Şimdi Ara

HARMANKARDON SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMLERİ GENEL KONU (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.551
Cevap
49
Favori
335.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Front pre out'lu bir AVR almak için AVR 265'imi satıyorum. Hiç bir sorunu yoktur. Fiyat 1200TL.
  • Arkadaşlar
    amfisiz HKTS 30 ve sütü model arıyorum renk önemli degil satmak isteyen olursa bilgi verebilirmi
  • HKTS 9 setimi satıyorum, ilgilenenler dükkanıma bakabilir.
  • Selamlar,

AVR-171S + HKTS 16 Ev Sinema Sistemi alınır mı sizce arkadaşlar? Güzel kombinasyon mu?

http://www.denizfoto.com.tr/AVR-171-HKTS-9-Ev-Sinema-Sistemi-Firsat-Paketi,PR-1065.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: CRaFTY_35

Selamlar,

AVR-171S + HKTS 16 Ev Sinema Sistemi alınır mı sizce arkadaşlar? Güzel kombinasyon mu?

http://www.denizfoto.com.tr/AVR-171-HKTS-9-Ev-Sinema-Sistemi-Firsat-Paketi,PR-1065.html

güzel tabi ama HKTS 16 daha güzel amfileri hak ediyor, AVR171 çok kuvvetli bir amfi degil. en az Harman Kardon AVR 270 iyi giderdi.
  • Arkadaşlar merhaba
    Avr 161 cihazıma lg ph300 projeksiyondan hdmi ile ses gönderebiliyormuyuz.
    Konunun aciliyeti var yardımcı olursanız memnun olurum.
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre the king

Arkadaşlar merhaba
    Avr 161 cihazıma lg ph300 projeksiyondan hdmi ile ses gönderebiliyormuyuz.
    Konunun aciliyeti var yardımcı olursanız memnun olurum.
    Teşekkürler

Projeksiyon sesi nerden alıyor ki

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    USB takarak oynatmak istiyorum projeksiyona
    Sesi de avr ye yollayabiliyormuyuz hdmi ile ?

• quote:

USB takarak oynatmak istiyorum projeksiyona
    Sesi de avr ye yollayabiliyormuyuz hdmi ile ?

Projeksiyon da ve Avr de hdmi çıkışlar da arc özelliği varsa olur Yada projeksiyon da ses icin hdmi out icin Bi port varsa olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 14 Eylül 2016; 11:52:54 >
    projeksoyonda tek hdmi çıkışı var onda da hdmi/mhl yazıyor.
    Avr de ayni sekilde bi hdmi/mhl yazan hdmi Out var. Bahsettiğiniz özellik bu mu acaba?
    Ya da arc yazan hdmi mi ?

• quote:

projeksoyonda tek hdmi çıkışı var onda da hdmi/mhl yazıyor.
    Avr de ayni sekilde bi hdmi/mhl yazan hdmi Out var. Bahsettiğiniz özellik bu mu acaba?
    Ya da arc yazan hdmi mi ?

Evet arc olmali mhl baska mevzu ama deneyin belki arc destekli dir yoksa Media player almanız lazım olacak

Cok soru sordum kusura bakmayın ama peki hdmi dışında avr ye nasıl ses gönderebilirim baska ?
    Projeksiyon da sadece jack çıkışı var bunun dışında

• quote:

Cok soru sordum kusura bakmayın ama peki hdmi dışında avr ye nasıl ses gönderebilirim baska ?
    Projeksiyon da sadece jack çıkışı var bunun dışında

Anladığım kadarı ile android li projeksiyon lara sahipsiniz onlardan ses almak icin uZerinde optik coax hdmi arc Yada en kotu kulaklık çıkısı olmali bunlardan biri ile alınabilir tek çare tabi kulaklık çıkısı ile alacağınız ses analog yanı iki kanal Stereo olur dts falan olmaz

Bu isi Adam akıllı yapmak isterseniz 200 liralık bir Media player alıp HD'mi uZerinden Avr girin Avr Den çıkan HD'mi da projeksiyon cihazına bağlayın hic bir sorun yasamayın her cihaz kendi isini yapınca guzel

Cok teşekkür ettim. En iyisi dediğiniz gibi mp almak. İyi bayramlar.

• quote:

Cok teşekkür ettim. En iyisi dediğiniz gibi mp almak. İyi bayramlar.

Deneyin çözüm olmazsa bir Media player alın

Çok model var kafanız karışmasın

Himedia Yada nvidia shild Yada zido lara bakın

Geri. Kalan çöp desem yeridir

İlk ikisi kendim kullandım çok guzel ve başarılı zido da iyi ama önceki versiyon lar da ses aktarma sorunu vardı zido alacaksanız Media player Bolu'mun de danışın konu başlığı var

Ama size Himedia q3 bile yeter anladığım kadarı ile

İnsanlar farklı farklı kimi aliyir ya birde torrent indirsin diyor o Zaman Himedia q10 Pro almak gerekiyor kimi nvidia shild alıyor 3D iso istiyor alacağınız cihazın konu başlıkları var ordan bakıp alın

• Merhabalar..

AVR 151 için Kumanda ihtiyacım var. Nereden bulabilebileceğime yönelik yardımcı olursanız memnun olurum. İstanbuldayım...
  • Arkadaşlar öncelikle iyi geceler diliyorum...

