Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (274. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.621
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende wınn ile seyredebiliyormuyuz diye soracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkan_g

hocam digiturk webtv yi ozellikle ligtv yi hdmi ile tv ye baglarsak goruntu kaybi olmadan tvde izleyebilirmiyiz. Deneyenler varmidir. Goruntu nasil acaba

laptop ta nasıl izlersen aynısını tv de izlersin,yani görüntü kaybı olmaz.yayın 2 de seyretmeni öneririm,buzlanma daha az olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: taf taf

bende wınn ile seyredebiliyormuyuz diye soracağım.

seyrediliyor,ama kotaya dikkat
  • quote:

Orijinalden alıntı: palet41

quote:

Orijinalden alıntı: Berkan_g

hocam digiturk webtv yi ozellikle ligtv yi hdmi ile tv ye baglarsak goruntu kaybi olmadan tvde izleyebilirmiyiz. Deneyenler varmidir. Goruntu nasil acaba

laptop ta nasıl izlersen aynısını tv de izlersin,yani görüntü kaybı olmaz.yayın 2 de seyretmeni öneririm,buzlanma daha az olur

Cevap icin cok sagolun hocam.
  • fener maçını kiralamak isteyen?
  • şu silverlight guncellemesndne sonra sanırım bı ben seyredemiyorum..kımsede sorun yok herh..yukarıda bı arkadaşın dediği yerdekı tıkı kaldırdım..ama gene seyredemiyorum..hayret bişey yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: brave34

şu silverlight guncellemesndne sonra sanırım bı ben seyredemiyorum..kımsede sorun yok herh..yukarıda bı arkadaşın dediği yerdekı tıkı kaldırdım..ama gene seyredemiyorum..hayret bişey yaa

Silverlight ın son sürümünü yüklediğin değil mi?
  • Beşiktaş paketi olup da, bu akşamki maçı kiralamak isteyenler özel mesaj atsın.
  • aynen.zaten kendı guncelliyor.tekrar yukluyorum.bu sefer açtı ama çok fazla buffer yapıyor.uydunet kullanıyorum.yer ist b.evler..uydunet hız tastı yaptım normal.1 mb kotasız kullanıyorum.aradım bi arıza falanda bizim bölgede gözukmuyor..bu sorunlar geçen hafta silverlight guncellemesinden sonra olmaya başladı..sorun yaşayıp daha sonra iyi bi şekilde seyredebilen var mı acaba?
  • bjk maci 3tl isteyen varsa msj atsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar görüntüm çok kötü adeta oyuncular seçilmiyor ne yapmam gerek ?
  • Yapıcak bisi yok bi daha aynı hataya düşmemek için digiturk'den uzak durucaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cy_x

Yapıcak bisi yok bi daha aynı hataya düşmemek için digiturk'den uzak durucaksın.

bu sezon kampanyali 170 tl iyidi, gelecek sezon başı kampanyali fiyatı 200 den fazla olmazsa ben yine alırım :) tabiki tv ile kiyaslanmaz ama okadarda kötü değil bence, iş görüyor yani. tabiki farklı sebeplerden dolayı memnun olmayan varsa tercih etmez yada daha fazla maliyetle evine kutusuyla cihaziyla alır.bu şekil gayet iyi, hicbisrye baglanmiyosun çıkma derdin yok, ben aldıktan sonra bende maç izleyip daha pahalı olduğu dönemde alıp beğenen arkadaşlarım var.Su ekranın kısa süreli bulanmasi olmasa 10 numara olurdu tabiki.aylık 1 tl ye ligtv kanallarını 7/24 izleme imkanida koymuşlar, ordaki yayın 10 numara misal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 19 Şubat 2012; 22:54:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogi1907

bjk maci 3tl isteyen varsa msj atsin

Resmi sitede 16 tl olan bir maçı 3 tl vererek piyasayı düşürüyorsun bence.
  • ISRARLA ÜYE OLMAYIN DİYEREK YENİ SEZONUN FİYATINI VERİYORUM.

http://www.digiturkplay.com.tr/Icerik/37556/Canli-Spor/Spor-Toto-Super-Lig/2-Sezon-Bir-Arada-Canli-Mac-Paketi

ARTIK ÜYE OLMAYIN DİYE YALVARMICAM ALIN ÇOK İSTEYEN VARSA YİNE ÜYE OLSUN YİNE PARASIYLA REZİL OLSUN.
  • Ben üyeyim gayaet de memnunum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyri

ISRARLA ÜYE OLMAYIN DİYEREK YENİ SEZONUN FİYATINI VERİYORUM.

http://www.digiturkplay.com.tr/Icerik/37556/Canli-Spor/Spor-Toto-Super-Lig/2-Sezon-Bir-Arada-Canli-Mac-Paketi

ARTIK ÜYE OLMAYIN DİYE YALVARMICAM ALIN ÇOK İSTEYEN VARSA YİNE ÜYE OLSUN YİNE PARASIYLA REZİL OLSUN.

Bu pakette şuan 160 lira olan bu senenin yarım sezonluk paketini de içeriyor. Yani yeni sezon 140 liraya geliyor. Bu sene 170 liralık 190 liralık paketleri göz önüne alınca bence gayet uygun.
  • zaten memnun olan kullanır olmayan kullanmaz, bukadar abartmanin esprisi yok.buarada arkadaşın dediği gibi o fiyat bu yıl kalan maçlar + yeni yılı kapsıyor.asıl gelecek sezon fiyatları ligler başlamadan bikachafta yada 1 ay önce belli olur ve indirimli fiyattir, sezonluk almak isteyen ozaman alsın.suan kalan maçları 160 tl ye satıyorlar ben full sezonu 169 a almıştım :)
  • Mrb.lar
    Arkadaslar digiturkwebtv yurt disi paketinden faydalanmak istiyorum. Fakat inanilmaz derecede sikayetler yazmissiniz.Biraz urktum yani acikcasi. Gerci ben tv uzerinde ip kutusu ile faydalanicam bu hizmetten ve 10 mbps baglantim var. Alip almama konusunda nacizane fikirlerinize ve goruslerinize ihtiyacim var.
    http://www.digiturkwebtv.com/IPBox.aspx
    Saygilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g3z3g3n1616 -- 24 Şubat 2012; 21:20:08 >

• galatasaray - beşiktaş derbisi 10 tl kiralamak isteyenler pm atabilir.
  • 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.