Şimdi Ara

TP-LİNK TD-W8101G PORT AÇMA?##ÇÖZÜLDÜ##

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
13.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TTnet kampanyasının verdiği modem,malum port açma sitelerde bu modeli bulamadım diğer modemlerin ayarlarından port açmaya çalıştım ama başaramadım...varmı bu modemden kullanan nasıl port açılacağını bilen arkadaş?Deli olacam torrentten çok yavaş indiriyor

##www.portacma.com adresinden bulup halletim ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JUSTIN -- 17 Temmuz 2010; 20:13:19 >

• Bu modemi üreten ellerin işi ras gitmesin. birkere kablosuz internete giremedim neler yaptım neler.
  • ben kablosuz bağlanabiliyorum da çok az çekiş gücü var daha önceki dandik modemim bile daha iyi çekiyodu.. ama buna anten takabiliyoruz o artısı var peki ben buna 8 dbi lik bir anten taksam çekiş gücünde epey bir artış olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Colibri.

Bu modemi üreten ellerin işi ras gitmesin. birkere kablosuz internete giremedim neler yaptım neler.

neler yaptın ki? kanal numarasını değiştirseydin ya da şifrede yanlışlıkyapıyor olabilirsin mi?
  • ben de aynı modemden kullanıyorum port ayarı için buraya girdimhttp://www.portacmak.com/Modemler/TP-Link/TD-W8101G/TD-W8101G.html

fakat "Aşağıdaki gibi doldurun. Kaydet tıklayın. Kural Dizini değeri burda daha önce port açmadığınız varsayılarak 1 den başlatılmıştır. Size en son kullandığınıza bir ilave ederek girin.." burda ne demek istemişler anlamadım. yardımcı olabilecek biri var mı??
  • orda aşadagıki gibi yapın demişler bensilemedim ordaki gibi lütfen yardım edin.. :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.