Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (571. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.621
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahçeli ortak arayanlar pm atsın..
  • Bu Digiturk iyice saçmaladı çamur gibi görüntüye 260 lira verilir mi?400 lira da normal kaliteye vereceğimie gider normal paket alırım.Tam adi şerefsiz çakal bunlar
  • GALATASARAY MAÇI HARİÇ BÜTÜN MAÇLAR KİRALIKTIR. İLGİLENENLER PM ATSIN
  • Arkadaşlar, merhaba. Önemli bir test yapabilmek için bir arkadaştan ricam olacak. Lütfen 1800 kbps'lik paketi almış birisi canlı spordan torku konya-fener maçına girip önce yayın 2'ye tıklayıp sonra yayın 1'e tekrar geri dönüp adres satırındaki linki kopyalayıp yapıştırabilir mi? Biliyorum saçma bir istek gibi görünüyor ama rica ediyorum aynen böyle yapılması lazım. Çıkan link "http://www.digiturkplay.com.tr/player/octoshape/?id=2000066603&rid=122631&bid=1" gibi bir şey olacak. Buradaki rid değeri önemli. Yardım bekliyorum lütfen...
  • arkadaşlar bi ara digitürkplayde ayda sadece 3 kere şifre değiştirebilme gibi bişey vardı galiba. hala öle bişey var mı
  • Trabzonsporlu veya Bursasporlu digiplay ortak aranıyor.
  • Kimse yok mu 1800 kbps'lik paketi alan? PM'den de ulaşabilir. Lütfen önemli...
  • bilgilerinize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ads79 -- 15 Ağustos 2013; 15:56:19 >
  • ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ads79

..

Hikaye anlatıyorlar hocam. Şuan satın aldıklarımdan canlı izleye tıkla görüntü 1200 mü yoksa 600 mü sen karar ver. Hadi şuan maçlar başlamadı, görüntü kalitesi ayarlanmadı veya geçiş tamamlanmadığı için böyle diyelim. Fakat maçlar başlayınca da aynı çamur görüntü olursa ben şikayet edeceğim. Geçen senede kullandım o yüzden şuanki hiçte 1200 gibi görünmüyor bana. Bildiğin insanları salak yerine koyuyorlar. Zaten dikkat edersen paketin standart kalite olarak gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 Nisan 2013'te paketi aldım. O dönem sd-hd diye ayrı iki paket yoktu. Eğer dediğiniz gibi bizi SD pakete aktarıllarsa, itiraz etmek şart...
  • Digiturk euro'dan bu paketi alanlar ingiliz ligini falan izleyebilirmi? Emirates cup'da yayini kesmislerdi lisans'dan dolayi. Premier lige falanda yaparlar herhalde demi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..
  • netlimiterdan veri aktarımı 150 kb civarında bu hıza bakarsak 1200k yayın olduğu doğru ama pek öyle görünmüyor gibi...
  • arkadaşlar digiturkplay ile ilgili ben bir sorun yaşıyorum.

şuan mesela açtım lig tv yi bir 5 dk izliyorum kesintisiz ve sorunsuz 5 dk geçiyor donmalar başlıyor bekliyor yüklüyor devam ediyor sonra donuyor vs vs. sonra sayfayı refresh ettiğimde bir 5 dk falan aynı görüntüleri tekrardan izliyorum kesintisiz ama 5dk sonra yine aynısı oluyor. bu neden kaynaklanır acaba? internetim limitsiz 8mbit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ratumix

arkadaşlar digiturkplay ile ilgili ben bir sorun yaşıyorum.

şuan mesela açtım lig tv yi bir 5 dk izliyorum kesintisiz ve sorunsuz 5 dk geçiyor donmalar başlıyor bekliyor yüklüyor devam ediyor sonra donuyor vs vs. sonra sayfayı refresh ettiğimde bir 5 dk falan aynı görüntüleri tekrardan izliyorum kesintisiz ama 5dk sonra yine aynısı oluyor. bu neden kaynaklanır acaba? internetim limitsiz 8mbit.

1-farklı bir browser ile deneme şansınız var mi hani opera, firefox ..vb (artık ne ile izliyorsaniz) + octoshape yazılımı da yüklendiği için onda da bir sıkıntı olabilir bir ayarlarını inceleyin

2- eğer router kullaniyorsaniz onun portlari ve firewall 'i ile ilgili bir sıkıntı da yaratabilir böle sıkıntılari , arka planda virüs yazılımlarını da kapatmayı unutmayın.

3- hatla da ilgili bir sıkıntı olabilir .
  • Fenerbahçeli ortak arayan varsa pm atabilir..
  • Arkadaşlar 399 TL'lik paketi alan biri varsa lütfen pm'den ulaşsın. 449 TL'lik de olur. Yere ki 1800 kbps'lik paketlerden birini almış olsun. Hayat memat meselesidir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ematrix1 -- 15 Ağustos 2013; 23:28:41 >
  • GALATASARAY-G.ANTEP (19.08.2013/Pazartesi/21.45) => 5 TL

KONYASPOR-FENERBAHÇE (17.08.2013/Cumartesi/21.45) => 5 TL

1200 kbps.

Ödeme; İşbankası veya nesine.com üzerinden yapılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozan23 -- 16 Ağustos 2013; 13:04:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ads79

..

Süper ya gözle mi kontrol yapılacak
    Öldüm sabah sabah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.