Şimdi Ara

Bankaların Genel Ücretsiz Hizmetleri (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.709
Cevap
49
Favori
451.536
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .HonouR.

quote:

Orijinalden alıntı: bjk87bjk1903

quote:

Orijinalden alıntı: .HonouR.

temelde hepsinin baz özelliği ücretsiz olması. hepsinin kampanyalarına göz gezdirerek size en uygun hangisi ona göre seçim yapabilirsiniz. yada hepsini seçebilirsiniz sonuçta ücretsiz :)

nuvo da hiçbir zaman hesap işletim ücreti alınmayacak ya da hiçbir zaman eft ücreti alınmayacak gibi bir madde var mı enparada olduğu gibi

valla tek detayını bilmediğim nuvo var. enpara ve cepteteb kullanıyorum, 1.5 yıl kadar önce nuvo ya başvurmuştum, 1.5 yıldır gelmedi belki gelir

atm sıkıntısı yaşamamak için ben de şu an nuvo kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sancez

Yapıkredi şubesine gidip bizzat sordum. Hesap işletim, havale, eft gibi ücretlerden, biz normal kullanıcıların malesef kurtuluşu yok.
    Ancak firma sahibi iseniz, meşe pakedi gibi sistemlere üye olmanız gerekiyor. Onların da yıllık aidatları var.
    KuveytTürk'ten hesap açtırdım. Henüz havale & eft gibi bir işlem yapmadım fakat, koşulsuz herhangi bir ücret almayacaklarını belirttiler.
    Ne hesap işletim ücreti, ne de havale & eft. Umarım böyle gider.

quote:

Orijinalden alıntı: mkflow

Yapıkredi için bir kampanya varmı havale ve eftnin ücretsiz olabilmesi için
    ,

aynen hocam kuveyt türk kullanıyorum hiçbir işten ekstra para çıkmadı cebimden. ykb ve iş bankası aman uzak durun derim elini versen kolunu.. o derece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• enpara-cepteteb-igaranti

bunların dışında masrafsız bankacılık uygulaması var mı acaba ?
  • Kuveyttürk kullanıyordum, Albaraka'ya geçtim. Hesap işletim ve eft ücretleri yok, memnunum.

• O İş Bankası'nın Allah canını almasın.Maaş müşterisiyiz ama ona rağmen4 TL eft ücreti kesiyor.Yine şimdilik en iyisi Nuvo galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

enpara-cepteteb-igaranti

bunların dışında masrafsız bankacılık uygulaması var mı acaba ?

http://forum.donanimhaber.com/m_102335108/tm.htm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Albaraka eft havale hesap işletim ücreti almıyor, ayrıca döviz kurları ve altın alım satım işlemlerinde diğer bankalara göre daha uygun.
  • Arkadaşlar; iş yerim maaşımı bundan sonra bankadan vereceğini söyledi. Maaş hesabı açtırmam gerekiyormuş. Hangi bankadan hesap açtırmamı tavsiye edersiniz? Daha önce de akbankta hesabım vardı 6 ayda bir 55 tl mi kesiyordu, hesap açarken alınmayacağını söylemişlerdi. 2-3 sene kadar parayı alttan alttan götürmüşler hesabı kapatalı yaklaşık 4 sene olmuştur. Maaşımı sadece bankadan yatınca çekeceğim, bu işlem içinde para kesintisi olsun istemiyorum. Ufak bir araştırma yaptım şu bilgilere ulaştım. Ama hala güncel mi bilmiyorum. Ayrıca bankadan değil de internet üzerinden hesap açılınca bu ücretsiz işlemlerden faydalanıyormuş, ne kadar doğru bilen arkadaşlar beni aydınlatsın lütfen.

Finansbank “enpara ”
    Şubesiz bankacılıkta alanından ün yapmış en gelişmiş bankacılık sistemi olan enpara ile bütün işlemlerinizi internet veya mobil şubeden yapıyorsunuz. enpara ile eft & havale ücretinin yanında Hesap işletim ücreti‘de alınmıyor. Finansbank girişimi olan en para sloganında yer alan ifadelerde bugünde yarında hesap işletim ücreti yok sloganı ile müşterileri çağırıyor. Şubesiz banka olduğu için eğer hesap açmak istiyorsanız internet üzerinden başvuru yaparak, Müşteri temsilcisi adresinize gelerek sizinle sözleşme yapıp hesabınızı aktif ediyor. Daha sonra herhangi bir ücret kesmeyeceklerini teminat altına alarak sözleşmeden hesap işletim ücreti almayacaklarını belirtmişler.

