Şimdi Ara

Bmw 3.18 is Hakkında Yardım . Alıcam ( SS EKLENDİ , BİR SORUM VAR )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
16.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Çok yakın dostumuz olan ve 60 yaşındaki bir adamın arabasını satması üzerini bu arabayı kaçırmak istemeidm . daha 100.000 bulmamış 98 model ve hiç bir kazısı yok , temiz kullanılmış ( 60 yaşındaki adam nasl hor kullanabilirki ) . Arabaya galeri 20 mlyar verdi ve adam bizede 20 mlyara vericeğini söledi sizce almalı mıyım ?

1998 model , bordo rengi , otomatik vites

http://www.resimupload.com/ds927004385_dsc00905.html

arkadaşar k. bakmayın resim biraz kötü ama sorcağım bir soru var .. sanırım bu bmw'lerde e kasası olarak ayrılıyormuş , bu e kaç ? şuan arabanın sahibi tatildede 1ay sonra gelicek ve bize satıcak öğrenmek istedim .. Ayrıca Arkadaşlar Araba Garaj Arabasıdır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagolera95 -- 5 Ağustos 2010; 21:14:02 >

• Alınır tabi zaten bildiğiniz bir araçmış fiyatıda uygun geldi emsallerine göre uygun sahibindene şöyle bi göz attım o modelde 20000 tl nin altında araç yok üstelik emsallerinin genelde kmleri 100000 in çok çok üzerinde
  • E36 kasadır o tahminimce tadından yinmez yinmez senin yerinde olsam bi tanıdık indirimi talep ederdim ama
  • Alınır.
  • Ganimet bulmuşsun sen.
  • saolun , ztn bi indirim talep edicem bakalım ama yapmazsada kaçırmam aslaa , peki araba hakkında ne söleyebilrisiniz ?
  • Uzak dur arkadaşım 4 silindirli BMW'dan. 13 yaşında araba sonuçta tanıdığınız olsa da aracın durumundan %100 emin olmazsınız. Eğer ille de alacağım derseniz çok iyi baktırın.
  • 318 is spor enjektörlü 4 silindir ve 140 beygirdir. Otomatik vites olması dışında bana göre hiçbir kusuru yok. Heleki 100.000 km de sakin kullanılmış bir bmw motoru sıfır gibidir.
  • aracın durumundan %100 eminim .. ama yakıtı felan hakkında bilgi verirseniz sevinirim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagolera95

aracın durumundan %100 eminim .. ama yakıtı felan hakkında bilgi verirseniz sevinirim .

Trabzonda iken 170 km yol yaptık 3,18i ile ortalama 9,2 litre benzin tüketti. Dağlara falanda tırmandık tabi.

• bende 2001 e46 kasa 3.16 var şehir içi 40-45 kr civarı yakıyor senin alacagın arabada bu civar birşeyler yakar 3.18 belki daha az bile yakabilir sonuçta büyük motor araba daha rahat gidecek çok güzel arabalar bi kere tadına rahatlıgına alıştın mı bidaha başka arabaya zor binersin ben yakıtınından dolayı satıyorum gerçi yalnız ben şimdi bmw alacak olsam yetkili servisine mutlaka gösteririm benim aldıgım adam öyle bir konuşuyodu arabasından gayet emin çok iyi yalan söylemeyide bilen bir adammış helal olsun çok güven vermişti bize özel bir bmw servisine gösterdik onlar da yalandan bi baktılar sana tavsiyem yetkili servise göstermeden kesinlikle alma Allah hayırlısını nasip etsin
  • bmw değil ama benimde başıma geldi öyle bir olay.Satan adam için dünyanın en temiz arabasıydı 90km'de özel servise soktum kaçırma dedi otomatik vitesti otomatik vites ustasına götürdüm kaçırma dedi neyse aldık aracı.Sonrada yetkili serviste350.000km'de olduğunu ögrendik 1000km'de 2lt'ye yakın yağ yakıyordu.Şanzumanın bakıma ihtiyacı varmış.neyse 5000Tl masrafı varmış.Direksiyonu falan 0 gibiydi değişeni yoktu 2 çamurlukta boya vardı sadece
    Evet arkadaşlar 2.el şans işidir satan baban da olsa
  • 318is çok özel bir arabadır. Gerçekten 100.000 km'ye ulaşmadıysa gözünüz kapalı alabilirsiniz. Gerçekten ganimet bulduğunuzu söyleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutech
    bmw değil ama benimde başıma geldi öyle bir olay.Satan adam için dünyanın en temiz arabasıydı 90km'de özel servise soktum kaçırma dedi otomatik vitesti otomatik vites ustasına götürdüm kaçırma dedi neyse aldık aracı.Sonrada yetkili serviste350.000km'de olduğunu ögrendik 1000km'de 2lt'ye yakın yağ yakıyordu.Şanzumanın bakıma ihtiyacı varmış.neyse 5000Tl masrafı varmış.Direksiyonu falan 0 gibiydi değişeni yoktu 2 çamurlukta boya vardı sadece
    Evet arkadaşlar 2.el şans işidir satan baban da olsa

Üvey baba
  • hayır kayınbaba
  • kaynana
  • kayınpederde getz var 0 aldı bakımlarını hiç aksatmadı ancak araç dökülüyor arka amartisör patlak baskı balata bitmiş ön takım bitik ama sorsan ben bakımlarını hiç aksatmadım hala sıfır gibi der
  •  Bmw 3.18 is Hakkında Yardım . Alıcam ( SS EKLENDİ , BİR SORUM VAR )

• ayrıca arkadaşlar arabanın km sini ve motorunun kaç olduğunu tam olarak öğrendim .. 85.000 'de ve 1.9 .
  • İlk defa 1.9 motor duydum bmw'de km'si iyi ama
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.