Şimdi Ara

LÜTFEN YARDIM Wİİ PS3 XBOX 360 KLASİK SORULAR DEİL LÜTFEN İNSLK ÖLMDİYSE YARDIM EDN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bnde ps2 var oyunları güzel teknolojiye ayak uydurmak istiom nintendo wii bana sıcak gldi eğlenceli fln ps3 ve xbox 360 ps2 gibi kolla oynanıyor bn daha farklı birşey istiyorum yani grafik önemli deil bütçem 500-600 tlye kadar.Bn daha çok nintendo wii gibi bişe istiom hareketli ps2 m olduu için ps3 ile xbox360a grafik açısından sıcak bakarımki grafiee önem veren insan deilim yani veririmde öle hd olsunmuş fln lazım deil zaten komponnent ile 480p yapabiliosn wii yi
    Şimdi sizden wii kullananlardan bişe isticem
    1-wii deki oyunlar güzelmi
    2-10 günde sıkılırmıyım
    3-grafikler nasıl
    4-bozuluomu
    5-kontrolü güzelmi yoksa dandik ve çok basit bişeymi
    6-masraf çıkartırmı?
    7-online oynamak için adaptör veya herhangi bi aparat gerekiomu wifi için
    8-+ ve - leri nelerdir lütfen yazınız.
    hem blki ileride wii friend code ile ark. oluruz lütfen yardım edin

• evt bnde başka bişe istiorm boşwer dünyanın sonu deil alıcam wii yi eğlenceme bakcam garfikten banane yeni wii çıkmış hd miş ps4 çkmış kinct çkmış öbür tarafta veya büyünce alırm onlardan :D

ps2 satılıktır
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-konsol-oyun-konsol-playstation-2-slim-ps2-15den-fazla-oyun-2-kol-8mb-memory-c-300tl-30203812/detay
    bakabilirsiniz.
    350 tl fulll+fulll direksiyonlu çipli pazarlık payı vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: davutcankrks

evt bnde başka bişe istiorm boşwer dünyanın sonu deil alıcam wii yi eğlenceme bakcam garfikten banane yeni wii çıkmış hd miş ps4 çkmış kinct çkmış öbür tarafta veya büyünce alırm onlardan :D

ps2 satılıktır
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-konsol-oyun-konsol-playstation-2-slim-ps2-15den-fazla-oyun-2-kol-8mb-memory-c-300tl-30203812/detay
    bakabilirsiniz.
    350 tl fulll+fulll direksiyonlu çipli pazarlık payı vardır

200e düşmüşsün
    100e düşersen haber et ben alırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.