Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (631. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.621
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Paketi almadan önce birkaç defa netteki stream sitelerinden izledim ve adamları tv den seçmek bile çok zordu.Belki de benim beklentilerim çok
    yüksek değil ama izlemede bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.Hala değiştirmedilerse deneme yayını vardı play ana sayfasında,bende almadan
    ordan denemiştim.Öyle yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cradleofden

@kaansay

Paketi almadan önce birkaç defa netteki stream sitelerinden izledim ve adamları tv den seçmek bile çok zordu.Belki de benim beklentilerim çok
    yüksek değil ama izlemede bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.Hala değiştirmedilerse deneme yayını vardı play ana sayfasında,bende almadan
    ordan denemiştim.Öyle yapabilirsiniz.

Eğer gerçekten sitesinde yer alan test yayınındaki görüntülere yakın bir görüntü veriliyorsa o zaman çok iyi. Ama bu konuda yapılan yorumlarda test yayınındaki görüntüler ile satın alınan görüntü arasında çok fark olduğu ve satın alınan görüntünün çamur gibi bir görüntü olduğu konusunda yorumlar var. Benim beklentim, dediğim gibi HD görüntü tabiki değil, ama madem abone olduk, o halde adam gibi de maç izleyebilelim. Yoksa zaten iade şansımızda yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maşallah, burası ikinci el forumuna döndü...

Der, kaçar giderim
  • nazar değmesin yayını duraksamadan, kaliteli bir şekilde veriyorlar..derbilerde de böle devam eder insallah
  • ikinci yarı satan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: süsse

Bu mesaj silindi.
    görüntü kalitesi iyiydi ama anlık çok gidip gelme oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süsse -- 27 Ekim 2013; 20:56:24 >
  • Bende de takılma olmadı.Maç tan 10 dakika önce açtım.Bir kere bile takılma olmadı.
  • süsse kullanıcısına yanıt
    dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama ms 'lik bir anda siyah ekran ve sol kısımda yazılar çıkıyor ..maç sırasında 3-4 kez oldu bu ..pc'yi tv'YE bagladim hdmi kablonun uzunlugundan kıllık mı cıkarıyor dedim pc de izlerken olmuyordu , ilginc bir durum tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama ms 'lik bir anda siyah ekran ve sol kısımda yazılar çıkıyor ..maç sırasında 3-4 kez oldu bu ..pc'yi tv'YE bagladim hdmi kablonun uzunlugundan kıllık mı cıkarıyor dedim pc de izlerken olmuyordu , ilginc bir durum tabi.

aynı söylediğiniz sorun bilgisayarda izlerken de benim başıma geldi, bence tvye bağlamayla alakası yok
  • Bende de oldu... sebebini merak ettim

• Arkdslar baglntnz iyiyse donma pek olmuo ven lg den browser uzrnden hd olrak izliorum bi kere bile tkldgni hatrlamiorum

• En ucuz digiturk play izleyebileceğim lcd/led smart tv hangisidir? LG ve samsungda web tarayıcıdan çalıştığını biliyorum??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersinoguz

En ucuz digiturk play izleyebileceğim lcd/led smart tv hangisidir? LG ve samsungda web tarayıcıdan çalıştığını biliyorum??

82 ekran işinizi görürse eğer ;

LG 32LN525S
  • Valla bende 42 inçlik Philips var. Onda HDMI ile bağlantı yapıp izlediğimde görüntü kalitesi harika oluyor. Ama aynı pc ve aynı kabloyla 42 inçlik LED LG ye bağladığımızda görüntü kalitesi inanılmaz derecede kötüleşiyor. Haberiniz olsun.

Not: Her iki TV de smart değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: druc

quote:

En ucuz digiturk play izleyebileceğim lcd/led smart tv hangisidir? LG ve samsungda web tarayıcıdan çalıştığını biliyorum??

