programı kuaraken harddisk izin vermio (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Ofis Uygulamaları >> Araçlar >> Ses - Video Programları >> Grafik - Multimedya >> İnternet >> Güvenlik Programları >> İş ve Sektörel Programlar
wribro => programı kuaraken harddisk izin vermio (23.9.2005 18:39:59)
ya beyler okulun bilgisayarlarına bişey kurmak istiyorum ama sürekli hata mesajı alıyorum zannedersem tüm bilgisayarlar tek bir harddiske mi bağlı nedir anlayamadım yazmaya karşı korumalı bir harddiske nasıl bişeyler install edebiliriz ?
bunun bi yolunu bilen arkadaş var mı?

Ha bide belki deep freeze tarzı programlarla korunuo olabilirmi korunuosa bunu nasıl safdışı bırakabiliriz?

feylesof => programı kuaraken harddisk izin vermio (23.9.2005 18:51:59)
Herhangi bir yolu yoktur.

D@rk18 => programı kuaraken harddisk izin vermio (24.9.2005 20:46:54)
quote:

Orjinalden alıntı: wribro

ya beyler okulun bilgisayarlarına bişey kurmak istiyorum ama sürekli hata mesajı alıyorum zannedersem tüm bilgisayarlar tek bir harddiske mi bağlı nedir anlayamadım yazmaya karşı korumalı bir harddiske nasıl bişeyler install edebiliriz ?
bunun bi yolunu bilen arkadaş var mı?

Ha bide belki deep freeze tarzı programlarla korunuo olabilirmi korunuosa bunu nasıl safdışı bırakabiliriz?

hangi bilgisayar ana bilgisayarsa kendine tam denetim verceksin.yada en kolayı internet varsa masaüstü bağlantısı için programlar var ondan birini kullanmanı tavsiye ederim.

Sayfa: [1]