Şimdi Ara

YouTube'da Yılan Oynayın

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Google'ın Pac-Man logosu ile oyunun oynanabilir bir versiyonunu kullanıcılara sunduğunu hatırlıyorsunuz sanırım. Binlerce insan Google sayfasına arama yapmaya girip dakikalarca Pac-Man oynamıştı. Böylece Google, bu şekildeki mini oyunların da aslında ne kadar eğlenceli olabileceğini göstermişti.

Benzer bir mini oyun da YouTube videolarında ortaya çıktı. Çoğumuzun cep telefonlarda rekorlar kırdığı Yılan oyununu artık YouTube videolarında da oynayabiliyorsunuz. Yeni video oynatıcı güncellemesinden sonra eklenildiği düşünülen bu ufak sürpriz daha yeni yeni ortaya çıkıyor. Yapmanız gereken, videoları kendi sayfasında açmak ve video kısmına tıkladıktan sonra klavyeden sol ok tuşuna basılı tutmak. Kısa bir süre sonra videoların yüklendiği anda ortada gösterilen simgeden oluşmuş bir yılana sahip olacaksınız ve isterseniz videoyu yürütürken, isterseniz de durdurarak Yılan oynayabileceksiniz.

Unutmayın video oynatma penceresi aktif olmalı yani videoda ok tuşları ile atlama yapabiliyor olmanız gerekiyor. Eski rekorlarınızı yenilemek istiyorsanız kenarlara çarpmamaya da dikkat etmelisiniz.

• ahah çok güzel

Yapamayan arkadaslar için:

Video playerın sağ altında popout butonuna basıp videoyu ayrı pencerede açtıktan sonra ok tuşlarına basarsanız çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atlantiel -- 25 Temmuz 2010; 13:27:47 >
  • sdfs süper tespit :)...
    Sanırım ilk yazın, güzel bir giriş olmuş, tebrik ediyor ve diğer yazılarını merakla bekliyoruz ....
  • yapamadım ben popout tuşu nedir
  • çalışmadı
  • Yapamayan arkadaslar videomu izleyebilir, fakat almanca ama resimlerden anlarsiniz diye umuyorum

• aaaaa... duvarlardan geçmiyo bu :D:D
  • Ben youtuba giremiyorum girenlerden birisi dns verebilir mi?
  • sola basmanıza gerek yok videonun yüklenmemis bir yerine tıklayın dönen top çıkınca herhangi bir yön tusuna basın dönen top yılana dönüşecektir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.