Şimdi Ara

Bankaların Genel Ücretsiz Hizmetleri (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.709
Cevap
49
Favori
451.536
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: smd

quote:

Hangi bankalara basvuracaksin ?

HSBC, Finansbank, Yapı Kredi , ING, Bank Aysa, Deniz Bank düşünüyorum şimdilik.

hepsinin yıllık ücretini göz önüne alırsak

Allah yardımcın olsun

Yapacak birşey yok, iş için açacağım, bir miktarı bunlara gidecek.

• KUVEYT TÜRK DE HESABIM VAR 4 YILDIR HERHANGİ BİR HESAP İŞLETİM ÜCRETİ YADA HAVALE EFT ÜCRETİ ÖDEMEDİM,HALEN TÜM MÜŞTERİLERE ÜCRETSİZ..

KUVEYT TÜRK MOBİL ŞUBE KULLANIRSANIZ İNTERNET ERİŞİMİDE ÜCRETSİZ...
  • Güzel.
    quote:

Mobil Şube'yi kullandığım süre içerisinde operatörüme bir ücret ödeyecek miyim?

İnternet bağlantısı esnasındaki data kullanımı ücreti 2011 yılı sonuna kadar Kuveyt Türk tarafından karşılanacaktır. Ayrıca 2011 yılı sonuna kadar ücretsiz kullanım tüm operatörlerde geçerlidir.
  • BENCE EN GÜZELİ SENİN GİBİ DÜZEYSİZLERE CEVAP VERMEMEK........
  • ATM'den kartsız para yatırmaya para kesmediği için Halkbank hesabı açmayı planlıyorum
  • ne okadar tartışıyorsunuzki HALK BANKASI hala ne eft nede havale ücreti alıyor. hesap işlem ücretide 3 aylık ortalamnız 150 tl nin altına düştüğü zaman kesiyor çok panka kullandım eftsi 5 dakika bilemedin en fazla 10 dakikada ulasıyor bazı bankalar varki 4-5 saat sürdüğü oluyordu. ve milli eğitimle anlaşmalı her köşede bankamatik var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulnare -- 6 Eylül 2011; 14:51:16 >
  • Sonuç olarak şuan hangi bankalar internet şubesi işlemlerinden para almıyoır??
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuer

Sonuç olarak şuan hangi bankalar internet şubesi işlemlerinden para almıyoır??

bir üst mesajı okumadın galiba. HALK BANKASI
  • quote:

vadesiz hesap işletim ücreti ödemek istemeyenler:

http://www.kuveytturk.com.tr/pages/hesap_isletim_ucreti.aspx

kredi kartı aidatı ödemek istemeyenler:

http://www.asyacard.com.tr/asyacard/ucretler.jsp

linkleri incelesin

• quote:

Orijinalden alıntı: fener19

türkiye finans katılım bankasını yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum çok güzel bir internet bankacılığı var eft havale bedava
    fatura ödemeleri var hesaptan ödenebiliyor

kısacası kullanımı kolay
    para almıyorlar
    müşiteri hizmetleri iyi

+1 Bende 5 yıldır kullanıyorum. Çok çok memnunum.
  • Bugün gelen Asya card ekstremde basılı ekstre gönderim ücreti adı altında 1.50tl ücret yansıtıldığını gördüm...Bunlarda adam olmuşta milleti sövüşlemeye başlamışlar...Zaten kgs için almıştım, diğer kartları kendileri yolladılar...Kapatırım olur biter...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Bugün gelen Asya card ekstremde basılı ekstre gönderim ücreti adı altında 1.50tl ücret yansıtıldığını gördüm...Bunlarda adam olmuşta milleti sövüşlemeye başlamışlar...Zaten kgs için almıştım, diğer kartları kendileri yolladılar...Kapatırım olur biter...

kart ucreti yok.

ekstre epostaya gelirse ucret yok.
  • O Baskılı hesap özeti için para almanın asıl amacı: Ağaçların kesilmesini engelleyebilmek ve kağıt israfını azaltmak için insanları kağıt kullanmadan işlerini halletsinler diye müeyyide mahiyetinde bir uygulamadır.

Pek çok uluslararası büyük kuruluş bu yönde müşterilerini zorlamaya başladı, amaç daha az kağıt kullanmak / kullandırmak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: userneym

O Baskılı hesap özeti için para almanın asıl amacı: Ağaçların kesilmesini engelleyebilmek ve kağıt israfını azaltmak için insanları kağıt kullanmadan işlerini halletsinler diye müeyyide mahiyetinde bir uygulamadır.

Pek çok uluslararası büyük kuruluş bu yönde müşterilerini zorlamaya başladı, amaç daha az kağıt kullanmak / kullandırmak...

hadi senin mailin var benim var, bilgisayardan biraz anlıyoruz peki bilgisayardan pek anlamayan emaili olmayan, emaili olsa bile gelen ekstreyi açıp inceleyemeyecek durumda olan bilgisi az veya yaşlı pek çok insan var.

bunlar basılı ekstre almaya mecburlar. peki bunların günahı ne?

ben bu yapılanın pek ağaç kullanımını azaltmaya yönelik olduğunu düşünmüyorum sadece altına sığınıyorlar o kadar.

rapator, sırf bende bu basılı ücret bedeli nedeniyle kapatmıştım kartımı..

• işbankası havale ücreti almaz.
  • Arkadaslar size bi sorum olacak.

İş bankası hesabım var ayrıca İş'te üniversiteli kartım yani öğrenciye özelde kredi kartım mevcut. Gene iş bankasının istanbuldaki şubesine havale yapmak istiyorum bu arada benim kartımın açıldıgı yer izmir . Bu havale ücreti ne kadar bilen varmı ? birde baska bir bankadan eft yaptırsam ne kadar alırlar yada bu işlemi ücretsiz yapan bi banka varmı ? ayrıca kredi kartımın mevduat hesabına parayı yatırsamda kredi kartından bu istanbuldaki hesaba para aktardıgımda benden herhangi bir ücret talep ederlermi ?
  • arkadaşlar atm aracılığı ile havalede en düşük ücret nerde yada ücretsiz olan var mı?
  • Herkese selam.

İnternetten alışveriş yapacağım ama anlaşmalı olarak halkbank ve garanti bank var.

Benim bunlarda hesabım yok.Bir tek iş bankasında var.

Ücret ödemeden havale nasıl yaparım?

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Face Of Melinda -- 15 Eylül 2011; 9:05:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: POzexis

Arkadaslar size bi sorum olacak.

İş bankası hesabım var ayrıca İş'te üniversiteli kartım yani öğrenciye özelde kredi kartım mevcut. Gene iş bankasının istanbuldaki şubesine havale yapmak istiyorum bu arada benim kartımın açıldıgı yer izmir . Bu havale ücreti ne kadar bilen varmı ? birde baska bir bankadan eft yaptırsam ne kadar alırlar yada bu işlemi ücretsiz yapan bi banka varmı ? ayrıca kredi kartımın mevduat hesabına parayı yatırsamda kredi kartından bu istanbuldaki hesaba para aktardıgımda benden herhangi bir ücret talep ederlermi ?

Bu sorunun cevabı banada lazım yardımcı olucak yokmu
  • sonuç olarak en iyisi KUVEYTTÜRK çünkü internetten havale eft'ye ücret almadığı gibi normal hesabınızdan da hesap işletim ücreti almıyor.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.