Şimdi Ara

HTC DESİRE kullanıcıları yorumları (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.534
Cevap
3
Favori
201.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: halbarad

o widgetleri karta taşımış olabilir misin? onlar genelde düzgün çalışabilmesi için telefon hafızasında kurulu olması lazım

quote:

Orijinalden alıntı: odyle

Merhaba arkadaşlar.
    Htc Desire'ım var.
    Marketten yükledigim kücük widget'ları (battery, 3g on off, note vs.) telefonu acıp kapadiktan sonra bulamiyorum. Program oldugu gibi duruyor, ancak widget'i görünmüyor. Masaustunde bulundugu yerde ise 'gadget yuklenirken hata' yaziyor.
    Neden olabilir? Bu sorunu nasil cozebilirim?
    tesekkurler.

telefon hafızası da bir derya resmen desire'da (!)

• quote:

o widgetleri karta taşımış olabilir misin? onlar genelde düzgün çalışabilmesi için telefon hafızasında kurulu olması lazım

quote:

Merhaba arkadaşlar.
    Htc Desire'ım var.
    Marketten yükledigim kücük widget'ları (battery, 3g on off, note vs.) telefonu acıp kapadiktan sonra bulamiyorum. Program oldugu gibi duruyor, ancak widget'i görünmüyor. Masaustunde bulundugu yerde ise 'gadget yuklenirken hata' yaziyor.
    tesekkurler.

Öneriniz icin tesekkürler ancak sd karttan telefon hafizasina aktardigimda yuklenen widget, widgetlar arasinda gorunmuyor.

• quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar.
    Htc Desire'ım var.
    tesekkurler.

Öneriniz icin tesekkürler ancak sd karttan telefon hafizasina aktardigimda yuklenen widget, widgetlar arasinda gorunmuyor.

tamamen silip yüklesen onları tekrar. bi de adları ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar.
    Htc Desire'ım var.
    tesekkurler.

telefon hafızası da bir derya resmen desire'da (!)

custom ROMdan başka çözüm bulamadım buna :)

leedroid rom kullanıyordum. güzeldi o. sonra rcmixhd rom yükledim, bikaç gündür kullanıyorum. telefon hafızası 1.5gb ve şekil olarak çok hoşuma gitti nedense, ama pil biraz fazla yiyor diğerine göre ve takılmalar oluyor. bakalım, çözümu varsa devam ederim yoksa leedroide geri dönerim

• mrb arkadaslar ben htc desire almayı düşünüyorum da bir sorum olacaktı. telefondan facebook a girince bilgisayarda girdiğimizde var olan chat penceresi var mı yok mu onu merak ediyorum. deneyen arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamstream

mrb arkadaslar ben htc desire almayı düşünüyorum da bir sorum olacaktı. telefondan facebook a girince bilgisayarda girdiğimizde var olan chat penceresi var mı yok mu onu merak ediyorum. deneyen arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim. teşekkürler.

desire hd kullanıyorum ve facebookta chat kısmı var.desirede de vardır tahminim.
  • quote:

mrb arkadaslar ben htc desire almayı düşünüyorum da bir sorum olacaktı. telefondan facebook a girince bilgisayarda girdiğimizde var olan chat penceresi var mı yok mu onu merak ediyorum. deneyen arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim. teşekkürler.

mesela skyfire diye bir browser var. onda facebook mobil sitesine değil de full siteye girersen bilgisayardaki gibi görebilirsin. ama hiç gerek yok ona. facebook uygulamasının kendi chat kısmı var zaten. ayrıca ben bikaç gündür aim uygulamasını kullanıyorum facebook chat için. o da şu ana kadar başarılı.
  • hiç onlara gerek Yok Facebook son güncelleme ile paşalar gibi sohbete girip konuşuyorsunuz
  • hımm peki. teşekkürler her bir yanıt için.

ben şimdiye kadar hiç dokunmatik ekranlı telefon kullanmadım, htc desire almayı düşünüyorum. htc desire ile blackberry bold touch (henüz çıkmadı piyasaya) arasında kaldım. tuşlu klavyeli bir telefon mu alsam yoksa full dokunmatik bir telefon mu alsam karar veremiyorum. desire ın dokunmatik hassasiyeti nasıl ?
  • quote:

hımm peki. teşekkürler her bir yanıt için.

ben şimdiye kadar hiç dokunmatik ekranlı telefon kullanmadım, htc desire almayı düşünüyorum. htc desire ile blackberry bold touch (henüz çıkmadı piyasaya) arasında kaldım. tuşlu klavyeli bir telefon mu alsam yoksa full dokunmatik bir telefon mu alsam karar veremiyorum. desire ın dokunmatik hassasiyeti nasıl ?

benim de ilk dokunmatik telefonum, Nokia 3110c den geçiş yaptım. dokunmatiği bana hassas güzel geldi, zorlanmadan da alıştım. tuşlu klavyeli de alsan, bu telefondan da alsan farketmez bence, ıkisine de alışılır. diğer özelliklerine göre karar ver bence.
  • quote:

hımm peki. teşekkürler her bir yanıt için.

desire'daki dokunmatik hassasiyeti muhteşem.

hocam boşver hem tuşlu hem dokunmatiği, desire'a birkaç günde alışacaksın zaten, geniş ekranla beraber çok güzel kullanımı var.
  • peki işletim sisteminin kullanımı kolay mı ?

bende symbianlı nokia e75 var, kötü bir işletim sistemi ama basit.