Bugün saat 23.59'a kadar N11 'den 200 TL'lik bayrama özel hediye çekini kullanarak Dikmen Müzik mağazasından "Harman Kardon HDCOM 1716S Network Sinema Sistemini" satın almayı düşünüyorum. Sistem 2900 TL'ye malolacak.

Kafamda cevabı içinde 1 soru işareti hakim;

Bu fiyata alınabilecek en iyi sistem diye düşünmekteyim?! Cevaplı soruma binaen yorumlarınızı almak istiyorum.

Teşekkür ederim.

• merhaba arkadaşlar. geçen gün mediamarkta hkts 16+ avr 161s teşhirde açıktı bende telefonu takıp denedim uzunca bi süre sesini beğendim tizleri olsun baya iyiydi. yalnız subwooferi tam anlayamadım çok büyük bi mağaza açık alan haliyle tam randımanı veremedi diye düşünüyorum. bass boost açıktı arkadan da sonuna kadar açmıştım bass levelini. avrye hiç değinmek istemiyorum hiç kullanmadığım için çok karışık geldi. şuan z5500 kullanıyorum sistemi değiştirme düşüncem var. z5500 kullanıp bu sete geçen yorum yapabilir mi subları karşılaştırma açısından.müzik içinse stereo modu tercih ederim genelde 2 hop+ sub bu şekilde müzik performansı da yeterli olur mu?
  • 10 yılı yakın süredir stereo sistemimde Harman / Kardon amfiler kullanıyorum. 2010'dan bu yana da ev sinema sistemimde yine reciever olarak Harman tercih ediyorum.
    4 ay önce hem stereo, hem de reciever olarak kullandığım amfileri değiştirdim. Stereo olarak PM 655 vxi kullanıyorum. Almanya'dan getirttim ve bobin kokusu alıyorum.
    Trafoda bobinler de sıkıntı var gibi ama sesin gücünde ve performansta şu an için bir sıkıntı yok. Ayrıca, üzerindeki filtre ve fonksiyon tuşları da değişmek istiyor, ciddi şekilde oksitlenmiş.

Ama asıl fikrinizi almak istediğim konu İstanbul'dan 2. el olarak aldığım H/K AVR 347 ile ilgili. Halen yedek olarak tuttuğum, önceki recieverım H/K AVR 2550S idi ve kayda değer bir ısınma yapmıyordu.
    AVR 347 ise, çok ciddi ısınma yapıyor, 20 25 dk sonra çalıştığında, ses -15 - 20 desibelde bildiğiniz el yakar düzeyde ısınıyor.
    Aldığım yere de bunu söylediğim de, kullandığım hoparlör takımının eski ve uyumsuz olabileceği idi. Bu sebeple, haklı olabileceklerini düşünüp, yeni bir 5.1 hoparlör takımı kurdum.
    Eski sistemimde Pioneer CS-999 hoporlörler ön, Canton AV700 merkez, Canton CD 10-II hoporlorler de surround idi. Pioneer takım vintage tabir edilebilecek, 80'ler modeli, 25 cm. wooferlı bir takım ve 6 ohm.
    AVR347 çıkışları 8 ohm. Bu sebeple, Wharfedale Diamond 9.4 aldım. Bunlar da 6 ohm. Merkez hoparlörü Canton GLE 450.2 ile değiştirdim, 8 ohm. Surround olarak da,
    fazladan duran Wharfedale Valdus 200'leri koydum, onlar da 8 ohm. Subı da B&W ASW500 ile değiştirdim ki, ısınma ile alakası olamaz aktif sub.
    Şimdi, Pioneer CS-999 ve diğer saydıklarımla ne kadar ısınıyorsa bu yeni setup ile de aynı şekilde ısınma yapıyor. Wharfedale kule ve daha yeni teknoloji diye 6 ohm alırken bişi olmaz diyenleri dinledim.
    Kablo olarak da Oehlbach 4mm kaliteli kablo ve banana jack kullanıyorum frontlarda. Kablolamalarımda bir sıkıntı yok. Güç kablosu aldığımda bir sorun çıkarttı onun yerine bir PC güç
    kablosu kullanıyorum. Topraklama da sorun yok, Belfin akım korumalı çok pirize bağlı.

Çok uzun yazdım, kusuruma bakmayın. Sorun sizce omaj sorunu mudur? Ön takımları da 8 ohm bir hop. takımı ile mi değiştirmem gerekir? Başka ne olabilir? uzun süre kullanımda bile kendini korumaya
    almıyor amfi ama ciddi şekilde el yakacak kadar da ısınıyor. Nedir tavsiyeniz?

• Selamlar Avr 171 ve Hkts 9 setimi satmayı düşünüyorum.Avr 171 in hoparlörlerle performansı muhteşem.1 yıl normal 3 yılda extra Media Markt garantisi vardır toplam 4 yıl.Hkts 9 1 yıl normal 3 yıl da extra Media Markt garantilidir,toplam 4 yıl.Hkts 9 un orjinal ve siyah renk 4 adet ayaklığı vardır.Duvara monte etmedim.Eskişehir'de yaşıyorum arzu eden evimde istediği gibi deneyebilir.Daha büyük bir set veya stereo bir sistem yapacağım için satıyorum.İlgilenen arkadaslara foto atarim.Herkese Hi-fi li günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mve1977 -- 30 Eylül 2016; 20:37:57 >
  • 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.