Şimdi Ara

HTC DESİRE kullanıcıları yorumları (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.534
Cevap
3
Favori
201.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı:
    Telefonu 25 Ocak'ta iade / değişim için HB'ye gönderdim, bugün 4 Nisan. Yeterli mi? :)

Problemin ana kaynağı Teleservice aslında ve müşteriyi yasal sürece yönlendiriyorlar telefonda ama HB de olayı telafi etmeyince 70 günü devirdi telefon. Bu hafta gelecek diyorlar, bakalım...

Şikayet var sitesinde yazsaydınız durumu. Hemen çözülüyor.
  • 20 gündür şikayetim yayında, oradan da iş çıkmadı ama Facebook sayfalarına paramı gasp ettiklerini söylediğimden iki saat sonra işlemler hızlandı bir anda.

Bu arada Android Market'ten, internet sitesi üzerinden ücretli yazılım almayı deneyen oldu mu?
  • *XhsyPhoiDeus* Bunu deneyebilirsin bende kullanıyorum kuran arkadaşlarda da sorun olmadığını söylediler :)

NDrive Android 10.1.15

http://hotfile.com/dl/112334834/9c9b687/10.1.15.rar.html

Son Harita 2010.12'nin heryerde 2009.12 var

http://hotfile.com/dl/112338096/317827e/2010.08.rar.html

Maps klasörüne haritayı çıkartın orda TR.map var onu silin diğer rar'dan çıkan dosyada TR_BS.map ismini TR.map yapın ,sd karta atın daha sonra file manager ile telefonda ana dizinde olan androboost'u kurun bu kadar,güle güle kullanın arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: WaShErE

*XhsyPhoiDeus* Bunu deneyebilirsin bende kullanıyorum kuran arkadaşlarda da sorun olmadığını söylediler :)

NDrive Android 10.1.15

http://hotfile.com/dl/112334834/9c9b687/10.1.15.rar.html

Son Harita 2010.12'nin heryerde 2009.12 var

http://hotfile.com/dl/112338096/317827e/2010.08.rar.html

Maps klasörüne haritayı çıkartın orda TR.map var onu silin diğer rar'dan çıkan dosyada TR_BS.map ismini TR.map yapın ,sd karta atın daha sonra file manager ile telefonda ana dizinde olan androboost'u kurun bu kadar,güle güle kullanın arkadaşlar.

aynen bunu indirdim kardeşim çok sağol fakat

tr_bs.map diye birşey yok tur_bs.map var.

ben de onu tr.map yapıp 10.1.15 klasöründe ndrive klasöründe maps klasörünün içine attım, yani diğeriyle değiştirdim, fakat orda orijinalde de tur.map vardı, yani tr.map yoktu?

programı kurdum ve lisans satın alın veya 20 dolara türkiye haritasını indirin herhangi bir harita bulunamadı diyor.

sd karta atın diyorsun da sd kartın neresine atacağız, ya da hangi klasörre atacağız , maps klasörüne atmıyor muyuz?

ben androidi ilk defa kullanıyorum cahilliğimi affederek biraz daha ayrıntılı anlatmanı rica ediyorum arkadaşım , teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: kerem0537

quote:

Orijinalden alıntı: immortal_plt

quote:

Orijinalden alıntı: kerem0537

arkdaşlar. bu oyunlarda, uygulamalarda falan reklamlar war. onları nasıl kaldırırız? adfree diye bişey yükledim olmadı halen war. başka bi uygulama warmı reklamları kaldırabileceğimiz.
    veya ben adfree yi kullanmayı bilmiyorum. açtığımda you're good to go diye bi yazı çıkıyor. altında no need update, your system already has the lastest version yazıyor. sanırım güncellemeye gerek yok zaten son sürüm yüklü diyor. tamam a bastıktan sonra 4 tane seçenek çıkıyor yukarıda da download & install Hosts ve Revert çıkıyor burayı sanırım beceremiyorum. bi açıklasanız diyorum. teşekkürler...

sadece root lu telefonlarda calısıyor adfree.

anladım hocam saolasın. rootsuz olan telefonlarda reklamları kaldıramıyormuyuz yani. başka bi program yokmudur ?

rica ederim hocam.
    benim bildigim başka bir program veya yol yok ama bilen arkadaş varsa ve paylaşırsa ögrenmiş oluruz.

• arkadaşlar konu ile alakasız ama bu forumda nasıl 2.el ilanı veriliyor acaba aradım bulamadım hiçbiryerde
  • bu arada dükkan açmama rağmen ilan veremiyorum ilan ekle falan diye de bir kısım yok dükkanım kısmında
  • er olmamla bi alakası olabilir mi acaba?yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  • arkadaşlar çin malı desire hd thawian malı desire hd nasıl oluyo çin olan sahte mi oluyo ikisinden de gördüm kurcaladım aynıııhiç bişi yok..bu bataryayı çıkardıktan sonra kırmızı yazan yerin üstünde yazıo nerde üretildiği yardımm...
  • Sorun yok dostum nerdeyse tüm telefon markaları üretimini çin de yapıyor takma kafana ;)
  • *XhsyPhoiDeus* benim anlatımım biraz kıttır program klasörünü yani ndrive klasörünü sd kartın root kısmına atıcaz.Atmadan zaten ayrıca verdiğim map dosyasını ndrive klasöründe maps içine atıcaz tur_bs.map olanı tur.map yapıyoruz ondan sonra dediğim gibi root kısmına atıyoruz sd kartın yani sd kartı bilgisayarda açtığında gördüğün kısım Attıktan sonra telefonumuzda herhangi bir dosya yöneticisi ile sd kartın içine giriyoruz ve ndrive klasörünü buluyoruz,NDrive-10.1.15-androboost dosyasını görceksiniz içinde dosya yöneticisi ile aç diyerek programı kurcaksınız.
  • quote:

