Şimdi Ara

Puzzle Yaptım Bitti Evde Çerçeve Yapma Yöntemleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
76.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 haftalık uğraşlar sonucunda 1000 parçalık puzzle bitirdim.Çerçeveletip salona asmak istiyorum ama dışarda 20-30 tl bir çerçeveye veremem.Evde alçıdan vs ucuzca bir çerçeve yapılabilir mi? En fazla bütçem 10 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedric... -- 24 Ocak 2012; 23:14:57 >

• up
  • yapıştırdın mı
  • evet yapıştırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:: NEJ@T ::.

evet yapıştırdım

yine kardes 20-30 TLye patlıycak nede olsa cam falan kestırceksın bırak onlar yapsın sağlam olsun
  • alçıdan yapamazsın yetenek olması lazım yada güzel bi kap dşını yaparsın ama içine camda koymak gerekir o yüzden zaman kaybı bence yapştır as öyle daha iyi gözükür
  • Cam mı birde onamı para vericem Zaten mukavvaya yapıştırdım öylece duruyo sanırım mecburen bir çerçeveciye yaptırmam gerekicek 15-20 tlye kapatabilirmiyim acaba cama gerek yok
  • Ben tanesini 20'den camlı çerçevelettim. Çok da güzel oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mllm -- 19 Temmuz 2010; 22:17:44 >
  • Ablamda yapmıştı mukavvayı görünmeyecek şekilde kesip puzzleyi üstüne yapıştırdık duvara astık şık oldu..
    Çerçevede güzel duruyo ama puzzlenin orjinalini bozmuş gibi geldi bana çok hoş olmamış bence
  • Çerçeveler çok güzel olmuş merak ettimde çerçeveye puzzle yapıştırıptamı koydun
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:: NEJ@T ::.

Çerçeveler çok güzel olmuş merak ettimde çerçeveye puzzle yapıştırıptamı koydun

Puzzle bitince bir gazetenin üzerine alıyorum.
    Puzzle yapıştırıcı var. Puzzle'ın ön yüzeyine sürüyüyor, araları dolduruyor.
    Hatta aralardan gazeteye ulaşıyor. Kuruduğunda hem yapıştırmış oluyor, hem de parlak bir yüzey izlenimi veriyor.
    2-3 saat sonra yanlardan fazlalık gazeteleri kesiyorum.
    Sonra çerçeveciye mukavvanın arasında götürüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mllm -- 19 Temmuz 2010; 22:38:57 >
  • Çok iyiymiş bende oturdum deli gibi uhuyla tek tek mukavvaya yapıştırdım
  • Ben Migrostan 9Tl'ye almıştım.
    200Ml'si 4 tane binlik yapıştırabiliyor.

http://www.puzzledepo.com/store/ProductDetails.aspx?productId=88278
  • quote:

Orijinalden alıntı: mllm

Ben tanesini 20'den camlı çerçevelettim. Çok da güzel oldu.

Şu an yapmakta olduğum puzzle Tüm heyecanı kaçtı şimdi ne yaptın sen hacı
  • Merhaba Arkadaşlar,

Belki konu hortlayacak ama :) Bitirdiğim puzzle ları yapıştırdım ve en uygun nerede çerçeveleteceğimi bilemiyorum.. Mukavvanın arasında yapıştırılmış vaziyette farklı puzzle lar var. İstanbul'da Anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz bir yerler var mıdır? Şimdiden çok teşekkürler..
  • Ben de yaptım yapıştırdım adam camlı 30 camsız 20 dedi camsız istiyorum dedim olmaz dökülür dedi olsun dedim 3 aydır asılı duruyor dökülmedi. Direkt çerçeve dükkanları var google'a yazarsanız çıkar bir sürü firma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamyoncu Şakir

Ben de yaptım yapıştırdım adam camlı 30 camsız 20 dedi camsız istiyorum dedim olmaz dökülür dedi olsun dedim 3 aydır asılı duruyor dökülmedi. Direkt çerçeve dükkanları var google'a yazarsanız çıkar bir sürü firma.

ben kesinlikle camlı yaptırmak istiyorum. Sizin puzzle kaç parçalıktı ? ya da ölçüleri neydi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beratbasat

quote:

Orijinalden alıntı: Kamyoncu Şakir

Ben de yaptım yapıştırdım adam camlı 30 camsız 20 dedi camsız istiyorum dedim olmaz dökülür dedi olsun dedim 3 aydır asılı duruyor dökülmedi. Direkt çerçeve dükkanları var google'a yazarsanız çıkar bir sürü firma.

ben kesinlikle camlı yaptırmak istiyorum. Sizin puzzle kaç parçalıktı ? ya da ölçüleri neydi ?

Benim puzzle 1000 parça 68x48. o an o kadar para vermek istemedim puzzle educa markaydı onun yapıştırıcısını kullandım, dedim adamlar işini biliyodur dökülmez herhalde :)

Hatta üşenmedim fotoğrafını çektim;

• Yüzlerce Çerçeve Arasından Resminize En Uygun Olanı Bulmanın En Kolay Yolu. Online Çerçeve Atölyesi.
    https://www.sanatsalcerceve.com

Site üzerinden konumuna en yakın çerçevecilere de ulaşabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.