Kuveyt Türk “Senin Bankan”
    Kuveyt Türk girişimi olan senin bankan sistemi şubesiz bankacılık ile işlemlerinizi internet üzerinden yapıyorsunuz. eft & havale ücreti olmadan işlem yapabileceğiniz gibi senin bankan Hesap İşletim Ücreti almamaktadır. Katılım bankası olan Kuveyt Türk diğer hesaplardan da hesap işletim ücreti almamaktadır.

Yapı Kredi Nuvo
    Yapı Kredi bankasına ait olan şubesiz bankacılık Nuvo işe hesap işletim ücreti alınmamaktadır. şubesiz bankacılık alanında hızlı giriş yapan sitelerinden olan Nuvo ile EFT& havale ücreti olmadığı için Hesap İşletim ücreti de alınmamaktadır.

Albaraka Türk Bankası
    Albaraka Türk 05 ocak itibari aldığı karar ile bu tarihten itibaren hesap işletim ücretini kaldırarak müşterilerinden hesap işletim ücreti almayacağı gibi aynı zaman EFT & Havale ücretleri de ücretsiz olmuştur.

Türkiye Finans Bankası
    Bir diğer katılım bankası olan Türkiye Finans katılım bankası da hesap işletim ücreti almamaktadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: xpity

Arkadaşlar; iş yerim maaşımı bundan sonra bankadan vereceğini söyledi. Maaş hesabı açtırmam gerekiyormuş. Hangi bankadan hesap açtırmamı tavsiye edersiniz? Daha önce de akbankta hesabım vardı 6 ayda bir 55 tl mi kesiyordu, hesap açarken alınmayacağını söylemişlerdi. 2-3 sene kadar parayı alttan alttan götürmüşler hesabı kapatalı yaklaşık 4 sene olmuştur. Maaşımı sadece bankadan yatınca çekeceğim, bu işlem içinde para kesintisi olsun istemiyorum. Ufak bir araştırma yaptım şu bilgilere ulaştım. Ama hala güncel mi bilmiyorum. Ayrıca bankadan değil de internet üzerinden hesap açılınca bu ücretsiz işlemlerden faydalanıyormuş, ne kadar doğru bilen arkadaşlar beni aydınlatsın lütfen.

Finansbank “enpara ”
    Şubesiz bankacılıkta alanından ün yapmış en gelişmiş bankacılık sistemi olan enpara ile bütün işlemlerinizi internet veya mobil şubeden yapıyorsunuz. enpara ile eft & havale ücretinin yanında Hesap işletim ücreti‘de alınmıyor. Finansbank girişimi olan en para sloganında yer alan ifadelerde bugünde yarında hesap işletim ücreti yok sloganı ile müşterileri çağırıyor. Şubesiz banka olduğu için eğer hesap açmak istiyorsanız internet üzerinden başvuru yaparak, Müşteri temsilcisi adresinize gelerek sizinle sözleşme yapıp hesabınızı aktif ediyor. Daha sonra herhangi bir ücret kesmeyeceklerini teminat altına alarak sözleşmeden hesap işletim ücreti almayacaklarını belirtmişler.

Kuveyt Türk girişimi olan senin bankan sistemi şubesiz bankacılık ile işlemlerinizi internet üzerinden yapıyorsunuz. eft & havale ücreti olmadan işlem yapabileceğiniz gibi senin bankan Hesap İşletim Ücreti almamaktadır. Katılım bankası olan Kuveyt Türk diğer hesaplardan da hesap işletim ücreti almamaktadır.

Yapı Kredi Nuvo
    Yapı Kredi bankasına ait olan şubesiz bankacılık Nuvo işe hesap işletim ücreti alınmamaktadır. şubesiz bankacılık alanında hızlı giriş yapan sitelerinden olan Nuvo ile EFT& havale ücreti olmadığı için Hesap İşletim ücreti de alınmamaktadır.