şöyle bir örnek vereyim daha önce windows mobile işletim sistemine sahip bir motorola kullanmıştım. en ufak bir waw veya mp3 ü zil sesi yapmak için bile bir sürü düzenleme yapmak yardımcı program kurmak gerekiyordu yani fazla profesyoneldi.

ben kolay ve kullanıcı dostu bir işletim sistemine sahip bir telefon bakıyorum bu bakımdan android kullanımı nasıl kolay mı ?

öyle telefona bir sürü uygulama yükleme oyun kurma vs. gibi bir düşüncem yok, web kullanımı vs. için de sanırım desire gayet yeterli ve performanslı bir telefon.
  • quote:

peki işletim sisteminin kullanımı kolay mı ?

şöyle bir örnek vereyim daha önce windows mobile işletim sistemine sahip bir motorola kullanmıştım. en ufak bir waw veya mp3 ü zil sesi yapmak için bile bir sürü düzenleme yapmak yardımcı program kurmak gerekiyordu yani fazla profesyoneldi.

ben kolay ve kullanıcı dostu bir işletim sistemine sahip bir telefon bakıyorum bu bakımdan android kullanımı nasıl kolay mı ?

öyle telefona bir sürü uygulama yükleme oyun kurma vs. gibi bir düşüncem yok, web kullanımı vs. için de sanırım desire gayet yeterli ve performanslı bir telefon.

işletim sisteminin son derece kolay olmasını istiyorsanız android sizi zorlar.

fakat internet 'te aynı pcdeki hızda ve görünümde dolaşmak istiyorsanız desire tam size göre.
    aslında android'de derine inme gibi bir niyetiniz yoksa hayli hayli çözersiniz androidi'de.

• quote:

peki işletim sisteminin kullanımı kolay mı ?

internet olarak memnun kalacaksındır. mesela garanti internet şubesine girip fatura ödeyebiliyorum, işbankasının uygulamasını kurdum dün onu çok ayrıntılı kullanmadım henüz ama hesaplarımı kontrol edebildim. youtube videolarını falan izleyebiliyorsun, youtube videolarını indirmek için uygulama da var. ekşisözlüğe çok bakarım. gmail hesabım sayesinde biçok kolaylık da oluyor. ayrıca kendi eposta uygulaması da çok başarılıymış, boşuna hotmail hesabım için hotmail uygulaması falan aramışım. mp3 indirme uygulamaları var, aklıma estikçe onları da denerim.msn,facebook vs vs... internet ile ilgili yaptıklarım ilk aklıma gelenler bunlar. sıkıntı çekmiyorum bunları yaparken.
    telefonla ilgili iki kötü özellik yazayım kendime göre.
    1- batarya. kullanımına göre 24 saat civarı dayanıyor. ama yedek batarya almıştım ben. biterse çıkarıyorum diğerini takıyorum.
    2- telefon hafızası. bu hafıza da kullanımına göre. ben mesela ne gördüysem kurmak istediğimden yetersiz geldi. mesela 3-4 tane browser yüklemiştim, bikaç tane navigasyon yükledim.daha hala hiç oynamadığım halde yüklediğim oyunlar vs var. sonra işte bu sebeplerle telefon hafızası bana yetersiz geldiği için, root atma ve custom rom yükleme denen işleri yaptım. sen eğer diyorsan ki bir sürü uygulama yükleme oyun kurma vs. gibi bir düşüncem yok orjinal hali yetecektir sana. burdaki biçok arkadaş da sanırım orjinal haliyle kullanıyor.

• hocam garanti internej subesine girmiyor ? yani giriyor sms şifreyi yazıyorsun, daha sonra soldaki işlem menüsünü kontrol edemiyorsun.. var mi onun bir çözümü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*
    hocam garanti internej subesine girmiyor ? yani giriyor sms şifreyi yazıyorsun, daha sonra soldaki işlem menüsünü kontrol edemiyorsun.. var mi onun bir çözümü ?

internet şubesine giremedim ben. işcep diye uygulaması var, onu indirdim aktif ettim falan. o uygulamayı denedin mi hocam? ben daha çok kullanmadım sadece hesap bilgilerine falan baktım
  • kumsaati çıkar menü yerinde. kumsaatinin üzerine dokunun bir kere daha sonra menü yüklenir. ben e trader haricine bütün işlemleri gerçekleştirdim garanti internet şubesinden.
  • desire için de bu testi yapıp yayınlayacak bi gönüllü var mı :) bakalım ekran aynı mı :)

http://www.youtube.com/watch?v=NcEaehKWr2s
  • Arkadaşlar merhaba,

Ben tema kurulumunda sorun yaşıyorum. İndirdiğim tema dosyasını sd kartın ana dizinine atıp kurmaya çalıştığımda eksik dosya şeklinde hata verip kurulum yapmıyor.
    Bunun daha kolay bir yolu varmı acaba.?
  • quote:

desire için de bu testi yapıp yayınlayacak bi gönüllü var mı :) bakalım ekran aynı mı :)

http://www.youtube.com/watch?v=NcEaehKWr2s

:D yurt dışında adamlar çok rahat denerler tabi :D telefonlar sadece 1 haftalıklarına bakıyor :D 1 hafta çalışıp hafta sonu telefonu rahatça alabilirler. bizim için öyle bi durum yok :D biz 1 ay çalışarak bile zor alırız:D kaldı ki 1 aylık parayla onu alsak bize ne kaldı ? :D

Türkiye'de de gelirle ürünlerin fiyatında böyle bi dağılım olsa kamyonu üstünden geçirirdik

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.