DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
TP-LİNK TD-W8101G PORT AÇMA?##ÇÖZÜLDÜ##
5
Cevap
0
Favori
12.840
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> TP-LİNK TD-W8101G PORT AÇMA?##ÇÖZÜLDÜ##
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      404 Mesaj
      17 Temmuz 2010 18:56:50
      TTnet kampanyasının verdiği modem,malum port açma sitelerde bu modeli bulamadım diğer modemlerin ayarlarından port açmaya çalıştım ama başaramadım...varmı bu modemden kullanan nasıl port açılacağını bilen arkadaş?Deli olacam torrentten çok yavaş indiriyor

##www.portacma.com adresinden bulup halletim ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JUSTIN -- 17 Temmuz 2010; 20:13:19 >

_____SEAN PAUL_____

|||ωєℓℓ ωσмαη тнє ωнєαтнєя тυяη ¢σℓ∂ ι ωαηηα вє кєєριη' уσυ ωαям ι gσт тнє яιgнт тємρєяαтυяє тσ ѕнєℓтєя уσυ ƒяσм тнє ѕтσям|||
    • Android Beta Kullanıcısı
      1331 Mesaj
      19 Temmuz 2010 19:44:29
      Bu modemi üreten ellerin işi ras gitmesin. birkere kablosuz internete giremedim neler yaptım neler.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      19 Temmuz 2010 23:47:59
      ben kablosuz bağlanabiliyorum da çok az çekiş gücü var daha önceki dandik modemim bile daha iyi çekiyodu.. ama buna anten takabiliyoruz o artısı var peki ben buna 8 dbi lik bir anten taksam çekiş gücünde epey bir artış olur mu

• Yüzbaşı
      861 Mesaj
      20 Temmuz 2010 00:21:04

quote:

Orijinalden alıntı: .Colibri.

Bu modemi üreten ellerin işi ras gitmesin. birkere kablosuz internete giremedim neler yaptım neler.

neler yaptın ki? kanal numarasını değiştirseydin ya da şifrede yanlışlıkyapıyor olabilirsin mi?

• Er
      2 Mesaj
      27 Haziran 2011 22:28:55
      ben de aynı modemden kullanıyorum port ayarı için buraya girdim http://www.portacmak.co...TD-W8101G/TD-W8101G.html

fakat "Aşağıdaki gibi doldurun. Kaydet tıklayın. Kural Dizini değeri burda daha önce port açmadığınız varsayılarak 1 den başlatılmıştır. Size en son kullandığınıza bir ilave ederek girin.." burda ne demek istemişler anlamadım. yardımcı olabilecek biri var mı??

• Er
      1 Mesaj
      20 Mayıs 2012 19:59:51
      orda aşadagıki gibi yapın demişler bensilemedim ordaki gibi lütfen yardım edin.. :S

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> TP-LİNK TD-W8101G PORT AÇMA?##ÇÖZÜLDÜ##
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.