Şimdi Ara

CASİO SAAT TARİH AYARLAMA OLAYI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
78.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler kendime uzun zamandır istediğim casio edifice markalı saati kendi kazandığım parayla aldım sonunda ama şimdi bir sorum olacak; ayın 17si ni gösteriyor ama günlerden salıyı gösteriyor. bunu nasıl ayarlıyacağım bilen varmı ?

• saatin ayarlama çubuğunu 1 tık çek yanlışhatırlamıyorsam yukarı doğru çevirdiğinde tarih ilerlemeye başlayacak uzunca çevirmen gerekebilir yukarı çevirdin olmuyorsa aşağı dene bunlardan biri alarm biri gün olması lazım. Unutma 1 tık
  • zaten 1 tık çekebiliyorum. başka gelmiyo zorlarsam çıkartıcam yerinden
  • Yanlış ay yapmışın geri geri yada ileri tarihi sardır ne zaman 17 si cumartesiyi gösterirse o ayda dur ayrıca bendede edifice var hangı modelınde gün yazıyor?
  • arkadaşım teşekkürler arada bi yerde imiş o ilk tık. yaptım sağolasın
  • Bende de Edifice var ama günü yazan modelini hatırlamıyorum. Modelin kodu ne??
  • bendede edifice modeli var bendede gün yok ilginç
    model kodu neydi arkadaşım yazarmısın ? merak ettim şimdi
  • 521sp. bu arada min retrograde olayı nedir ? boşlukta geziyo şu an o ibre
  • quote:

Orijinalden alıntı: countermaniac

bendede edifice modeli var bendede gün yok ilginç
    model kodu neydi arkadaşım yazarmısın ? merak ettim şimdi

edifice ın tonla modeli var bende de şu var mesela gün, günün adı ve 12-24lük ufak bir saat kadranı daha var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 17 Temmuz 2010; 15:06:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buuraaa

521sp. bu arada min retrograde olayı nedir ? boşlukta geziyo şu an o ibre

Valla benimki bu model EF-514SP. Ama dediğim gibi bende "min retrograde" gibi bir ibre yok

• saatle gelen ayarlama sayfasını koydum yardımcı olur

• Arkadaslar casio mekanizma numarası varsa gönderin kullanma kılavuzunu mail atabilirim.
    Bu arada casio saat almak isteyenleri bekleriz. Fiyatlarımız uygundur
  • merhaba. bikaç gün önce Casio MTD-1068B-1A2VDF saat aldım. saatin tarihi saat 00.10 civarında bi sonraki güne geçiyor. gün ise saat 01.40 civarında bir tık ilerliyor. 04.30 civarı da o gün günlerden neyse o oluyor. mesela bugün saat 1. 40 gibi salı-çarşamba ortasında gözükcek 4.30 gibide çarşamba olucak. bu normalmi yoksa yanlış mı ilerliyor?
  • Bence sorun var gibi bir garantisi için yetkili firma ile görüş istersen
  • Arkadaşımın saatide 23.50 de 1 gün ileri atıyor. Ona serviste normal demişlerdi. Benimki de 10 dk geç atıyor illaki Casio analog kullananlar dikkat etmişlerdir. Garantiden önce burdakilere danışmak istedim.
  • Hocam telefonla danış teknik servise daha net olur sanki
  • telefonla sordum günü gece 2 civarı değişmeye başlar tarih iste 10 dk önce 10 dk sonra oynayabilir bu normaldir dediler. beklicem bakalım biraz daha fazla kayma olursa göndericem. teşekkürler.
  • Arkadaslar tarih gecisi normal. SAATLER basligina da yazarsaniz size daha detayli bilgi vereceklerdir.
  • Bende de Casio Edifice 521-SP var tarih gece 12 civarında,gün ise gece 2 de falan değişiyor,yani anormal bir durum yok ...
  • arkadaşlar bende de casio edifice 327 var.Ancak tarih ve gün ayarını nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz?Yukarıda verdiğiniz gibi değil saatim tepeyi sadece 1 tık çekebiliyorsunuz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.