Şimdi Ara

Misfits (+18) (2009- ) | 5.Sezon (Final)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
722
Cevap
5
Favori
28.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Misfits (+18) (2009- ) | 5.Sezon (Final)

Yapım Yılı: 2009
    Ülke: İngiltere İngiltere
    Tür: Komedi, Dram, Fantastik, Bilim-Kurgu
    Süre: 1 saat 00 dk
    Dil: İngilizce
    Firma: Clerkenwell Films

http://www.youtube.com/watch?v=ODl-kAhVsXY

Forum bu diziyi henüz kesfetmemis sanirim, yada konusunu ben bulamadim. Acildiysa önceden simdiden kusura bakmayin.

Dizinin konusuna gelince, Karakterlerin süper özellikler kazanmasına rağmen onu 2. bir heroes yapmamasının nedeni bildiğimiz amerikan bakış açısıyla ilgili. şöyle ki: süper yetenek kazanan her amerikan kahraman ilk iş olarak dünyayı kurtamaya, kötülerle savaşmaya soyunur. küçük ölçekli düşünemeyen amerikalılar bu nedenle sıradan insanın olağan dünyasından kopup giderler. oysa misfits'te kazanılan yeteneklere karşın karakterlerin her birinin kişisel sorunları vardır. ne iyi, ne kötüdürler. basbayağı uyumsuzdurlar...

Altyazilar
    http://divxplanet.com/sub/m/22750/Misfits.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eDDiè -- 7 Aralık 2013; 1:45:03 >

• Mini dizi miydi bu? Sadece 6 bölümden mi oluşuyor? Ayrıca neden +18?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Mini dizi miydi bu? Sadece 6 bölümden mi oluşuyor? Ayrıca neden +18?

Mini dizi degil diye biliyorum 6 bölümün tamamini izledim. Son bölüm itibariyle dizinin devam etmesi gerekiyor. Birkac yerde okuduguma göre yeni sezonun bölümleri cekiliyormus. +18 olmasinin nedeni, küfürlü konusmalar ve cinsel icerikli sahnelerin olusundan kaynaklaniyor.
  • dizi hiç fena durmuyor..ne zaman başladı peki bu dizi.?
  • Ne zaman başladı hakiktan ?
    Bir bakalım...
  • ilk defa görüyorum diziyi. Bi araştıralım bakalım..
  • Saf bilim kurgu olsa göz atılır da, işin içinde diğer türler var.
  • kesinlikle tavsiye ederim.

dün akşam bitirdim 6. bölümü de izleyerek.çok ilginç ve sürükleyici bir dizi.ayrıca +18 olmasının sebebi, bol argo içermesi ve bazı cinsel içerikli sahnelerin biraz rahat(açık) olması ama bu da ayrı bir hava katmış ve sansürsüz free bir dizi izlemek çok zevkli.

Herhangi bir bitiş açıklanmaması ve yeni bölümlerinin çekilmekte olduğu haberi zaten mini dizi olmadığını ifade ediyor.ayrıca son bölüm itibariyle de bitmemesi gerekiyor. 8.8 puan almış bir dizinin zaten 6. bölümde bitirilmesi mümkün ve akıllıca olmaz bence

bence izlemelisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aktifnet -- 25 Temmuz 2010; 23:50:24 >

• Yılbaşında "Yılbaşı Özel Bölümü" ile devam edecekmiş dizii.
  • Bakalım nasılmış,zaten 6 bölüm.Altyazılar da var.
  • Bu dizi Amerikan yapimi olsaydi coktan forumlarda vs boy göstermisti. Sanirim dizinin ingiliz olmasindan kaynakli bu dizi hala kesfedilemiyor. Ben 2 günde 6 bölümü izledim. Izlerseniz pisman olmazsiniz.
  • Evet ingiliz dizileri tutulmuyor forumda. Luther gibi bir dizi var kimsenin izlediği yok

Yeni duyuyorum diziyi. Bu gece kesin bakacağım ilk bölüme.

İniyor ilk bölüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Crowley -- 31 Temmuz 2010; 21:23:15 >
  • Güzel duruyor dizi.Bakmak lazım.
  • İlk bölüme baktım. İdare eder, çerezlik, boş zaman dizisi gibi gözüküyor şu an.
  • konuyu dün gördüm bugun 6 bölümü birden izledim sürükleyici bi dizi eddie ye teşekkür ederim güzel vakit geçirdim
  • Dün gece Luther ile bunu indirdim.İlk önce bunu izleyim dedim ve ilk bölümünü izledim acayip hoşuma gitti.

Ayrıca şu
    düşünce okuyan kız
    çok fena bi parça.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Dün gece Luther ile bunu indirdim.İlk önce bunu izleyim dedim ve ilk bölümünü izledim acayip hoşuma gitti.

Ayrıca şu
    düşünce okuyan kız
    çok fena bi parça.

kusura bakma ama senin zevkine yaa
    aksanı mükemmel ama o ayrı.

bu arada dizinin yeni bölümleriyle ilgili haber var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Empyrium

quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Dün gece Luther ile bunu indirdim.İlk önce bunu izleyim dedim ve ilk bölümünü izledim acayip hoşuma gitti.

Ayrıca şu
    düşünce okuyan kız
    çok fena bi parça.

kusura bakma ama senin zevkine yaa
    aksanı mükemmel ama o ayrı.

bu arada dizinin yeni bölümleriyle ilgili haber var mı

Yok hocam fiziği acayip ya..Tutacaksın saçlarından kavrayacaksın...Neyse susayım ben.

Dizi ile ilgili acayip gifler buldum zararlı olmayanlardan() birkaç tane;

/>

/>

/>

• İngilizler yapıyorsa itici geliyor bana mat renkler bize göre ters olan yaşantıları (arabakarı,trafik akışı vs...) en son izlediğim dizileri vardı adını unuttum bak bi kadın bi herif vardı kadın poliste herifte uyducuydu mesaj geliyordu uyduya şu saatte şu olacak diye 2 bölümü zor izledim buda onun gibi bir şey olmasın,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

İngilizler yapıyorsa itici geliyor bana mat renkler bize göre ters olan yaşantıları (arabakarı,trafik akışı vs...) en son izlediğim dizileri vardı adını unuttum bak bi kadın bi herif vardı kadın poliste herifte uyducuydu mesaj geliyordu uyduya şu saatte şu olacak diye 2 bölümü zor izledim buda onun gibi bir şey olmasın,

Bende ilk defa ingiliz dizisi izliyorum(sanırım).Nedendir bilmem dizi çok hoşuma gitti.Nathan'ın hareketleri acayip güldürüyor beni.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.