Şimdi Ara

Bankaların Genel Ücretsiz Hizmetleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.709
Cevap
49
Favori
451.532
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GARANTİ BANKASI

GarantiOne'da Eft & Havale Ücretsiz!

Garanti Bankası Maaş Müşterilerine Eft & Havale Ücretsiz!

GarantiOne'da Tüm Banka ATM'lerinden Para Çekmek Bakiye Sorgulaması Yapmak Ücretsiz!

QNB Finansbank

Enpara'da Tüm Banka ATM'lerinden Para Çekmek Bakiye Sorgulaması Yapmak Ücretsiz!

Enpara'da EFT/Havale Ücreti Ücretsiz!

FinansBank Maaş Müşterilerine Eft & Havale Ücretsiz!

Türk Ekonomi Bankası

Cepteteb'de EFT/Havale Ücreti Ücretsiz!

Yurt dışında para çekmek CEPTETEB lilere ücretsiz.

İNG BANK

İNG E-Turuncu Hesap'da Eft & Havale Ücretsiz!

ING Günlük Paket Kullananlar Eft/Havale Hesap İşletim Ücreti Ödemez!

KUVEYT TÜRK

Senin Bankan'da Tüm Banka ATM'lerinden Para Çekmek Bakiye Sorgulaması Yapmak Ücretsiz!

Kuveyt türk'de Eft & Havale Ücretsiz!

HSBC

HSBC Modern Hesap'da Eft & Havale Ücretsiz!

HSBC Büyük Adım'da Eft & Havale Ücretsiz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 2 Nisan 2018; 0:31:44 >

• Türkiye Finans havale ve EFT'den ücret almıyor. İnternet bankacılığı ile bu sayede birçok iş halledilebiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: GSbrksy88

Türkiye Finans havale ve EFT'den ücret almıyor. İnternet bankacılığı ile bu sayede birçok iş halledilebiliyor

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyvaz

ARKADAŞLAR,
    arkadaşlar internet yada telefon bankacılığında EFT veHAVALE ücreti almayan banka varmı?

BENİM BİLDİĞİM YKB MEŞE ABAONELİĞİ?
    BAŞKA BU TİP BANKA VARMI?

Bu ücretsiz sayılmaz ki; abonelik için belli bir ücret veriliyor. Ben işyeri için 350TL ödüyorum senelik. Sadece havale için değil çek karnesi vs için de geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GSbrksy88

Türkiye Finans havale ve EFT'den ücret almıyor. İnternet bankacılığı ile bu sayede birçok iş halledilebiliyor

ayrıca turkiye finans katılım bankası, havale ve eft den ücret almadığı gibi turkcell den baglantı ücretini bile kendi ödüyor.
  • YKB bankamatikten , İŞBANK bir arkadaşın yardımı ile NET ten ve çok gerekli ise MASRAF mecburen verip yapıyorum.

geçen AKBANK vdsz. hesb. dan BANKAMATİK ile aynı banka hesb. ına sahip birine HAVALE yaptım . 3,5TL para kesti buna ek olara 25 kuruşta fiş parası istiyor
  • Halkbank internet şubesi eft ve havaleden ücret almıyor...
  • Halk Bankası da havale ve EFT'ye ücret almıyordu ama site ana sayfada o bilgi kaybolmuş.
  • Netten eft, havale ücretsiz. Eft, saat 17:00'e kadar. Sms şifresi güvenliğiyle giriş yapıldığı için bu gönderilen sms'ler için ayrıca ücret talep edilmemektedir.
    Vadeli hesap sahibi, çocuk hesabı , maaş hesabı gibi hesaplardan da hesap işletim ücreti alınmamaktadır.
  • ziraat bankası havalelerde almıyor eftlerde 1000 tl ye kadar 0.16 tl üzerinde 0.21tl alıyor.. işbankası ilede çalışıyorum benden eft / havale almıyor.
  • Banka Türkiye Finans Katılım Bankas'dır. Yeni kullanmaya başladığımdan acemiliğime verin.
    Netten eft, havale (herkese) ücretsiz. Eft, saat 17:00'e kadar. Sms şifresi güvenliğiyle giriş yapıldığı için bu gönderilen sms'ler için ayrıca ücret talep edilmemektedir.

Vadeli hesap sahibi, çocuk hesabı , maaş hesabı gibi hesaplardan da hesap işletim ücreti alınmamaktadır.
  • Garanti bankası wap şubesinden bütün eft ve havale işlemleri ücretsiz yapılabiliyor. Şahsen ben bütün işlemlerimi bu yolla hallediyorum. Hesap işletim bedeli vermemek için vadesiz hesaba 2 tane fatura ödeme talimatı vermek yetiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş bankası da havale ücreti almıyor arkadaşlar internet şubesi işlemlerinde fakat eft ücreti alıyor.
  • maaşımı vakıfbanktan aldığım için eft havale bedava ayrıca world özellikli vakıfbank kredi kartına da yıllık ücret vs. yok.
  • garanti cep şubesi kullanırsanız havale eft ücreti almıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaansay

Hesap işletim bedeli vermemek için vadesiz hesaba 2 tane fatura ödeme talimatı vermek yetiyor.

faturaların 6 ay boyunca her ay otomatik ödemeden tahsil edilmesi gerekiyor.

2 örnek:

1- az su harcadığı için su kuruluşu abonenin faturasını 1 ay göndermemiş,
    2- kişi internet şubesine girip otomatik ödemeyi beklemeden faturayı aynı hesaptan elle ödemiş.

Garanti bankası bu durumları kural dışı kabul ediyor ve hi ücretini alıyor.
  • Yapıkredi için bir kampanya varmı havale ve eftnin ücretsiz olabilmesi için
    ,
  • türkiye finans katılım bankasını yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum çok güzel bir internet bankacılığı var eft havale bedava
    fatura ödemeleri var hesaptan ödenebiliyor

kısacası kullanımı kolay
    para almıyorlar
    müşiteri hizmetleri iyi
  • Yapıkredi şubesine gidip bizzat sordum. Hesap işletim, havale, eft gibi ücretlerden, biz normal kullanıcıların malesef kurtuluşu yok.
    Ancak firma sahibi iseniz, meşe pakedi gibi sistemlere üye olmanız gerekiyor. Onların da yıllık aidatları var.
    KuveytTürk'ten hesap açtırdım. Henüz havale & eft gibi bir işlem yapmadım fakat, koşulsuz herhangi bir ücret almayacaklarını belirttiler.
    Ne hesap işletim ücreti, ne de havale & eft. Umarım böyle gider.

quote:

Orijinalden alıntı: mkflow

Yapıkredi için bir kampanya varmı havale ve eftnin ücretsiz olabilmesi için
    ,
  • Bank Asya ve INGBankası da İnternetten Havale ve EFT ücreti almıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.