82 ekran işinizi görürse eğer ;

LG 32LN525S

yok 106 ekran lazım 42inc 82 ekran varda tablet ile bağlıyorum öle kullanıyorum smart tv octoshape flashını web tarayıcısından destekleğine emin olduğum bi ürünü almak istiyorum marka önemli değil valla düzgün çalışsın smart tv olsun ucuz olsun kriterler bunlar
  • ersinoguz E kullanıcısına yanıt
    samsung F7-8000 serisi sorunsuz oynatır ,, philips pfl 5-6-7-8 serileri kesin oynatmiyor en azından flash destekleri yok ..lg 6-7-8 serilerinde sıkıntısız olduğunu buradan belirtmişler hani ben lg'lerde de ''bellek hatası'' Veriyor zannediyordum ama sorunsuz muş herhalde ..
  • streamin S kullanıcısına yanıt
    samsung f7000-f8000 çok pahalı geldi :S lg 660 640 sıkıntı yok galiba

LG 42" LA660S & Digiturkplay
    http://www.youtube.com/watch?v=ei5dONxIgW0
  • quote:

1-2 teyit almadan özellikle digiturkplay'le ilgili tam karar verme derim ama mesela ben tv'yi pc'ye hdmi üzerinden bagladim inanılmaz rahat izliyorum yayınları dostum hani böle bir şıkkın varsa 5-10 metre kablo ile halledebilir eğer mesafe sorunun varsa (tv- pc arasi diyorum) yok illa smarttan izleyecem diyorsan da 1-2 kişiye daha sor özellikle maçın tamamını izlemiş olanlara sor keza 600-700 mb dolum sonrasi tv ''yetersiz bellek'' hatasi veriyor olabilir keza 1 maç en az 450-500 mb tutuyor sor detayları öğren .

Ama ben hani naçizane olarak sölüyorum smart performansına göre hayatta tv almazdım ! (keza dediğim gibi bağlayabiliyorsun tablete, laptop'a) ..görüntü , 3d, dizayn, kontrast & parlıklık oranı, kumanda rahatlığı, giriş çıkış sayısı (hdmi,optik çıkış sayısı..vb) daha önemli olurdu benim icin bu arada 660s için özellikle sölemiyorum bunları keza tv 2000 tl civarina alabileceğin en iyi seridir ama 2500 tl paran varsa 660s alma ..
  • quote:

quote:

1-2 teyit almadan özellikle digiturkplay'le ilgili tam karar verme derim ama mesela ben tv'yi pc'ye hdmi üzerinden bagladim inanılmaz rahat izliyorum yayınları dostum hani böle bir şıkkın varsa 5-10 metre kablo ile halledebilir eğer mesafe sorunun varsa (tv- pc arasi diyorum) yok illa smarttan izleyecem diyorsan da 1-2 kişiye daha sor özellikle maçın tamamını izlemiş olanlara sor keza 600-700 mb dolum sonrasi tv ''yetersiz bellek'' hatasi veriyor olabilir keza 1 maç en az 450-500 mb tutuyor sor detayları öğren .

Ama ben hani naçizane olarak sölüyorum smart performansına göre hayatta tv almazdım ! (keza dediğim gibi bağlayabiliyorsun tablete, laptop'a) ..görüntü , 3d, dizayn, kontrast & parlıklık oranı, kumanda rahatlığı, giriş çıkış sayısı (hdmi,optik çıkış sayısı..vb) daha önemli olurdu benim icin bu arada 660s için özellikle sölemiyorum bunları keza tv 2000 tl civarina alabileceğin en iyi seridir ama 2500 tl paran varsa 660s alma ..

valla parada sıkıntı var 660s bile alamayacak gibiyim 660s 1800 lira 640 620 hatta 575 leri düşünüyorum verimli çalışmazsa eski sistem tabletten devam edecem
  • quote:

quote:

quote:

valla parada sıkıntı var 660s bile alamayacak gibiyim 660s 1800 lira 640 620 hatta 575 leri düşünüyorum verimli çalışmazsa eski sistem tabletten devam edecem

Bnde 660s kulanicisiyim browserdan digiplayi sorunsuz oynatio bildgnz hd uydu alicisi gibi ben cok memnunum

• 
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.