Şimdi Ara

[YENi] Xtension^9 Pro - Classic ve [Swift UPDATED] - TüRKÇE-iNGiLiZCE FixED

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
2.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÖNEMLİ : Bu CFW'ler bana ait değildir.malum yabancı forumdaki CFW'lerin Türkçe kullanıma uygun şekilde tarafımdan fixlenmiş ve orjinalliği bozulmamış sürümleridir.Bu yüzden CFW'ler le ilgili olası sorun ve hatalar sorumluluğumda değildir.
    Bu başlık sadece fixlenmiş bir sunum olup CFW ile ilgili desteği kullanıcıların deneyerek ; deneyimlerini birbirleri ile paylaşmaları uygun olacaktır.

Memnuniyetinizi bana ve upakul'a,soru ve sorunlarınızı ise lütfen upakul'a iletiniz.

CFW lerin tüm özelliklerine malum yabancı forumdan ulaşabilirsiniz.

Xtension^9 EURO2 sürümlerin orjinallerinde Türkçe T9 sorunu olduğunu söylemeliyim.

Xtension Pro EURO2'den ;

- Türkçe T9 sorununu giderdim.
    - Türkçe Ve ingilizce hariç tüm dil dosyalarını çıkarttım.TR-EN olarak bıraktım.
    - Menü ve uygulama klasör isimlerini Türkçeleştirdim.
    - İlave olarak Türkçe sözlük ekledim.
    - Tsunami,Orange ve Vodafone ve Finger Use için Türkçe'leştirme yoktu.Onları Türkçeleştirdim.

CFW'nin yukarıda söylediklerim dışında orjinalitesine kesinlikle dokunmadım.

CFW'LER iÇiN LiNKLER :

Xtension^Pro - Sadece TüRKÇE ve iNGiLiZCE FixED CFW DOSYASI

Xtension^Classic - Sadece TüRKÇE ve iNGiLiZCE FixED CFW DOSYASI

Xtension^Swift [UPDATED]- Sadece TüRKÇE ve iNGiLiZCE FixED CFW DOSYASI

KURULUM :

Bu Linkteki [TIKLA] konuya ait JAF kurulumunda belirtildiği gibi aynı şekilde yükleme yapılacaktır.Yani JAF yüklemesi aynıdır.Tek fark bu CFW'de yerleri değiştirilecek 3 adet dosya vardır.Yine Red-blue- ve black telefonlar için sadece EURO2 TURKEY RED kodu seçilerek yükleme yapılacaktır.

iPUCU :
    1 - Samsung Widget Ev Ekranında boş gelen alt bar için Ev Ekranı seçenekleri - Kısayollardan isteğinize göre seçim yapabilirsiniz.

2 - KillMe Programı Gizlidir.Kullanmak için : Dialler'i (arama) açın." 0 " a basılı Tutun. KillMe açılacaktır.

CFW'ler ile ilgili bilgiler :

1- Pro sürümünde Kırmızı Ekran sorunu giderildi dendiği halde ; bu hatanın devam ettiği ; bir kaç kullanıcı tarafından dile getirilmiş.

Swift CFW Updated - Link Yenilendi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f@tih -- 29 Temmuz 2010; 22:56:53 >

• yaa bişi sorcaktım ben böle modifyeli değilde sadece hackdosyaları gömülmüş şekilde olan firware yokmu
  • Hocam eline sağlık mutlaka işimize yarayacaktır. Türkçe olayını yapman süper olmuş.
  • Hayırlı olsun ...eline, emeğine sağlık...
  • hocam swift dosyalarını indirdm telefona flaşlayacaktım fakat files missing or corrupt dedi zaten telefonu euro2turkey seçtim 0559883 dillerin yazdığı yerde ingilizce türkçeden başka dillerde vardı dosya hatalı olmuş istersen bi kontrol et.
  • f@tih usta yanlış bilmiyorsam xtension da yükleme yaparken "....black" olanları seçmek gerekiyordu. çünkü az önce eoro2 turkey red seçtiğimde eksik programlar açılış ekranı vs gibi hatalar oluştu... ancak euro2 turkey black seçerek yükledim ve bir sorun göremedim...sürüme gelince malum forumu takip ettiğim kadarıyla bu omnia hs yüzünden birçok hatalar meydana gelmiş gibi ve dediğin üzere giderildi denen hatalar devam ediyormuş.. şimdi senin çektiğin sıkıntıları upakul çekmekte forumda
  • Teşekkürler arkadaşlar.

quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

hocam swift dosyalarını indirdm telefona flaşlayacaktım fakat files missing or corrupt dedi zaten telefonu euro2turkey seçtim 0559883 dillerin yazdığı yerde ingilizce türkçeden başka dillerde vardı dosya hatalı olmuş istersen bi kontrol et.

Haklısın kardeşim.(upakul) dünden beri dosyaları kaçıncı defa değiştirdi,sayamadım.kendi başlığı altında da bu konu dile getirilmiş zaten.ortalığı karma karışık etti.Hangi dosyaları yüklediyse ona göre düzenlemelerimi yapmıştım.Son dosyayı tekrar indirip Swift için tekrar düzenleme yapacağım.

Swift için Link yenilendi.
  • suan disardayim eve gidince deneyecegim umarm duzelmstr
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.h.a.

yaa bişi sorcaktım ben böle modifyeli değilde sadece hackdosyaları gömülmüş şekilde olan firware yokmu

http://forum.donanimhaber.com/m_39527296/mpage_1/f_/key_//tm.htm#39527296
    Fatih abinin bu cwf si işinizi görür sanırım orj v50 dir sadece hack lidir modlu degildir yani sadece sertifika sorununuzu ortadan kaldırır tek dez avantajı telefonu acıp kapadığınız da roompatcher daki yamaları tekrar aktif etmeniz gerekmekdedir auto özelliği yokdur sorunsuzdur bende ilk hack imi bu cwf den yapmışdım gönül rahatlığıyla kurup kullanabilirsin.

Not : Fatih abi hala bu cwf i kullanan arkadaşım var roompatcher a bir çözüm bulabilirmiyiz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: PehlivanJedi

f@tih usta yanlış bilmiyorsam xtension da yükleme yaparken "....black" olanları seçmek gerekiyordu. çünkü az önce eoro2 turkey red seçtiğimde eksik programlar açılış ekranı vs gibi hatalar oluştu... ancak euro2 turkey black seçerek yükledim ve bir sorun göremedim...sürüme gelince malum forumu takip ettiğim kadarıyla bu omnia hs yüzünden birçok hatalar meydana gelmiş gibi ve dediğin üzere giderildi denen hatalar devam ediyormuş.. şimdi senin çektiğin sıkıntıları upakul çekmekte forumda

Xtension için siyah seçmek gerekiyordu ;fakat ben C03 olan rofs3 dosyasının adını Kırmızı için C01 olarak değiştirdim. Diğer konuda nasılsa anlatımı var,bir de siyahla kafalar karışmasın diye.Sen benim modladığım dosyaları değil de; diğer forumdan indirdiysen siyahla yüklenmesi normalir.Yani ortada senin açından da benim açımdan da bir hata yok

quote:

suan disardayim eve gidince deneyecegim umarm duzelmstr

Umarım düzelmiştir dostum.Dosyaları yenisi ile değiştirdim.Olmazsa bir de ben deneyeyim.

quote:

Orijinalden alıntı: unruly1907
    Not : Fatih abi hala bu cwf i kullanan arkadaşım var roompatcher a bir çözüm bulabilirmiyiz :D

Bulacağım arkadaşım.Maalesef bu modlu CFW lerle uğraşmaktan o işe bir türlü vakit ayıramadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@tih

quote:

Umarım düzelmiştir dostum.Dosyaları yenisi ile değiştirdim.Olmazsa bir de ben deneyeyim.

