Şimdi Ara

HTC DESİRE kullanıcıları yorumları (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.534
Cevap
3
Favori
201.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

Orijinalden alıntı: by_ecdad

@*XhsyPhoiDeus*
    custom romlarla android 2.3 yükleyebilirsin. oxygen ,redux ,cm gibi bir sürü rom var. ama bu romlarda sense arayüzü yok.
    sense 3.0ı xda sitesinde bazı özelliklerini çıkartarak bizlere sunabilir. bunu büyük ihtimalle yaparlar zaten android honeycomb 3.0 sürümünü bile desireye yüklediler

yani orijinal rom yüklü ise 2.3 ü yükleyemiyoruz?

henüz stock rom olarak (OTA güncellemesi) 2.3 çıkmadı. ama yakında çıkacakmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: hanjin

Telefonla çektiğim fotoğrafları bulamıyorum telefonun içinde deli olucam...
    hangi klasörün içinde bu

hallettim:)
  • duty freeden aldığım htc desireda bir problemim var
    kulaklık takılı gözüküyor bu yüzden telefonla kulaklık olmadan görüşemiyorum
    telefon çalıyor ama müzik - aramada ses gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalsungur

Telefon rehberinde kişiye ait birincil telefon, ikinci numara ile değiştirilebiliyor mu?

Bilen var mı?
  • Merhaba, ben daha yeni telefonu aldım. USB ile bilgisayara bağlamaya çalıştım fakat bilgisayarım gerekli sürücü yüklenmedi diye hata verdi. Bunun çözümü nedir?
  • Birincil yapmak istedigin numarayi basılı tut açılan menü işini görecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmkara

Birincil yapmak istedigin numarayi basılı tut açılan menü işini görecek.

Teşekkür ederim.
  • HTC SYNC programını PC ye kurman gerekiyor dostum.. link aşağıda.

http://www.htc.com/tr/supportdownloadlist.aspx?p_id=312&act=sd&cat=all

quote:

Orijinalden alıntı: arcagur

Merhaba, ben daha yeni telefonu aldım. USB ile bilgisayara bağlamaya çalıştım fakat bilgisayarım gerekli sürücü yüklenmedi diye hata verdi. Bunun çözümü nedir?
  • aslında sadece driver'ını kursada olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SACRED REICH

HTC SYNC programını PC ye kurman gerekiyor dostum.. link aşağıda.

http://www.htc.com/tr/supportdownloadlist.aspx?p_id=312&act=sd&cat=all

quote:

Orijinalden alıntı: arcagur

Merhaba, ben daha yeni telefonu aldım. USB ile bilgisayara bağlamaya çalıştım fakat bilgisayarım gerekli sürücü yüklenmedi diye hata verdi. Bunun çözümü nedir?

Tamam , sorun çözüldü. Yardımlarınız için teşekkürler...

• Selam, arkadaşlar benim desireda market uygulaması en yeni listesinde her hangi bir uygulamaya tıklandığında hata verip kapaniyor. Benzer sorun yaşayan var mı?
  • Arkadaşlar 2 hafta önce vodafone dan almış bulunduğum htc desire 'ımı satıyorum. Cihaz sıfırdır. yani sizinde takdir edeceğiniz gibi 2 haftalık cihaz. faturasını bile henüz vodafone dan çıkmış değil. ilgilenen arkadaşlar bana pm atsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinekop

Arkadaşlar 2 hafta önce vodafone dan almış bulunduğum htc desire 'ımı satıyorum. Cihaz sıfırdır. yani sizinde takdir edeceğiniz gibi 2 haftalık cihaz. faturasını bile henüz vodafone dan çıkmış değil. ilgilenen arkadaşlar bana pm atsınlar.

kaça satıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmkara
    Selam, arkadaşlar benim desireda market uygulaması en yeni listesinde her hangi bir uygulamaya tıklandığında hata verip kapaniyor. Benzer sorun yaşayan var mı?

leesroid ROM kullanıyorum. oyunlarda en yeni oyunlar diyorum hata vermiyor ama uygulamalarda dediğin gibi oluyor
  • Garanti olayının çözümü için orjinal rom arayanlar pm atsın ya da htc konusununda başlık açtım ordan bulabilirler (elinizin altında bulunsun)
  • Arkadaslar ben bi halt yedim bi seylerin ayarini degistirdim bolcana nete girip konustum 3 gun olduya ve sari renke anca geldi pil korkuyorum :)bi aksilik var bu iste
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

Orijinalden alıntı: cinekop

Arkadaşlar 2 hafta önce vodafone dan almış bulunduğum htc desire 'ımı satıyorum. Cihaz sıfırdır. yani sizinde takdir edeceğiniz gibi 2 haftalık cihaz. faturasını bile henüz vodafone dan çıkmış değil. ilgilenen arkadaşlar bana pm atsınlar.

kaça satıyorsun?

1000 lira düşünüyorum kardeş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinekop -- 19 Nisan 2011; 3:43:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muco555555

Arkadaslar ben bi halt yedim bi seylerin ayarini degistirdim bolcana nete girip konustum 3 gun olduya ve sari renke anca geldi pil korkuyorum :)bi aksilik var bu iste

Ne yaptığınızı bize de anlatırmısınız?
  • Bi bilsem bi program yukledim adini unuttum bi ayar yaptim sonra uyduruk geldi siliyim dedim sildim pil bole gidiyo 4.gun sabahi sarja yeni koycam kirmizi yaniyo
  • Bugün 1 Nisan desem değil, ki şaka yaptın diyelim. :-)
    Bunun nasıl olduğunu çözersen köşeyi dönersin benden söylemesi. Yok böyle bir şey hem nete girecen hem konuşacan hem de 3 gün gidecek pil !!!!! duyulmamış bir şey...

quote:

Orijinalden alıntı: muco555555

Arkadaslar ben bi halt yedim bi seylerin ayarini degistirdim bolcana nete girip konustum 3 gun olduya ve sari renke anca geldi pil korkuyorum :)bi aksilik var bu iste
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.