Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) (694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.648
Cevap
59
Favori
483.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lafi acilmisken emegi gecenlerin cumlesine selamlar, bitirilmesine sebep olanlarinda cumlesine selamlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olum simdi bitirdim diziyi yok böyle birsey lan. 2 kici kirik seri katil ortaligi .... Behzat hala karisini olduren adamlari kurtarmanin pesindeydi Muzo kendini patlatti barbaros muzo yu satar diyordum ama yapmadi.

Simdi ankara yaniyor u izlicem bakalim.

Edit : dizinin bence en iyi bölümleri;

-Ercümentin voleybolcu kizin bacagini kirdigi bolum
    -1.sezon finali
    -Memduh Başgan'ın abiyi öldürdüğü bölüm
    -efsane 78.bölüm
    -Butun bolum behzatin ruyasi/hayali olan yasli genc cocuk behzati gordugumuz bolum

Bunlar bana kalirsa en guzel bolumlerdi.
    Akbaba'nın evinde toplandıkları bölümde efsaneydi bence.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 742793 kullanıcısına yanıt
    İlk hafta boşluğa düşmüştüm bende bitirince hocam zamanla alışıyor insan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StoryBro -- 19 Aralık 2015; 21:05:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Hocam tek anlamadigim olay Seni kalbime gömdüm diziyle entegre mi yoksa bagimsiz mi ?

Filmde selim var ama 1.sezon finalinde amirim selimi kovmustu. O olaydan oncesini anlatiyor desek olmaz cunku yeni büro ilk filmde daha sonra 2.sezon 1.bolumde gozukuyor.

Sezon ortasinda da bir bolumde araba muhabbeti gecince tahsin bir kere araba verdik neler oldu tarzi biseyler soyluyor araya da filmdeki ters donen arabanin sahnesi geliyor.

Beynim yandi vallaha

Hocam seni kalbime gömdümü ben izlemedim malesef :(
  • Muzo reyiz son sezon çok çok iyi. Diziyi karısık şekilde izlerdim,seri bir şekilde izlemezdim. 3.sezonu seri bir şekilde izlerdim ve finali muzo ve Barbaros keske daha öncelerden girseymiş. Müthiş bölümlerdi. 1-2.sezondan bölümler açınca o kadar zevk almiyorum . son sezonda ki emre,hayat kadını rolündekiler çok gıcıktı,iyice sıkıyordu.

• Senarist E.M.E. dizinin ana temasini 11.bolumde anlatmis Simdi izleyince farkettim cinayet olaylar falan tamamen 3 sezonda Behzat la Şule arasindaki gecen olaylarin kopyasi.

Berna'nin okuldan arkadasi bir kiz olduruluyor.Olduren kiz,olen kizin kardesi ama olen bunu bilmiyor. Oldurenin annesi olmeden once babasinin kim oldugunu fotografini falan veriyor. Kiz babasini aramaya basliyor. Sonra kardesini buluyor. Intikam icinde onu olduruyor.

12.bolumdede ölen adamın patronunu oynayan kisi sonraki bolumlerde harunun babasi oluyor
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Guzel tespitler hocam :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 742793

quote:

Hocam tek anlamadigim olay Seni kalbime gömdüm diziyle entegre mi yoksa bagimsiz mi ?

Filmde selim var ama 1.sezon finalinde amirim selimi kovmustu. O olaydan oncesini anlatiyor desek olmaz cunku yeni büro ilk filmde daha sonra 2.sezon 1.bolumde gozukuyor.

Sezon ortasinda da bir bolumde araba muhabbeti gecince tahsin bir kere araba verdik neler oldu tarzi biseyler soyluyor araya da filmdeki ters donen arabanin sahnesi geliyor.

Beynim yandi vallaha

Seni kalbime gömdüm dizi devam ederken çekilmiş bir dizi.Behzat'ın kızını kaybetmesinin verdiği acıyla bir kadın polisi kızı gibi hatta yer yer sevgilisi olarak gördüğü bölümler.

