DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
@@@ ALINIK Laptop'a takılabilir, sinyal yükseltici cihaz veya anten
7
Cevap
0
Favori
6.003
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Parçaları >> ADSL Modem/ Ağ ile ilgili olanlar >> @@@ ALINIK Laptop'a takılabilir, sinyal yükseltici cihaz veya anten
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      7514 Mesaj
      Referanslar: 75

Katılım Zamanı
      30 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

01 Ağustos 2010 12:05:27
      Düşük sinyali arttıracak, çekim mesafesini uzatan bir aparat veya cihaz gerekiyor arkadaşlar. Uygun fiyatlı tekliflerinizi veya önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.
      Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Kesinlikle 18 yaş altı ile alışveriş, PTT kargo ve PTT ile ürün/para gönderimi veya alımı yapmıyorum. Ayrıca rezerve sadece kapora ile yapabilirim. Anlayışınız için teşekkürler.
    • Yarbay
      5600 Mesaj
      Katılım Zamanı
      23 Temmuz 2005

Durum
      Forumda değil

23 Temmuz 2010 14:16:59
      hepsiburada.com da NETMASTER WN-R300U ( 27 TL ) bakarsın , daha da üst modeli 34 tl ancak ADSL model 150 - 300 n sisnya veriyorsa hızın inanılmaz artar.

54 - 125 içinse wn- r300u en az 2-3 kat fark sağlayacaktır.

burn_ufuk(sar_saran) ve Trafa ürünleri size sattım deyip!! sonrada tlf. larını bilerek açmayan 2 uyanık SATICI üye.

AlemdarRize FAT/KUTULU/GARANTİLİ ürün satıyorum deyip ürün arızalı çıkınca ürünü ben de başkasından aldım, hiç bir bilgim yok diyen SATICI üye.

@ jubaxx ilgisiz ve telefon / sms / pm lere cevap vermeyen HER ZAMAN meşgül üye . . . ama kuyruğuna basınca 24 saat online ve cevap yazan üye.... akıllanıp , akıl vermeye başlayan üye ...!

((zaga)) ZAFER AK 130TL için silindi gitti !!
    • Yarbay
      7514 Mesaj

Katılım Zamanı
      30 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

24 Temmuz 2010 17:12:55
      Abi anlamadım, bana pm attı vatandaşın birisi 70 TL ye sıfır 6 db satıyorum diye.

Ben de biraz daha araştırayım dedim, işyerinin personeline sağladığı lojmanda sinyal düşükmüş. O nedenle arkadaşa arıyorum böyle birşey, adsl modem gibi birşey yok sanırım. Sadece laptopa bağlanacak. Bu işe yarar mı ?

Kesinlikle 18 yaş altı ile alışveriş, PTT kargo ve PTT ile ürün/para gönderimi veya alımı yapmıyorum. Ayrıca rezerve sadece kapora ile yapabilirim. Anlayışınız için teşekkürler.
    • Yarbay
      5600 Mesaj
      Katılım Zamanı
      23 Temmuz 2005

Durum
      Forumda değil

26 Temmuz 2010 11:56:59
      verdiğin ürün özellikleribe ve SATICI nın kim olduğuna bağlı,

size verilen internet bağlantı hızı nedir ( 54mbps - 125mbps - 300mbps gibi ) ?

LAPTOP lardaki çoğu WİFİ ALICI 54 mbps ve konumlanma yerine göre verimsiz , ancak yeni çıkanlarda bu durum 150N desteğine kadar çıktı, forumda bu cihazın LAPROP takini çıkarıp takabileceğin ( servis yada bilen birisi yapmalı ) versiyonu 29 tl ye satılmakta

ancak USB WİFİ adaptörler hem her yerde kullanmak / hem taşınabilirlik hemde performans olarak EN İYİSİ , şuanda HB de 24 - 34 tl den ürünler satılıyor ( NET MASTER ) DH SICAK FIRSAT larda başlık var ayrıntılı.

ben driver ı hem masaüstüne - hemde laptop a kurdum en az 3 kat daha iyi sinyal alıyorum 27 tl gibi bir rakam a.

burn_ufuk(sar_saran) ve Trafa ürünleri size sattım deyip!! sonrada tlf. larını bilerek açmayan 2 uyanık SATICI üye.

AlemdarRize FAT/KUTULU/GARANTİLİ ürün satıyorum deyip ürün arızalı çıkınca ürünü ben de başkasından aldım, hiç bir bilgim yok diyen SATICI üye.

@ jubaxx ilgisiz ve telefon / sms / pm lere cevap vermeyen HER ZAMAN meşgül üye . . . ama kuyruğuna basınca 24 saat online ve cevap yazan üye.... akıllanıp , akıl vermeye başlayan üye ...!

• Yüzbaşı
      363 Mesaj
      Referanslar: 16

Katılım Zamanı
      14 Kasım 2005

28 Temmuz 2010 22:44:43
      bahsettiğiniz ürünlerin hiç birisi laptopların üzerindeki wireless çihazlarından daha fazla performans göstermez.
      Tavsiyem en azından Gsky 500mw 801.11b/g veya yine ucuz seçenek olan alfa 1000mw 801.11b/g/n gibi cihazlarla daha fazla performans alacağınızı düşünüyorum.
      http://www.mfselektroni...unu-secmeliyim-p-45.html

Biraz reklam kokacak ama bu sayfayı ziyaret etmenizde fayda var.
      Burada ayrıca
      8 wireless cihazının test sonuçlarını bulacaksınız .

• Yarbay
      7514 Mesaj

Katılım Zamanı
      30 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

30 Temmuz 2010 08:39:47
      Teşekkürler inceleyeceğim en kısa zamanda

• Yarbay
      7514 Mesaj

Katılım Zamanı
      30 Ekim 2004

Durum
      Forumda değil

30 Temmuz 2010 09:25:07
      @fauconni,

Siz yasal olmayan aktiviteye teşvik mi ediyorsunuz kullanıcıları ?

http://www.mfselektroni...ag-adaptoru-1w-p-31.html

Bu ürünün açıklamasında ağ kırma, şifre çözme vs. gibi birşey yazıyor. Bu açıklamadan sonra ben sizin sitenizden alışveriş yapmaktan vazgeçtim açıkçası.

• Yarbay
      5600 Mesaj
      Katılım Zamanı
      23 Temmuz 2005

Durum
      Forumda değil

31 Temmuz 2010 12:01:33
      eğer LAPTOP u açma imkanı varsa 29 tl ye forumda N WİRELLES KART ( 300 MBPS ) satan bir üye var , bununla laptop / notebook içindeki 54mbps wirelles i söküp yerine takıyorsunuz ve EN SON TEKNOLOJİ ürünü kullanıyorsunuz. EN AZ 3 - 5 kat kaliteli hemde. ancak her zaman için ADSL modem in de N destekli olması gerekli.

fauconni nin verdiği tüm ürünler LAPTOP yanında taşınması zor ve göze batan hemde belli bir PRG - KULLANMA tekniği gerektirmekte , çoğuda 54mbps ANCAK netmaster - N wifi kart ise küçük - taşınabilir - kullanışlı. hemde UCUZ

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Parçaları >> ADSL Modem/ Ağ ile ilgili olanlar >> @@@ ALINIK Laptop'a takılabilir, sinyal yükseltici cihaz veya anten
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.