*XhsyPhoiDeus* benim anlatımım biraz kıttır program klasörünü yani ndrive klasörünü sd kartın root kısmına atıcaz.Atmadan zaten ayrıca verdiğim map dosyasını ndrive klasöründe maps içine atıcaz tur_bs.map olanı tur.map yapıyoruz ondan sonra dediğim gibi root kısmına atıyoruz sd kartın yani sd kartı bilgisayarda açtığında gördüğün kısım Attıktan sonra telefonumuzda herhangi bir dosya yöneticisi ile sd kartın içine giriyoruz ve ndrive klasörünü buluyoruz,NDrive-10.1.15-androboost dosyasını görceksiniz içinde dosya yöneticisi ile aç diyerek programı kurcaksınız.

çok teşekkürler , tek eksiğim root'a ben 10.1.15 şeklinde klasörü attım, onu değiştirim sadece ndrive klasörünü atayım daha sonra maps'in içndeki (tur_bs.map'i zaten tr.map yapıp maps'e atmıştım) tr.map isimli haritayı tur.map yaptıktan sonra sanırım sorun kalmayacak? lisans'tan falan bahsediyor, root edilmemiş cihaz kullanıyorum orijinal rom yüklü, prpgramı para ödemeden kullanabilecek miyim?

çok teşekkürler arkadaşım...

• Htc desire'daki kişilerimin telefon nımara bilgileri devamlı siliniyor. Böyle bir şey başına gelen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalsungur
    Htc desire'daki kişilerimin telefon nımara bilgileri devamlı siliniyor. Böyle bir şey başına gelen oldu mu?

orjinal rom mu diye sorayım önce
  • *XhsyPhoiDeus* bendede orjinal rom var o şekilde kullanıyorum sorun olmycaktır,dediğim gibi kusura bakmayın benim anlatımım bu tür şeylerde biraz kıt.Bildiğim bir şeyide anlatamam insanlar iyi ki öğretmen falan olmamışım

halbarad sesin çıkmıyordu dedim herhalde konuyu bıraktı bir tane konu açayim diyorum programları kullanıp görüşlerimizi yazdığımız,romları da ekleriz falan,ilk sayfada toplarız hepsini burda konu çok kirlendi kimse aradığını bulamıyor gibime geliyor yapalım dersen konuyu açayim ilk mesajları ikimiz atalım düzelterek ilk mesajları ekleriz zamanla?

• quote:

*XhsyPhoiDeus* bendede orjinal rom var o şekilde kullanıyorum sorun olmycaktır,dediğim gibi kusura bakmayın benim anlatımım bu tür şeylerde biraz kıt.Bildiğim bir şeyide anlatamam insanlar iyi ki öğretmen falan olmamışım

halbarad sesin çıkmıyordu dedim herhalde konuyu bıraktı bir tane konu açayim diyorum programları kullanıp görüşlerimizi yazdığımız,romları da ekleriz falan,ilk sayfada toplarız hepsini burda konu çok kirlendi kimse aradığını bulamıyor gibime geliyor yapalım dersen konuyu açayim ilk mesajları ikimiz atalım düzelterek ilk mesajları ekleriz zamanla?

yok buralardayim :) açalım olur ama ben acemisiyim telefonun :) ama açıkçası gördüm ki ustası da yok :) geçenlerde rom ile ilgili sorumu her foruma sordum, cevap alamadım. en son romu yazan elemana ulaştım sordum öyle cevap alabildim :) denediğim iki rom var, onlarla ilgili düşüncelerimi yazarım :)

• Benim de bazı numaralarim kayıp, ama Htc'ye aktarırken mı kayboldu emin değilim. Orjinal ROM kullanıyorum.
  • Evet, vodafone'dan aldığım gibi kullanıyorum. 1 kere fabrika ayarlarına dön dedim, silinmeler biraz azaldı ama seyrek te olsa devam ediyor.

quote:

Orijinalden alıntı: halbarad

quote:

Htc desire'daki kişilerimin telefon nımara bilgileri devamlı siliniyor. Böyle bir şey başına gelen oldu mu?

• orjinal rom mu diye sormamın sebebi şuydu, bazı custom rom kullananların da böyle problem yaşadığını görmüştüm de. ama orjinalde neden böyle bi sorun var duymadım hiç açıkçası. bi çözüm görürsem yazarım.

quote:

Evet, vodafone'dan aldığım gibi kullanıyorum. 1 kere fabrika ayarlarına dön dedim, silinmeler biraz azaldı ama seyrek te olsa devam ediyor.

quote:

Orijinalden alıntı: halbarad

quote:

• bu ayarlardan 3g'yi kapatıp "sadece gsm" seçmek ne kadar etkiliyormuş ya bataryayı :S dün açmıştım denemek için. gece 11 gibi %40lardaydı batarya. gece 5e doğru bi uyandım ki batarya bitmiş telefon kapanmış. başka bi sorun mu oldu gece acaba onu da bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.