Şimdi Ara

CASİO SAAT TARİH AYARLAMA OLAYI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
78.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler kendime uzun zamandır istediğim casio edifice markalı saati kendi kazandığım parayla aldım sonunda ama şimdi bir sorum olacak; ayın 17si ni gösteriyor ama günlerden salıyı gösteriyor. bunu nasıl ayarlıyacağım bilen varmı ?

• saatin ayarlama çubuğunu 1 tık çek yanlışhatırlamıyorsam yukarı doğru çevirdiğinde tarih ilerlemeye başlayacak uzunca çevirmen gerekebilir yukarı çevirdin olmuyorsa aşağı dene bunlardan biri alarm biri gün olması lazım. Unutma 1 tık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mtntk

saatin ayarlama çubuğunu 1 tık çek yanlışhatırlamıyorsam yukarı doğru çevirdiğinde tarih ilerlemeye başlayacak uzunca çevirmen gerekebilir yukarı çevirdin olmuyorsa aşağı dene bunlardan biri alarm biri gün olması lazım. Unutma 1 tık
    zaten 1 tık çekebiliyorum. başka gelmiyo zorlarsam çıkartıcam yerinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mtntk

saatin ayarlama çubuğunu 1 tık çek yanlışhatırlamıyorsam yukarı doğru çevirdiğinde tarih ilerlemeye başlayacak uzunca çevirmen gerekebilir yukarı çevirdin olmuyorsa aşağı dene bunlardan biri alarm biri gün olması lazım. Unutma 1 tık
    Yanlış ay yapmışın geri geri yada ileri tarihi sardır ne zaman 17 si cumartesiyi gösterirse o ayda dur ayrıca bendede edifice var hangı modelınde gün yazıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbx

zaten 1 tık çekebiliyorum. başka gelmiyo zorlarsam çıkartıcam yerinden

Alıntıları Göster
    arkadaşım teşekkürler arada bi yerde imiş o ilk tık. yaptım sağolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbx

arkadaşım teşekkürler arada bi yerde imiş o ilk tık. yaptım sağolasın

Alıntıları Göster
    Bende de Edifice var ama günü yazan modelini hatırlamıyorum. Modelin kodu ne??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Bende de Edifice var ama günü yazan modelini hatırlamıyorum. Modelin kodu ne??

Alıntıları Göster
    bendede edifice modeli var bendede gün yok ilginç
    model kodu neydi arkadaşım yazarmısın ? merak ettim şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoUnTeRMaNiaC*

Alıntıları Göster
    521sp. bu arada min retrograde olayı nedir ? boşlukta geziyo şu an o ibre
  • quote:

Orijinalden alıntı: countermaniac

edifice ın tonla modeli var bende de şu var mesela gün, günün adı ve 12-24lük ufak bir saat kadranı daha var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 17 Temmuz 2010; 15:06:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buuraaa

Valla benimki bu model EF-514SP. Ama dediğim gibi bende "min retrograde" gibi bir ibre yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

quote:

Orijinalden alıntı: buuraaa

Valla benimki bu model EF-514SP. Ama dediğim gibi bende "min retrograde" gibi bir ibre yok

Alıntıları Göster
    saatle gelen ayarlama sayfasını koydum yardımcı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: ASiL35

saatle gelen ayarlama sayfasını koydum yardımcı olur

Alıntıları Göster
    Arkadaslar casio mekanizma numarası varsa gönderin kullanma kılavuzunu mail atabilirim.
    Bu arada casio saat almak isteyenleri bekleriz. Fiyatlarımız uygundur

• quote:

Orijinalden alıntı: teomanr

Arkadaslar casio mekanizma numarası varsa gönderin kullanma kılavuzunu mail atabilirim.
    Bu arada casio saat almak isteyenleri bekleriz. Fiyatlarımız uygundur

Alıntıları Göster
    merhaba. bikaç gün önce Casio MTD-1068B-1A2VDF saat aldım. saatin tarihi saat 00.10 civarında bi sonraki güne geçiyor. gün ise saat 01.40 civarında bir tık ilerliyor. 04.30 civarı da o gün günlerden neyse o oluyor. mesela bugün saat 1. 40 gibi salı-çarşamba ortasında gözükcek 4.30 gibide çarşamba olucak. bu normalmi yoksa yanlış mı ilerliyor?

• Bence sorun var gibi bir garantisi için yetkili firma ile görüş istersen
  • quote:

Bence sorun var gibi bir garantisi için yetkili firma ile görüş istersen
    Arkadaşımın saatide 23.50 de 1 gün ileri atıyor. Ona serviste normal demişlerdi. Benimki de 10 dk geç atıyor illaki Casio analog kullananlar dikkat etmişlerdir. Garantiden önce burdakilere danışmak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagiz16

Arkadaşımın saatide 23.50 de 1 gün ileri atıyor. Ona serviste normal demişlerdi. Benimki de 10 dk geç atıyor illaki Casio analog kullananlar dikkat etmişlerdir. Garantiden önce burdakilere danışmak istedim.

Alıntıları Göster
    Hocam telefonla danış teknik servise daha net olur sanki
  • quote:

Hocam telefonla danış teknik servise daha net olur sanki

Alıntıları Göster
    telefonla sordum günü gece 2 civarı değişmeye başlar tarih iste 10 dk önce 10 dk sonra oynayabilir bu normaldir dediler. beklicem bakalım biraz daha fazla kayma olursa göndericem. teşekkürler.
  • Arkadaslar tarih gecisi normal. SAATLER basligina da yazarsaniz size daha detayli bilgi vereceklerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewre

Arkadaslar tarih gecisi normal. SAATLER basligina da yazarsaniz size daha detayli bilgi vereceklerdir.
    Bende de Casio Edifice 521-SP var tarih gece 12 civarında,gün ise gece 2 de falan değişiyor,yani anormal bir durum yok ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Bende de Casio Edifice 521-SP var tarih gece 12 civarında,gün ise gece 2 de falan değişiyor,yani anormal bir durum yok ...

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bende de casio edifice 327 var.Ancak tarih ve gün ayarını nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz?Yukarıda verdiğiniz gibi değil saatim tepeyi sadece 1 tık çekebiliyorsunuz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.