Şimdi Ara

Windows 7 Görev Çubuğu Rengi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
29.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarıma sag tıkla orada windows deneyim dizini yada derecelendirme gibi birşey yazar eger orada bir puan varsa ornegin 4,7 gibi bu sesnin bilgisayarının windows 7deki calısma puanıdır eger orada bir puan yazmıyorsa sen bilgisayarını derecelendirmemişsin demektir,derecelendirip derecelendirmediğni kontrol et bi çunku aynı sorunu bende yaşadım ve boyle çözmuştum.
  • Arkadaşlar Windows 7'de görev çubuğunun rengini nasıl değiştirebilirim? Taskbar Texture programını kullandım ama fayda etmedi. Bu da sistemimin özellikleri:
     Windows 7 Görev Çubuğu Rengi

(acaba özellikler mi yetmedi?)

• sağ tık>kişiselleştir(eğer bu yoksa şansına küs)>pencere rengi(altta soldan 2.)
    burdan değiştircen
  • bilgisayarının ozelliklerinin yetmemesiyle alakası yok olayın en son ekran kartı surucunu indir daha sonrada bilgisayarının derecelendirmesini yap duzelicektir.
  • Kullandığınız İşletim sistemi : XP Media Center Edition.

Değiştiremezsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: anorzhul

bilgisayarının ozelliklerinin yetmemesiyle alakası yok olayın en son ekran kartı surucunu indir daha sonrada bilgisayarının derecelendirmesini yap duzelicektir.

ekran kartım radeon 9250 ve ati bu işletim sistemi için driver çıkartmamış. ben de araştırdım bazı programlar yükledim ama orijinal driver gibi olmadı. büyük ihtimal bundan kaynaklanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Mw2

Kullandığınız İşletim sistemi : XP Media Center Edition.

Değiştiremezsiniz..

bilgisayarım>sağ tık>özellikler'den bakınca Windows 7 Ultimate ki ben de zaten 7 Ultimate indirmiştim
  • ultimate ye hiç benzemiyor
  • ATI'nin sitesindeki 9250 driverında sadece Media Center Edition yazıyor. Sanırım o driverı kurdunuz ve Everest'de sisteminizi o şekilde gördü.

Arkadaşın da dediği gibi Boşluğa sağ tık / Kişiselleştir / Pencere Renginden değiştirebiliyor olmanız lazım.. Değişmiyorsa hiç uğraşmayın yoksa saatlerinizi bununla harcayabilirsiniz .
  • İşletim sisteminiz XP olmaz yani
  • adamın işletim sistemi xp media center.nereyi derecelendirecek.
    sizin windows 7 ultimate değil de everest ultimate.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoNneCtinG_04 -- 28 Temmuz 2010; 15:28:20 >
  •  Windows 7 Görev Çubuğu Rengi

burda hangisini seçeceğim?
    @anorzhul derecelendirme yaptım; haliyle 1 çıktı
  • evet bende baktım şimdi 9250 için windows 7 driveri yok o yuzden derecelndirmede 1 puanı veriyor bu şekilde kullanıcaksın artık yapıcak bişey yok.
  • Çok teşekkürler vakit ayırıp cevap yazdığınız için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prоwler

sağ tık>kişiselleştir(eğer bu yoksa şansına küs)>pencere rengi(altta soldan 2.)
    burdan değiştircen

sağ tık - kişileştir bende yok başlat menüsü klasik tipe döndü ve ben bunun için birşey yapmadım geri de getiremiyorum pc ilk açıldığında ilk 10saniye orjinal renginde sonrasında klasik görüntüye geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: anorzhul

bilgisayarıma sag tıkla orada windows deneyim dizini yada derecelendirme gibi birşey yazar eger orada bir puan varsa ornegin 4,7 gibi bu sesnin bilgisayarının windows 7deki calısma puanıdır eger orada bir puan yazmıyorsa sen bilgisayarını derecelendirmemişsin demektir,derecelendirip derecelendirmediğni kontrol et bi çunku aynı sorunu bende yaşadım ve boyle çözmuştum.

Birsürü şey denemiştim olmamıştı bunu yapınca oldu. Çok teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.