerli. Aksiyon rpg tarzında böyle güzelini görmedim nacizane fikrimce. Neden popüler olmamış anlayamadım ama. Gamespottaki oy veren sayısından anlaşılıyor bu. Ya herkesin aksiyon rpg oyunlarında beklentisi farklı ya da oyunun reklamı iyi yapılmadı fazla bilen yok. Diablo 3 ü pc den sildim o kadar beğendim oyunu. Build olarak (shaman+soldier, çift el silah kullanan lightning bulidi) gidiyorum ki alan vuruşu, görsel efekti ve vuruş hissi çok keyifli.

Hocam o olay drop ayarı değil, droplanan eşyaları gösterme ayarı.Yani rare+ yaptığınız zaman sadece rare ve üzeri eşyaları görebiliyorsunuz.Yine daha değersiz eşyalar düşmeye devam ediyor.

Ekleme;Yeni gelen zindanları oynayan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 9 Haziran 2016; 18:46:50 >

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.