Şimdi Ara

............................................. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
3
Favori
147.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Rashta

M.TO.K u Düz lise mezunları tercih edebiliyor mu arkadaşlar ? Yoksa sadece meslek liseleri için mi ?

Sadece Meslek
  • sadece meslkler bnde bsy srcam dogu akdnz unısı tam yıllk harcları ne kdr bılen varmı
  • M.t.o.k mezunları mühendislik odalarına kayıt olabiliyor mu ve imza yetkisi oluyor mu?
  • denizcilik aml den mtok girilebiliyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: poset cay

denizcilik aml den mtok girilebiliyormu ?

Kılavuzdan bak.
  • Tesisat Teknolojisi bölümünden mezun oldum. Metalrulji ve malzeme mühendisliği istiyorum mtokdan gitme şansım var mı ? .bi arkadaş elektrik mezunu enerji sistemleri mühendisliğine yerleşti MYOK sayesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskenderakcay54

Tesisat Teknolojisi bölümünden mezun oldum. Metalrulji ve malzeme mühendisliği istiyorum mtokdan gitme şansım var mı ? .bi arkadaş elektrik mezunu enerji sistemleri mühendisliğine yerleşti MYOK sayesinde

Metalrulji ve malzeme yüksek ihtimalle yerleşirsin çünki kontenjanı fazla tercih eden az 2012 yerleştirme klavuzuna bakarsan aşağı yukarı hangi siralama da aldığını görürüsün.
  • Genel kontejanı mı kasdediyorsun? MTOK'danda girme şansım varmı ?
  • aybaham kullanıcısına yanıt
    vay be bu yazıyı görünce çok duygulandım o zamanlar peşinde koştuğum metalurji ve malzeme mühendisliğini kazandım

şuanda yıldız teknik üniversitesinde 3. sınıfım hayatta aklıma gelmezdi hala inanamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde durum aynı hocam bilg müh. bitmek üzere çalışıyoruz ekmek davası artık
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.