3 Modu da denedim.Hepsi problemsiz kuruluyor ve çalışıyor.
  • quote:

quote:

quote:

hocam swift dosyalarını attım ama flaşlama ekranında ingilizce-türkçeden farklı olarak başka diller de geliyor flaşlama konusunda kararsız kaldım telefonun şarjı da azdı yarın bakıcam artık cevabına göre..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam swift dosyalarını attım ama flaşlama ekranında ingilizce-türkçeden farklı olarak başka diller de geliyor flaşlama konusunda kararsız kaldım telefonun şarjı da azdı yarın bakıcam artık cevabına göre..

Denemesem ;tamam dicem de Modladığım swift için Flash atalı daha 15 dk olmadı.hatayı nerede aldığını tam olarak anlamadım.Bir screen koyabilirsen ona göre çözüm bulayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f@tih -- 30 Temmuz 2010; 2:01:01 >
  • quote:

Bulacağım arkadaşım.Maalesef bu modlu CFW lerle uğraşmaktan o işe bir türlü vakit ayıramadım.

teşekkürler abi senide yoruyoruz ama hoş gör
  • Swift i tekrar indiriyim bari. Upakulun internet hattı bizden kötü valla iyi uğraşıyor. Fatih seni de uğraştırıyoruz kusura bakma :)
  • Fatih Hocam ellerin dert görmesin, kırmadın bizi upakul'un CFW'sini tekrar modladın. Şu an şehir dışındayım, dönünce yükleyip bi deneyeceğim. teşekkürler..
  •  [YENi] Xtension^9 Pro - Classic ve [Swift UPDATED] - TüRKÇE-iNGiLiZCE FixED

hocam burdaki işaretlediğim yerden bahsediyorum euro2 turkey red seçiyorum sen dilleri çıkardığını söylemişsin ama oradaki diller duruyor ondan kararsız kaldım devam etmelimiyim.
  • quote:

hocam burdaki işaretlediğim yerden bahsediyorum euro2 turkey red seçiyorum sen dilleri çıkardığını söylemişsin ama oradaki diller duruyor ondan kararsız kaldım devam etmelimiyim.

Vallahi yüreğime indirecektin abicimDevam dicen tabi.Flashını at sen.Onlar orda duracak.Normal her şey.İngilizceyi bile çıkarsan onları yazacak JAF orada

Bu arada"Factory set" de işretli olsun da ;tekrar Normal mod a almaya gerek kalmaz.Telefon kendiliğinden açılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f@tih -- 30 Temmuz 2010; 14:24:48 >
  • quote:

Vallahi yüreğime indirecektin abicimDevam dicen tabi.Flashını at sen.Onlar orda duracak.Normal her şey.İngilizceyi bile çıkarsan onları yazacak JAF orada

Bu arada"Factory set" de işretli olsun da ;tekrar Normal mod a almaya gerek kalmaz.Telefon kendiliğinden açılır.

Sanırım Euro 2 nin standart index i o ondan arkadaş kıllanmış

Fatih kardeş bişi sorcam ben CFW yi atarken modlu dosyaları sanırım benim orjinal dosyalarımın ismine değiştirmiştim ve orjinal dosyalarımda mavi türk versiyona göreydi. Yani sanırım c02 filan oluyor dosya isminde. Ve mod atarken de mavi attım. Şİmdi burda gördüm yok kırmızı yok siyah kafam karıştı? Ben gene bildiğim yoldan atayım CFW yi değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 30 Temmuz 2010; 14:28:59 >
  • Fatih ustat cfw leri kısaca yorumlar mısın .. hangisi hızlı .. hangisi daha çok rem kulanıyor gibi .. google çevirisinden pek bişi anlaşılmıyorda...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.