Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (283. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.620
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nitrosat

Merhaba, Digiturk Play sitesinden Premium paket almıştım. Premier Lig ve Beko Basketbol Ligi'ni bilgisayardan izleyebiliyorum. Arkadaşımın iPhone'una Digiturk Play uygulamasını kurduk. Kullanıcı adım ve şifremle giriş yapıyorum. Satın Aldıklarım kısmında hiçbir şey görünmüyor. Maçları izlemeye kalktığımda da "Bu maçı izlemek için yetkiniz bulunmamaktadır" diyor. Nasıl çözebilirim acaba? Umarım tekrardan sormuyorumdur.

canlı tv menüsü varsa kanalı ordan açın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extinet_DeviL

Yayın 3'de tam ekran moduna geçtiğim zaman görüntü gelmiyor tamamen siyah bir ekran oluyor ama altta yayın sesi devam ediyor. Notebook ve netbook'da denediğim'de ise yayın 3'de herhangi bir sıkıntı yok ama masaüstü bilgisayarda yayın 3'ü göremiyorum ki herşeyi ordan izliyorum bunun sebebi ne olabilir acaba benim için çok önemli ?

aynı durum bende de oluyor. çözümünü bilen var mı ?
  • Yayın 3 güzel olmuşta nerdeyse 2 dakika geriden geliyor, yayın 1de izliyorum tekrardan en azından onda en fazla 1 dakika gecikme oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Merhaba, Digiturk Play sitesinden Premium paket almıştım. Premier Lig ve Beko Basketbol Ligi'ni bilgisayardan izleyebiliyorum. Arkadaşımın iPhone'una Digiturk Play uygulamasını kurduk. Kullanıcı adım ve şifremle giriş yapıyorum. Satın Aldıklarım kısmında hiçbir şey görünmüyor. Maçları izlemeye kalktığımda da "Bu maçı izlemek için yetkiniz bulunmamaktadır" diyor. Nasıl çözebilirim acaba? Umarım tekrardan sormuyorumdur.

Canlı TV menüsü yok. Sadece liglerin menüleri var, oralardan maçlar seçilebiliyor. Bir de süper ligin fikstürü falan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aL3n.

Yayın 3 güzel olmuşta nerdeyse 2 dakika geriden geliyor, yayın 1de izliyorum tekrardan en azından onda en fazla 1 dakika gecikme oluyor.

Hocam belki sizde yayınlar arası geçişte zaman kaybediyordur, yayın 3 hemen açılmıyor bazen.Ben hızlı şekilde üst üste deneme yaptım siz söyleyince arada öyle fark yok.Olan farkta saniyelerle ölçülür çünkü direk açılmıyor ekran geçiş süresi olarak düşünebiliriz onu da.

quote:

quote:

quote:

Canlı TV menüsü yok. Sadece liglerin menüleri var, oralardan maçlar seçilebiliyor. Bir de süper ligin fikstürü falan var.

Belkide onu entegre etmemiş olabilirler.Çünkü siz giriş yada premium paket aldıysanız onu canlı tv altındaki kanallardan takip edeceksiniz, orada ligtv 1-2-3 kanalları olacak ordan izleyeceksiniz, genelde de ligtv3 te oluyor basket ve premier lig maçları.Direk maçlara tıklayarak onu maç paketi şeklinde almış olanlar izleyebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmgrsy

Yüklenince sıkıntı yoksa bu sefer olmuş sanırım.

Yok yaaa , ilk görünce Pes 12 den ss zannettim ..!
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Belkide onu entegre etmemiş olabilirler.Çünkü siz giriş yada premium paket aldıysanız onu canlı tv altındaki kanallardan takip edeceksiniz, orada ligtv 1-2-3 kanalları olacak ordan izleyeceksiniz, genelde de ligtv3 te oluyor basket ve premier lig maçları.Direk maçlara tıklayarak onu maç paketi şeklinde almış olanlar izleyebilir.

Premier Lig maçlarını web'den izlemek için Canlı TV kısmından Lig TV 2-Lig TV 3'ü falan seçince yayın açılmıyor. Canlı Spor kısmından maçı seçince açılıyor. O yüzden iPhone versiyonunda da öyle olur diye düşünmüştüm; ama açılmadı yayınlar. Canlı TV kısmı mobil versiyonda zaten yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nitrosat -- 11 Mart 2012; 20:09:49 >
  • Mail falan atın bence hocam, bu bir eksiklik giderirler mutlaka.
  • quote:

Mail falan atın bence hocam, bu bir eksiklik giderirler mutlaka.

Attım bakalım, inşallah düzeltirler. Teşekkürler...
  • canlı spordan girdikten sonra mobil logosu da var ama oraya ulaşılmıyorsa ne anlamı var
  • ben yayından şikayetçiydim geri aldım şikayetimi yayın 3 harbiden iyi ama 1800 olsa cam gibi olurmuş bunada şükür
  • arkadaşlar bir yardıma ihtiyacım var yeni playerı tam ekran yapınca simsiyah bir ekranda takılıp kalıyor ancak ses akıcı bir şekilde geliyor bilgisayar lenovo z570am yani donanımsal değildir sorunum gibime geliyor zaten video ve oyun performansı mükemmel...yardımcı olursanız sevinirim...
  • Şuanki maçı açabilen varmı yoksa yine normale döndülermi bizi 2 gün şaşırttıktan sonra
  • açmıyor ya ben böyle sitenin
  • açılmıyor mu beyler ?
  • yayın yok.
  • açılmıyor...
  • yayıon 3 yok,d,ğer yerde yayın var,bunları çokmu şımarttık ne
  • Bende Yayın 3 açıldı. Görüntü yine mükemmel
  • bende web tv premier lig paketi var ama bu yayın 3 seçeneğini göremedim sadece süper lig maçlarına mı özel acaba?
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.