Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (580. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.621
Cevap
63
Favori
723.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Galatasaray - Gaziantepspor 6 TL

(FB maçı kiralandı)

1200 kpss hd görüntü kalitesiyle kiralıktır. Maçını kiralayan gün boyu ingiltere premier lig ve diğer ligleride izleyebilir.

Ödeme şekli. Garanti bankası havale
  • 8 mb ttnet var görüntü çok kötü bu böyle gitmez
  • Manchester United maçını izleyen var mı şu an? Yayın 2 seçeneği falan yok. bildiğin kare görüntü, 16:9 değil. Sizde de öyle mi?
  • Eğer bu akşamki Torku Konyaspor - Fenerbahçe maçini izlemeyecek ve kiralamak isteyen varsa, talibim.. Standart veya Yüksek çok fark etmez ancak yüksek tabii ki tercihimdir :)
  • Torku Konyaspor - Fenerbahçe maçını kiralamak isteyen varsa talibim ;)
  • Manchester maçının HD yayını yok şu anda, sadece sd yayını var.
    Ayrıca bu maçı digiturk web uygulaması ile açmaya çalıştığınızda uygulama çöküyor, enterasan sahiden
    Ayrıca ve ayrıca manchester maçının hali sahiden içler acısı yazıklar olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfunder -- 17 Ağustos 2013; 19:48:30 >
  • manu maçı resmen sd yayın komedi devam ediyor
  • rize maçı bile berbat
  • Bjk - Trabzonspor 5 TL

Galatasaray - Gaziantepspor 6 TL

(FB maçı kiralandı)

1200 kpss hd görüntü kalitesiyle kiralıktır. Maçını kiralayan gün boyu ingiltere premier lig ve diğer ligleride izleyebilir.

Ödeme şekli. Garanti bankası havale
  • Karabük - kasımpaşa maçı rezil
    yayın1 yayın 2 hemen hemen aynı

2 ay önce 219 luk süper lig paketi almıştım. Paketim SD mi şimdi anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cacakara

quote:

Orijinalden alıntı: Drunkestien

Ben 28 temmuzda aldım bu 2. Yılım ancak hani 3 ay premium üyelik hediyesi vatdı ? Şu an ingiltere ligi maçlarını izlemeyemiyorum bilgisi olan var mı ?

siz alırken Premium seçeneği vardı işaretledinizmi

Yok hocam hiç dikkat etmedim ona,kendiliğinden aktif olur diye düşünüyodum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hd olarak 270 tl ye aldım geçen sene gibi adamlar çıktı 400tl hd dediler resmen soyguncu bunlar cezasız kalmayacak ama
  • FB - Konya maçını fikir edinebilmem için izlemeyipte bana ücretsiz bugünlük verecek hayır sever var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 17 Ağustos 2013; 20:07:59 >
  • Bu nasıl rezil bir yayın böyle. 1200 olacak, geçen seneki kalitede olacak dediler aldık ama şu anda ManU maçını gördüm dehşete kapıldım. Arsenal maçında da kötüydü ve sürekli donuyordu yayın. Canlı yardıma da nedense bir türlü ulaşamıyorum.

Bu böyle olmaz, dalga geçer gibi verdikleri hizmete tepkimizi koyalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre86

Bu nasıl rezil bir yayın böyle. 1200 olacak, geçen seneki kalitede olacak dediler aldık ama şu anda ManU maçını gördüm dehşete kapıldım. Arsenal maçında da kötüydü ve sürekli donuyordu yayın. Canlı yardıma da nedense bir türlü ulaşamıyorum.

zaten tepkimizi koymassak en büyük salak bizleriz
  • Gerçekten inanılmaz kötü bi yayın var şuan. Resmen rezillik bu ya.. Canlı yardıma bağlanamıyorum bi türlü.. Bir sezon böyle geçmez resmen çöpe attık 219 lırayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: stromwinder

quote:

Bu nasıl rezil bir yayın böyle. 1200 olacak, geçen seneki kalitede olacak dediler aldık ama şu anda ManU maçını gördüm dehşete kapıldım. Arsenal maçında da kötüydü ve sürekli donuyordu yayın. Canlı yardıma da nedense bir türlü ulaşamıyorum.

Canlı Yardıma ulaşamıyorum. Telefonda da 1200'ü destekliyor üyeliğiniz, internet bağlantınızla ilgili probleminiz olabilir diyor. 16 mbps diyorum, o zaman programlarınızı silin, yeniden yükleyin, kapatıp açıp... saçmalayıp duruyorlar. Deli olacağım. Bir şeyler yapalım da nasıl yapacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnizca

Karabük - kasımpaşa maçı rezil
    yayın1 yayın 2 hemen hemen aynı

2 ay önce 219 luk süper lig paketi almıştım. Paketim SD mi şimdi anlayamadım.

paketin 1200 kbps sözde hd şuan satılmıyor bu paket,bendede aynısı var ama hiç iç acıcı degil görüntü. sd paket 600 kbps olanlar 11 agustosdan sonra alanlar için geçerli
  • quote:

quote:

quote:

Canlı Yardıma ulaşamıyorum. Telefonda da 1200'ü destekliyor üyeliğiniz, internet bağlantınızla ilgili probleminiz olabilir diyor. 16 mbps diyorum, o zaman programlarınızı silin, yeniden yükleyin, kapatıp açıp... saçmalayıp duruyorlar. Deli olacağım. Bir şeyler yapalım da nasıl yapacağız?

sana yine iyi internet hızından demişler bana exloperda deneyin birde dedi :D
  • quote:

quote:

quote:

banada aynısını dediler birbirlerinden habersiz bunlar ya biride 600 k dedi 1200 yok artık dedi böyle maç izlenmez sürekli arayıp şikayet de bulunacağız.
  • 
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.