Albaraka Türk Bankası
    Albaraka Türk 05 ocak itibari aldığı karar ile bu tarihten itibaren hesap işletim ücretini kaldırarak müşterilerinden hesap işletim ücreti almayacağı gibi aynı zaman EFT & Havale ücretleri de ücretsiz olmuştur.

Türkiye Finans Bankası
    Bir diğer katılım bankası olan Türkiye Finans katılım bankası da hesap işletim ücreti almamaktadır.

albaraka gözüme girdi yarın gidip hesap açayım

• enpara ve kuveytturk kullanıyoruz ücret almıyor. ayrıca işbankası öğrenci hesabı ile cepteteb kullanıyoruz onlarda almıyor ( Pardon işbankası hesap işletim ücreti yok sadece eft-havale ücretli olması lazım )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 724SATINAL.COM -- 1 Haziran 2016; 10:29:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye finans dün mobilden eft yapayım dedim 40 tl gönderecektim ki bi baktım 2 tl komisyon alıyor. Artık almaya başlamış gibi görünüyor

• Nuvo dan şikayeti olan var mı arkadaşlar ?

Önceliğim
    1 - Nuvo ( ATM sıklığı hemen hemen her atm nin yanında bir YKB atm si olması )
    2 - CepteTeb ( her türlü ödeme yapılabiliyor olması , Geçmiş dönem ssk borcu dahil , Yurt dışı harç pulu dahil :) )
    3 - Enpara ( En hızlı işlemlerde grup adı yazma karakter sorunu olduğu için arka planda kaldı biraz , bir de atm sayısı biraz az YKB ve TEB e göre )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjk87bjk1903 -- 8 Haziran 2016; 9:54:57 >
  • bjk87bjk1903 kullanıcısına yanıt
    bir sikayetim yok ama bir numarasi da yok. cepteteb alin y.sepetinde %20 iade. markafonide iade, vadesiz hesaba gunluk faiz var.

• Arkadaşlar tekrar hatırlatma bazında yazayım. Ben sadece iş yeri maaşımı bankadan alacağım, 6 ayda bir yada senede bir kesinti olsun istemiyorum. Havale eft ile işim olmaz. Bana en uygun banka hangisi, ay sonuna kadar hesap açmam lazım, iş verenim hesap numarası bekliyor.

Açılan hesap için hesap kart alınınca kesinti olsun istemiyorum. Param yatınca atm den gidip çekeceğim hepsi bu.

Finansbank “enpara ”

Yapı Kredi Nuvo

Albaraka Türk Bankası

Türkiye Finans Bankası

• xpity X kullanıcısına yanıt
    Türkiye finans eft almaya başladı gibi atm den çekiyorum artık

• Arkadaşlar turkiye finans geçen haftaya göre eft havale ucreti almazken, bugün 2 tl eft ücreti çıkardı bu konuda ayni sorunu yaşayan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hdplus

Kuveyttürk kullanıyordum, Albaraka'ya geçtim. Hesap işletim ve eft ücretleri yok, memnunum.

Kuveyt Türk'te de yok EFT ve Hesap işletim ücreti? Bende yıllardır yok yani, Senin Bankan kartını kullanıyorum.
  • JMaharaja kullanıcısına yanıt
    Kuveyt Türk bence de iyi bu konuda.Eft ve havale ücreti yok.Ücret almadığı sürece hesabımı kapatmam gibi gözüküyor.

• enPara başvurusu yaptım, bakalım nolcak. Finansbank maaş kartımla enPara'ya havale yapsam ücret almaz heralde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JMaharaja

quote:

Orijinalden alıntı: Hdplus

Kuveyttürk kullanıyordum, Albaraka'ya geçtim. Hesap işletim ve eft ücretleri yok, memnunum.

Kuveyt Türk'te de yok EFT ve Hesap işletim ücreti? Bende yıllardır yok yani, Senin Bankan kartını kullanıyorum.

Evet yok hocam fakat Albaraka çok yüksek kar payı veriyor, bilginiz olsun.

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.