Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (280. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.621
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • octosahpe diye bir stream koymuşlar, 120kb la upload ediyor bir nevi torrent gibi veya benim pc hacklendi. utanmazlar server alacağına kullanıcıları kendi aralarında paylaştırıyor.
  • hiç bir fark yok görüntü 1200 de yine aynı ,paket bitsin kaçağa devam enayimiyim 40 lira vercem çamur izliycem ne zaman 1800 lük yayın verirler o zaman iş değişir çünkü daha önceden 2600 bile veriyorlardı,şeçenekler çoğalmalı 1200,1800,2200 de eklenmeli insanlar internet hızına göre seçmeli şuan bende 20 mbit fiber var ben çok rahat 2200kb\sn izleyebilirdim ama 1200 de çamura devam lg 107 ekranda bildiğin çamur web tv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem16 -- 9 Mart 2012; 19:48:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem16

hiç bir fark yok görüntü 1200 de yine aynı ,paket bitsin kaçağa devam enayimiyim 40 lira vercem çamur izliycem ne zaman 1800 lük yayın verirler o zaman iş değişir çünkü daha önceden 2600 bile veriyorlardı,şeçenekler çoğalmalı 1200,1800,2200 de eklenmeli insanlar internet hızına göre seçmeli şuan bende 20 mbit fiber var ben çok rahat 2200kb\sn izleyebilirdim ama 1200 de çamura devam lg 107 ekranda bildiğin çamur web tv

bende diyorum neden bukadar eziyor meğer ekran büyükmüş :) valla hocam yayın 3 suan bende iyi tabi maçta görmek gerekir.ben 15.6 " lcd de izliyorum idare eder yani.zaten takintim yeter ki yayın durmasın, yayın 5 sn dursa çıldırıyorum.
  • Octoshape üzerinden yapılan yayın özellikle hareketli görüntülerde Silverlight'a göre gayet başarılı. Eski kullanıcılar bilir, ilk zamanlarda move media player vardı webtvde. O da özellikle düşük kbps lık yayınlarda mükemmeldi ama Digi ani bir kararla kaldırmıştı bu yayını. (Silverlight için Microsoft'tan para yedikleri konuşulmuştu) Umarım bunda da aynı şey olmaz.
  • Nihayet karelenme sorununa çözüm bulmuşlar.Yayın 3 octosahpe player ile karelenme tamamen yok olmuş.Görüntü süper olmuş. cem16 adlı arkadaşın dediği gibi 1200'den daha yüksek yayın seçenekleri olursa mükemmel olur.Ama şuanki hali ile de yayın gayet tatmin edici bence.
    Yalnız yayın 3 te yayını geri alma özelliği yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enes105 -- 9 Mart 2012; 20:24:20 >
  • satın aldıklarım kısmında 3 tane yabancı dizi yada film var hemen izle şeklinde duruyor.Bu sizlerde de var mı arkadaşlar ? hani hediye amaçlı falan mı verilmiş, ben böyle birşey almadım çünkü.
  • nazar değmesin yayın süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

satın aldıklarım kısmında 3 tane yabancı dizi yada film var hemen izle şeklinde duruyor.Bu sizlerde de var mı arkadaşlar ? hani hediye amaçlı falan mı verilmiş, ben böyle birşey almadım çünkü.

Evet bende de var.Sound Of Noise, The Trap ve Caos Calmo. Hediye amaçlı verilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes105

quote:

satın aldıklarım kısmında 3 tane yabancı dizi yada film var hemen izle şeklinde duruyor.Bu sizlerde de var mı arkadaşlar ? hani hediye amaçlı falan mı verilmiş, ben böyle birşey almadım çünkü.

Evet bende de var.Sound Of Noise, The Trap ve Caos Calmo. Hediye amaçlı verilmiş.

sağol hocam cevap için, huylandım biraz çünkü haber verilmeden eklenmiş.Neyse hediye ise sorun yok :)
  • Oraya yeni bir yayın koymak şimdi mi aklına geldi DİGİTURK. bu zamana kadar bu millete eziyet çektirdin. Bu kadar zormuydu
  • quote:

Orijinalden alıntı: wapcep_scrol

Oraya yeni bir yayın koymak şimdi mi aklına geldi DİGİTURK. bu zamana kadar bu millete eziyet çektirdin. Bu kadar zormuydu

bizim milletimiz sadece oturduğu yerde beddua ediyor şikayet eden de az olunca sallamiyorlardir, birden şikayetler arttı herhalde onlarda mecbur kalmış olabilirler.özellikle son 2 hafta baya baya maç izlenmez hale gelmişti.ben asıl playofllari merak ediyorum habire derbi olacak :)
  • yayın üçte 1200k kalitesinde eski karelenmeli yayına göre mükemmel olmuş gerçekten esas simdi böyle devam ederse verdiğim ücrete acımayacağım.güzel gelişme 1500k 2000k gibi değerler görmek fena olmazdı hani.
  • Yeni player çok iyi, hiç donmadı karelenme de olmadı. 1800k, 2200k, 2600k seçenekleri de gelse süper olur.
  • derbilerde böyle olursa süper olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can_09

Yeni player çok iyi, hiç donmadı karelenme de olmadı. 1800k, 2200k, 2600k seçenekleri de gelse süper olur.

aynen bende memnun kaldım.bi tık daha üst kademe hız siniri olsa tam olur bence 1600-1800 gibi.daha üste gerek kalmadan cam gibi izleriz zata..denemeler yapıyorum 800 de bile gayet iyi.1200 çok iyiydi.
  • Evet yeni player gayet kullanışlı. bu maç denediler bence önümüzdeki maçlar kalityeyi artırırlar
  • görüntü gerçekten yeterli bence, tabii daha iyisine hayır demeyiz yeterki kötüleşmesin. ben dumeter kullanıyorum maç sırasında genellikle 1.5 ile 1.9 mbps arasıda gezindi durdu yayın. ekrana sağ tıklayıp görüntü kalitesi düşük-orta-yüksek seçeneklerini değiştirince görüntüde değişme olmuyor, 800 kbps seçtim onda da değişmedi, heralde standart olarak veriliyor yine yayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes105

quote:

Bugün de mail gelmiş işte bu 3 filmi hediye ettiklerine dair.Önce mail at bari değil mi :)
  • selam.hızım 1 mb..yenı playeri denedım.göruntu mukemmel..ama takıldı:)hızdanmıdır acaba?
  • quote:

Bugün de mail gelmiş işte bu 3 filmi hediye ettiklerine dair.Önce mail at bari değil mi :)

Bana mail bile atmamışlar daha

quote:

Orijinalden alıntı: brave34
    selam.hızım 1 mb..yenı playeri denedım.göruntu mukemmel..ama takıldı:)hızdanmıdır acaba?

Evet hızın ile alakalı. Çünkü dün kesintisiz olarak izledim ben. Yayın 3 teki 800 ve 400 kbps lik yayınları dene birde. Onlarda takılmaz muhtemelen.
  • 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.