Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (295. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.621
Cevap
63
Favori
723.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maç bitti hala hıyarların sitesine girilmiyor.
  • Playoff ları nasıl yayınlayacak bunlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nor

Kime sövsem bilemiyorum. digitürkemi yoksa salak salak oynayıp, 2 farkı koruyamayan takıma mı?

allahım ne nefretlik bir akşamdır bu yaaa!!!!

Aynen be
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

şikayetvar.com'a yazın

o sitenin bi yararı olurmu bilmiyorum ama onu da deniyelim..
  • Topluca şikayet etmek isteyen var mı? Tüketici Hakem Heyeti'na başvurarak hadlerini bildirebiliriz.
  • Nasıl yapıcaz yardımcı ol bize, edelim ben varım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

Topluca şikayet etmek isteyen var mı? Tüketici Hakem Heyeti'na başvurarak hadlerini bildirebiliriz.

Tabiki nerelere şikayet edebiliyorsak edelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: marvell

Playoff ları nasıl yayınlayacak bunlar?

play off satın almak ahmaklık olur bence; çünkü derbilerde bu site çöküyor..bi de fahiş fiyatla satıyolar o paketi.. BÜYÜK RİSK!!!
  • 1 dakika bile izleyemedim. siteye login bile olamadım
  • Digiturk'ün savunması: Sunucularımıza saldırı yapıldı.. Klasik savunma masalları.. Pehh!!!
  • son 30 dakika izledim o da mecburiyetten hastayız krizlere girecek kadar,açmazsam kudururdum 25 milyon verdim 30 dakika maç izledim bir daha alırsam adam değilim.
  • "Allah belanızı versin, bir maç izleyeceğiz, içine ettiniz. 30. dakikadan sonra ne izleyebildim ne de sayfanıza girebildim.
    2 yıllık paketten almayı düşünüyordum, iyiki almamışım, rezil ettiniz. Verdiğim paramı helal etmiyorum, Allah belanızı versin."

diye mail attım, az da olsa rahatladım...
  • Maç başlamadan önce baya uğraştım girmek için sorun çıkardı, maç başladıkdan 5dk sonra girebildim sorunsuz seyrettim.
    Hatta devra arası çıkıp yayın 3'e geçtim. Çok şükür bi sıkıntı olmadan seyrettim.
    Başlarda sıkıntı yarattı ama bende düzeldi sonradan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: minderbob

quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

Topluca şikayet etmek isteyen var mı? Tüketici Hakem Heyeti'na başvurarak hadlerini bildirebiliriz.

Tabiki nerelere şikayet edebiliyorsak edelim

ŞİKAYET İÇİN:

Şuna benzer bir dilekçe:http://www.teknolojiherseyim.com/telekom_dilekce.htm

Eğer yaşadığınız yer bir il ise, Tüketici Hakem Heyeti, Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü bünyesinde bulunuyor. Eğer ilçede yaşıyorsanız, Kaymakamlık bünyesinde bulunan Tüketici Hakem Heyetine başvurmalısınız. Ya da Tüketiciyi Koruma Derneğine başvurunuzu iletmelisiniz, onlar sizi yönlendireceklerdir.

Veyahut Tüketici Hattı: 175.

http://www.teknolojiherseyim.com'a bilgi için teşekkürler.
  • Digiturk, Fenerbahçe-Galatasaray derbsisi sırasında Digiturkplay'de yaşanan sorunlarla iligil olarak bir açıklama yaptı.

Açıklamada şöyle denildi: İnternet sunucularımıza yapılan saldırıdan dolayı Digiturk Play üzerinden bazı üyelerimizin maç yayınında aksama yaşanmaktadır. Değerli üyelerimizin Digiturk Play üzerinden seyir hakkını gasp eden internet korsanlarını kınıyoruz. Yayımızı normal seyrine sokmak için çalışmalarımız devam etmektedir. Mağdur kullanıcılarımızın söz konusu durumları telafi edilecektir."

http://www.ligtv.com.tr/haber/digiturkten-aciklama-9

umarım paketleri 1 hafta daha uzatırlar
  • Site açıldı beyler :9 :)
  • Ulan kaçak izledim maçı, web tv'ye on basar görüntü-ses vardı Lanet ettim ya senelik 150 lira verdik. Beyler sessiz kalmayalım mail, tlefon, şikayetvar hepsine dağılalım.
  • Oglen fb paketi aldim. Web ve iphone icin. 10 numara baglanti 10 numara goruntu. İphone icin tebrikler digi
  • Digitürk böyle bir hizmetin altından kalkamadığını yılın maçı ile bu akşam gösterdi... Bence protesto ederek hiç bir digitürk yayın paketi alınmamalı. Bu akşamki rezillikte burada kalmamalı. Şikayet var, Tüketici Hakları vb...
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Digiturk, Fenerbahçe-Galatasaray derbsisi sırasında Digiturkplay'de yaşanan sorunlarla iligil olarak bir açıklama yaptı.

Açıklamada şöyle denildi: İnternet sunucularımıza yapılan saldırıdan dolayı Digiturk Play üzerinden bazı üyelerimizin maç yayınında aksama yaşanmaktadır. Değerli üyelerimizin Digiturk Play üzerinden seyir hakkını gasp eden internet korsanlarını kınıyoruz. Yayımızı normal seyrine sokmak için çalışmalarımız devam etmektedir. Mağdur kullanıcılarımızın söz konusu durumları telafi edilecektir."

http://www.ligtv.com.tr/haber/digiturkten-aciklama-9

umarım paketleri 1 hafta daha uzatırlar

güzel haber , en azından bir sorun olduğunu kabul ediyolar. umarım paketimizi uzatırlar..
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.