Şu hikayenin yazarı Behzat karakterini öyle bir yazmış ki.Savcı Esra'yı öldürmelerine sinir olmuştum.Çok iyi bir oyunculuğu ve güzel ikili oyunculukları vardı.Ayrıyetten Savcı Esra'yı canlandıran Canan Ergüder'in çıkmasıyla dizideki eski tat ve o sıcak,samimi ortam kalmamış.Yani tamam bu dizi sıradan diğer diziler gibi sadece aşktan meşkten ibaret bir dizi değil sürekli olarak farklı konular içeriyor ama Esra karakteri cidden tam evlenilecek kadın denilecek şekilde oluşturulmuş bir karakterdi.

Not : Canan Ergüder'i ekip çıkarmamış kendisi başka bir proje için çıkmış bende senaryodan dolayı çıkarıldığını düşünüyordum

(Dip not 2 : Unutmuşum Savcı Esra'dan sonra dizi de Muzo ve o doktor arkadaşları cidden farklı bir renk katmıştı onu unutmuşum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 3 Ocak 2016; 0:42:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

quote:

Orijinalden alıntı: 742793

quote:

Beynim yandi vallaha

Seni kalbime gömdüm dizi devam ederken çekilmiş bir dizi.Behzat'ın kızını kaybetmesinin verdiği acıyla bir kadın polisi kızı gibi hatta yer yer sevgilisi olarak gördüğü bölümler.

Şu hikayenin yazarı Behzat karakterini öyle bir yazmış ki.Savcı Esra'yı öldürmelerine sinir olmuştum.Çok iyi bir oyunculuğu ve güzel ikili oyunculukları vardı.Ayrıyetten Savcı Esra'yı canlandıran Canan Ergüder'in çıkmasıyla dizideki eski tat ve o sıcak,samimi ortam kalmamış.Yani tamam bu dizi sıradan diğer diziler gibi sadece aşktan meşkten ibaret bir dizi değil sürekli olarak farklı konular içeriyor ama Esra karakteri cidden tam evlenilecek kadın denilecek şekilde oluşturulmuş bir karakterdi.

Not : Canan Ergüder'i ekip çıkarmamış kendisi başka bir proje için çıkmış bende senaryodan dolayı çıkarıldığını düşünüyordum

(Dip not 2 : Unutmuşum Savcı Esra'dan sonra dizi de Muzo ve o doktor arkadaşları cidden farklı bir renk katmıştı onu unutmuşum)

Hocam filmi biliyorum izledim de dizideki yeri muamma. Yukarda yazdigim detaylarin disinda ; mesela ilk sezon behzat her yerde kızını görüyor, konusuyor falan. Ilk sezon bitiyor film cikiyor. Yine ayni behzat filmdede. Sonra filmde yasananlarla birlikte 2.sezondan itibaren behzat kizini görmüyor, kalbine gömüyor yani.

Şimdi kronolojik sıra 1.sezon > seni kalbime gömdüm dersek yukarida yazdiklarim (selim, büro vs) mantiksiz kaliyor.

Ayrica dizi polisiye falan ama bence cok iyi psikolojik dizi. O rüyalar hayaller falan karakterlerin ic dunyasini cok iyi yansitiyor.

• O değil de sansürsüz dvd veya bluray çıkarmayı düşünmüyorlar mı?
  • "Adam gibi adamım ama yine de kalbimi kırdılar Larissa"
    Behzat Ç.  | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor)
  • Diziye 4. kez basladım 18. bolumdeyım :)
  • diziye başladım 34. bölümdeyim. birinci sezondan sonra sinema filmine mi geçiyim şimdi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feyzbuk

diziye başladım 34. bölümdeyim. birinci sezondan sonra sinema filmine mi geçiyim şimdi ?

diziyi komple bitir sonra filmleri izle.
  • feyzbuk kullanıcısına yanıt
    Ankara Yanıyor dizinin finalinden sonra geçiyor. Seni Kalbime Gömdüm'ün diziyle bağlantısı yok. 2.sezonda bir araba muhabbeti oluyor 30 saniyelik o kadar.

• ne diziydi be.
  • bir efsane daha bitti
  • Başkomserim 46 dizisine geçmiş. Hayırlı olsun.

İnş. bu diziden sonra ya da bir sinema filmiyle Behzat Ç. olarak döner.

• 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.