Şimdi Ara

Bankaların Genel Ücretsiz Hizmetleri (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.712
Cevap
49
Favori
451.493
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

arkaşlar iş bankasına 2 sene önce öğrenci belgesi bıraktım ve yıllık ücret almayacağız tamam dediler şimdi yıllık ücret kesmişler ama hala öğrenciyim.Benim durumumda olan öğrenci bir arkadaş var mı İş bankasının senlik işlem ücreti alıp daha sonra geri alan :)

aynısı benim de başıma gelmişti. şubeye gidip itiraz edersen iade ediyorlar, belge bile göstermeden halletmiştim ben.
  • iŞ bankası WAP şubesinden artık EFT parayla mı yapılıyor? 2.5 TL ücret gösterdi bende de acaba herkeste aynı mı durum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sefa

iŞ bankası WAP şubesinden artık EFT parayla mı yapılıyor? 2.5 TL ücret gösterdi bende de acaba herkeste aynı mı durum?

işcepten denedim bugun aynen ücretli o yüzden bugun sitelerde başka bankaları arayışa geçtim önceki sayfaya bakarsan milletde arayışta sanırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

iŞ bankası WAP şubesinden artık EFT parayla mı yapılıyor? 2.5 TL ücret gösterdi bende de acaba herkeste aynı mı durum?

işcepten denedim bugun aynen ücretli o yüzden bugun sitelerde başka bankaları arayışa geçtim önceki sayfaya bakarsan milletde arayışta sanırım...

O zaman hiç bir ücret almayan Kuveyt Türk diyorum bende :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

O zaman hiç bir ücret almayan Kuveyt Türk diyorum bende :)

yarın gidip açtırıcam bende teb mağrifetlide fena değilmiş hem daha çok şubesi var evine hangisi yakınsa onu aç bence :)
  • Garantiye waptan girdigimizde havale eft ücreti alıyormu ?
  • bende maalesef bugün işwap'tan eft yaparken fark ettim 2,5 tl olmuş.

bu arada ziraat bankası wap şubesi eft için 0,21 kuruş almaya devam ediyor mu ? deneyen var mı
  • işbankası benim için bitmiştir.. işwap'ta ve işcep'te havale ve eft ücretsizdi, şimdi havale 1 tl, eft 2,5 tl olmuş..
    yarın kuveyt türk'e gidip, hesap açtıracağım.. bir daha da, iş bankasıyla işim olmaz!
  • Daha önce de yazdım kuveyttürk bankasını tek gecerim 2 senedir hesabım var daha tek KURUŞ para kesmedi
  • Okul İş Bankası hesabı açtı, öğrenim kredisi Ziraat'e yatıyor, aldığım burs Vakıf'a yatıyor. EFT için Kuveyt Türk'den hesap açtırınca cüzdanında 4 tane kartla bayağı önemli bir adam gibi olucam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk -- 3 Ocak 2012; 8:36:30 >
  • Bu konuda en iyi banka Kuveyt Türk internet bankacılığında Eft ve havale ücreti almıyor. Türkiye Finans 2,75 eft ücreti alıyor. (Kullandığım internet bankacılıkları Finansbank, Bank Asya, Garanti, Türkiye Finans, Kuveyt Türk.)
  • Arkadaşlar İşBank cepten eftyi 2,5 tl yapmış. ( ücretsizdi )
  • quote:

Orijinalden alıntı: IroNLizard

Garantiye waptan girdigimizde havale eft ücreti alıyormu ?

cepten havale ve eft ücreti almıyor garanti ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uludag34 -- 3 Ocak 2012; 5:34:35 >
  • 4440666 yı arayıp teb den bilgi aldım maaş müşterilerine eft ücretsiz dediler.Emekli maaşımı halkbank tan teb e aldım fakat maaş hesabı olduğu halde eft 2.5 tl ücret kesiyor ve maaş hesabından da hesap işletim ücreti almamak için iki otomatik fatura talimatı vermemi istiyolar. Sadece bi maaş çektim teb den geri halkbanka döndüm.Halkbankta Hesap işletim ücreti yok eft ücreti yok kredi kartı aidatı yok.

teb in artıları maaş müşterilerinden kredi kartı aidatı almıyor.Kredi kartı ile otomatik fatura talimatı verirsen faturadan işlem masrafı almıyor.Kredi kartına vereceğin üç otomatik talimata 50 tl bonus veriyor.

Ben her ay en az 15 20 eft yaptığım için teb ten vazgeçtim halkbanka geçtim.

Garanti internet şubesi tabiki diğererinden daha gelişmiş.En basiti western union ile para alımı veya gönderimi için şubeye gitmeden garanti internet şubesinden bu işlemleri 2 dakkada halledebiliyosun. garantide vadesiz hesabım var hesabıma 1 lira eft yapıyom anında bilmemkaçyılı birinci yıl hesap işletim ücreti altında pat diye alıyo parayı.Kullanmaya korkuyom hiç affı yok hesapta para gördüğü an alıyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk

Okul İş Bankası hesabı açtı, öğrenim kredisi Ziraat'e yatıyor, aldığım burs Vakıf'a yatıyor. EFT için Kuveyt Türk'den hesap açtırınca cüzdanında 4 tane kartla bayağı önemli bir adam gibi olucam.

oh ne hayat desene
  • ziraat bankasına cep telden wap şubesine girdim eft yaptım 0,21 kuruş alıyor. yinede ucuz eft yöntemlerinden biri. bu arada halkbank da hesap işletim ücreti var mı? varsa kesilmemesi için otomatik ödeme talimatı mı vermemiz gerekir. diğer bir sorumda halkbank'ın internet sitesinde havale ve eft ücretleri ile ilgili bir link göremedim?
  • Is bankasi havale ucreti olarak 1 TL. almaya baslamis.
  • İşcep va İşwap uygulamalarında eft ücreti 2.5 TL olmuş.Sıklıkla kullandığım uygulamalardı
  • iş bankası işcep'te eskisi gibi devam etmeliydi, iş bankasında işler iyi değil galiba...
  • ISBANK ta halen hic masrafsiz havale ve eft yapabilen varmi?
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.