Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.648
Cevap
59
Favori
483.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence eski kesik parmak cinayetleri ile ilgili narkotikçi bayanın hiç bir ilgisi yok.
  • Zortapoz bir bölümdü,

Tek güzel yanı narkotikci suna hanımında katil olması idi ne kadar yakışmıştı o bıçak eline zaten dizinin en başından beri o hırçın havası beni hep etkiliyordu ama ilk kez böyle bir cinayet işledi galiba yoksa kesik parmakcı o olma ihtimali yok nedne derseniz larisayı kesecek kişi erkekti herhalde ama onunda sesini duymadık,
  • Bu sahneleri istiyoruz bu sahneleri,

• Reiss

Behzat Ç.  | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor)

• Belki Suna sadece Behzatın ilgisini çekebilmek için böyle bir cinayet işledi. Behzata ilgisi var sonuçta. Behzatta işin içinde cinayet yoksa sanat ilgimi çekmez demişti. Olur mu olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri -- 18 Ocak 2012; 0:16:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Bu sahneleri istiyoruz bu sahneleri,

Böyle sahneleri özlemiş yahu!!!
    Akbabuşa bak hele..

• Durgun bölümdü amma velakin..

Katil yezid karı çıktı la. S.. çektim onu görünce. Ben sevindim iyi oldu bunun olması. Diziden erken çıkacak demektir. 48.bölümü Emrah yazacak ayrıca olaylar olaylar. Ayrıca iki kere şok oldum. Burda yorumları okumuştum katil narkotikçi diye ben de yan eleman sayid miydi neydi o sandım, Suna'yı görünce daha çok şaşırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 17 Ocak 2012; 23:07:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Zortapoz bir bölümdü,

Tek güzel yanı narkotikci suna hanımında katil olması idi ne kadar yakışmıştı o bıçak eline zaten dizinin en başından beri o hırçın havası beni hep etkiliyordu ama ilk kez böyle bir cinayet işledi galiba yoksa kesik parmakcı o olma ihtimali yok nedne derseniz larisayı kesecek kişi erkekti herhalde ama onunda sesini duymadık,

Hocam öyle ince detaylara takılmayacaksınız bu dizide. Suna'ya öyle maske taktırıp falan uğraşacaklarını sanmıyorum. Bulmuşlardır az vücudu benzeyen birini maskeyi giydirip oynatmışlardır. Mesela Berna'yı balkondan iten kişi Şule gibi ufak tefek değildi kamera görüntülerinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri

Belki Suna sadece Behzatın ilgisini çekebilmek için böyle bir cinayet işledi. Behzata ilgisi var sonuçta. Behzatta işin içinde cinayet yoksa sanat ilgimi çekmez demişti. Olur mu olur?

Doğru yaklaşım neden olmasın. Suna'nın ilgisi varsa bı kesik parmak cinayetleri mevzusunu uzatmak isteyecektir.
  • Bu Akbaboş'un köpeklerle olan ilişkisini bir çözemedik. Buna tokat atan karı da yok ortalıkta...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Bu Akbaboş'un köpeklerle olan ilişkisini bir çözemedik. Buna tokat atan karı da yok ortalıkta...

Hocam anlattı onu hani köpeğe otopsi yapıyordu

Tokat atan kadını da gördüm sanki ben 2. sezonda bir bölümde ama emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

Bu Akbaboş'un köpeklerle olan ilişkisini bir çözemedik. Buna tokat atan karı da yok ortalıkta...

Hacı kaçırmışım demek ki o köpek olayını , kafamda da belli belirsiz bir şeyler var ama... Sana zahmet bir anlatıversen.

• quote:

Orijinalden alıntı: tizar

quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

ilk kesik parmak cinayetlerini işleyen başka kişiydi kesin orayı nasıl bağlayacaklar ,Cevdet'e niye cdyi gönderdi acaba ?

iİk cinayetleri işleyende oydu. eskiden Aziz Başkomiser ile çalıştıklarını duymadın mı?

Hocam nerede geçiyor o aziz başkomiser ile beraber çalıştıkları aradım bulamadım.
  • Gül mü la o ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensation +

quote:

Orijinalden alıntı: tizar

quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

ilk kesik parmak cinayetlerini işleyen başka kişiydi kesin orayı nasıl bağlayacaklar ,Cevdet'e niye cdyi gönderdi acaba ?

iİk cinayetleri işleyende oydu. eskiden Aziz Başkomiser ile çalıştıklarını duymadın mı?

Hocam nerede geçiyor o aziz başkomiser ile beraber çalıştıkları aradım bulamadım.

42. bölümün başlarında Tahsin' in odasında Aziz, savcı, Behzat otururken narkotiklik bir durum oluyordu. Aziz narkotik büro amirini tanıyor musunuz? ben tanıyorum, aynı ekipte çalışmıştık demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 18 Ocak 2012; 17:24:19 >

• 50 bölüm olacak yakında vay be
  • Behzatın eski eşi sıkıntı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

Hacı kaçırmışım demek ki o köpek olayını , kafamda da belli belirsiz bir şeyler var ama... Sana zahmet bir anlatıversen.

Ben de tam hatırlamıyorum da sanırsam Hayalet köpeklerle ne derdi olduğunu soruyordu. Akbaba da anlatıyordu ilk otopsisini köpeğe yaptığını. Yolda yürürken ölü köpek görüyor, midesini açıyor ve midesindeki sıvıyı kediye yediriyor. Kedi de ölünce zehirlenerek öldüğünü anlıyor

• Fragmana göre bölüm iyi olacak ama beklediğimiz gibi olmayacak gibi. Gibi gibi gibi.
  • 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.