Şimdi Ara

iRacing (2010-2015) [ANA KONU] (85. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.562
Cevap
47
Favori
119.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: flonky

Gerçekten canı gönülden tebrik ederim. Adamlara ders niteliğinde olmuştur. Bende 1-2 aydır yarışlara karşı motivasyon arıyordum iyi oldu bu. İracing alayım başlıyım :) Çoluk çocuk oyunlarından gına geldi desem yeridir :D

teşekkürler, iRacing en ciddisi

--

• https://www.youtube.com/watch?v=1dUNRlPlTQY

• dx9 da fps limiti veya v-sync var gibi, 84 fps geçmiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hozes

dx9 da fps limiti veya v-sync var gibi, 84 fps geçmiyor..

Grafik ayarları ekranında bu limitleri kaldırabilirsiniz.
  • biliyorum hocam, ben karsilastirma videosu babinda soylemistim.dx9da vsync acik yapip dx11 da kapali yapmislar, sanki dx9 84fps verirken dx11 300fps gibi performans artisi gibi olmus videoda..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hozes

biliyorum hocam, ben karsilastirma videosu babinda soylemistim.dx9da vsync acik yapip dx11 da kapali yapmislar, sanki dx9 84fps verirken dx11 300fps gibi performans artisi gibi olmus videoda..

Anladım şimdi.

Şöyle bir durum var. AA/AF DX11 ile çok kötü. DX9 için nvidiaInspector ile uygulanan AA/AF ayarları DX11 de geçerli olmuyor. Çoğu kişi bunun farkında değil. DX11 o nedenle sanki daha performans veriyormuş gibi geliyor insanlara. Şu an ben DX9 ile daha iyi görüntü alıyorum.

Forumlarda genelde nVidia ile performans artışı var. AMD kartlarda ise performans düşüşü var.Hazirana kadar DX11 konusu toparlanır umarım.

• Güncelleme içeriği - Türkçe

http://www.simracingturkey.com/iracing-haberleri/iracing-2016-sezon-2-guncelleme-notlari/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 10 Mart 2016; 21:33:37 >
  • Hafta sonu takım olarak sebring 12 + 12 deyiz.

iracing ekibi sağolsun jenerik videosuna bizim takımı da dahil etmiş.

• Güzel pozlar vermişsiniz abi. Yarışta da başarılar.
  • 1 Yıllık aldım iracing i :) Sezon açıldığında c ye yükselip araç&pist satın almak istiyorum.Hangi araçları ve hangi pistleri önerirsiniz ? Erol abi takım vs varsa benide dahil edin yalnız ben akşamları gelebilirim :)
  • 2. sezon için yarışlar aşağıdaki tabloda bir arada toparlanmış durumda.

iRacing (2010-2015) [ANA KONU]

Teşekkürler Hüsnü.
  • MtkP HuSnU kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler,

Pozlar büyük ihtimal Elegan abinin pozları.
  • Aracımız yarışa hazır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolkoroglu -- 11 Mart 2016; 13:44:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erolkoroglu

Aracımız yarışa hazır.

Erol abi bol şanslar şimdiden tekerlekleriniz düz bassın.

• Teşekkürler Sinan.

Katılan herkese başarılar.

Edit: Canlı yayın linkimiz.>>>>

https://www.twitch.tv/emirasari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolkoroglu -- 12 Mart 2016; 10:03:36 >
  • Evet, sonunda kendimi iRacing'de buldum. Evvela selamlar :)

Yaklaşık iki hafta oldu iRacing'de yarışmaya başlayalı. İlk deneyim tabii ki inanılmazdı. Bugüne kadar (LFS dahil) hiç doğru düzgün online yarış yapmamışım, dedirtti resmen. Keza ovalin de hiç bu kadar keyifli olabileceğini düşünmemiştim :)
  • Sezon güncellemesin ek olarak yeni birr patch yayınlandı

http://www.iracing.com/release-notes-2016-season-2-patch-1/
  • Yavaş yavaş başladık C class beklioz artık
    Bu mesaja eklenen görseller:

• flonky kullanıcısına yanıt
    Aldığınız sonuçların çok bir önemi yok aslında bir üst klasmana çıkabilmek için, baya bir incident(Inc) görünüyor sonuçlarda, bu da safety rating'in yara alması dolayısıyla üst klasmana çıkmanın zora girmesi demek. Olabildiğince temiz yarışarak, diğer araçlara temas etmeden, pist dışına çıkmadan yarışı bitirmeye odaklanmakta fayda var.
  • diabolus79 kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız yarışlarda çok zorluyorum hakim olamıyorum o dürtüme nedense, genelde dışarı fazla taşıyorum. Yalnız bile 1. giderken hala hızlı tur atma çabasına giriyorum :) Sanırım buda benim tarzım pek sakin olamıyorum yarışlarda.
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.