Şimdi Ara

HARMANKARDON SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMLERİ GENEL KONU (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.552
Cevap
49
Favori
335.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha açıklamalı olması için ses sisteminizin girişlerini yazarmasınız

örnek
    avr360 da
    4 hdmi 'in'
    1 hdmi 'out'
    3 optik var
    ben bunları kendime göre düzenliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimleon -- 28 Ağustos 2015; 11:38:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba avr 161 kullanıyorum kumanda ile sadece sesi açıp kapatabiliyorum başka bişey yapamıyorum belirli bir ayarımı var bileniniz varmı acaba ?

• Merhabalar avr 161 kumanda sorunu yaşıyorum bazı tuşlar calismiyor buna açma ve kapama tuşu dahil sadece ses açıp kapatabiliyorum bunun bir ayarı varmıdır kumanda nin arkasında bazı şeyler yazıyor ama tam olarak anlayamadım bilgisi olan paylaşabilirmi Teşekkürler

• 78zafer 7 kullanıcısına yanıt
    bildigim kadariyla avr kumandasi ayni zamanda universal kumanda olarakta kullanilabilen tarzda bir kumanda.
    etiket ustunde yazan yonergelerde setup inizdaki diger cihazlarin kumandalarinin avr kumandasina nasil tanitilabilecegini anlatiyor.
    probleminiz kumandanizla alakali gibi gozukuyor, aldiginiz yerden en azindan denemek icin ayni modele ait bir kumanda temin edebilirseniz problemin nerde oldugunu daha rahat anlayabilirisiniz.
  • Elimde HKTS 16 serisi 5.0 set var Yamaha RX-V350 ile birlikte kullanıyorum. Biraz antika amfi fakat performans ve fonksiyon açısından çok memnunum. Lakin hoparlörlerden iyi verim alamıyorum. Bir çok hoparlör kullandım (Yamaha, Whafedale, Microlab, Pure Acoustics, Koda, Jamo) fakat en kötü Harman/Kardon'larla eşleşmesi oldu. Bu hoparlörler için en uygun amfi nedir?

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Günaydın arkadaşlar,
    Bende sizlerin bazı yorumlarınızın okuyarak ve ses sistemi başlangıç olarak Denon x500 ile HK 151 Arasında kaldım. Aklım HK 151 e daha yakın ama sizlerin de son bir yorumunu almak istedim.
    Benim Kullanım amacım müzik ve film olacak ikisini de Sevdiğim için pek ağırlık vermek istemem ama müzik bir tık daha ön planda. %60-40 diyelim. Müzik için avr önermiyorsunuz biliyorum ama gene de hem salonumda aynı anda müzik için ayrı, sinema için ayrı ikişer tane set yapma imkanım olmuyor.
    Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HKTS 35 BLACK nasıldır. fiyat/performansı nasıl. Müzik için kullanılabilir mi taknosada 1999 tl fiyatı var şu anda.
  • nikony kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam bu tarz setler müzik için uygun değildir ama uydu tipte olsun derseniz focal sib bakabilirsiniz
  • nikony kullanıcısına yanıt
    Çok fahiş fiyatı var o setin. O paraya ben avr+hkts set almıştım.
  • Merhabalar,

Bir haftalık araştırmanın sonunda daha fazla derine inmeden giriş seviyesi ve bütçeme uygun gördüğüm harman kardon 151 serisi avr cihazımın satın alma işlemini gerçekleştirdim yarın Teknosa ya teslim almaya gideceğim aldığım fiyat 800,00TL ve uygun olduğunu düşünüyorum öncelikle bu fiyat doğru bir fiyat mıdır?

Diğer bir sorum avr151'i hem sistemleri tanımak, müzik dinlemek ve ara sıra sinema içinde kullanmak niyetiyle aldım, bir kaç hoparlör dinlediğimde uydu hoparlörlerin benim için yeterli olmayacağına kule hoparlörün müzik dinlemek için daha doğru bir seçim olduğuna karar vererek avr151 e uygun hoparlör tavsiyeniz ne olurdu Yamaha NS-555 dinledim fena değildi pioneerleri dinlediğim müzikten olacak çok beğenemedim daha çok rock, metal, prograsive rock ve metal, alternatif müzikleri ise ara ara dinliyorum, bu çerçevede kullandığınız memnun kaldığınız veya uygun olabilecek kule hoparlör tavsiyesinde bulunursanız çok sevinirim, maliyet benim için önemli hoparlör için bütçem en fazla çifti 1.600,00TL dir. sonrasında taksitlerimi bitirdiğimde orta arka ve sub. ları sırasıyla alacağım, vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler,

saygılar,

• satılık harman kardon avr 365 tertemiz kutusu bile duruyor

http://forum.donanimhaber.com/m_109018505/f_//tm.htm
  • Arkadaşlar merhaba
    AVR 151 aldim Teknosadan 600 tlye nazil fiyat kullananan arkadaşlar yorum yapabilirmi acaba

• Arkadaşlar sound sticks 3 wireless sistemim birkaç haftadır aux ile bağlı ve müzik açık olduğu halde aniden kendini kapatıyor.
    Adaptördeki ışık sönmüyor, adaptörde sıkıntı yok.
    Hoparlör kendini uykuya alıyor, telefondan veya bilgisayardan sesi artırınca tekrar açılıyor.
    Son zamanlarda aşırı sık yapmaya başladı. Sebebini de anlamadım.
    Çok düşük seste çalıştığı için cızırtı olarak falan algılıyor desem, bi 3 dakkada kapanıyor bi 1 saatde kapanıyor.
    Şimdi tekrar bluetooth'da deniyorum. Bakalım kapanacakmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GörünmezAdam -- 7 Kasım 2015; 21:40:19 >
  • Slmlar.jbl hoparlörlerden oluşan bir sistem kurmaya çalışıyorum.şuan 1 çift surround ve amfi lazım.merak ettiğim bir konu empedans tam olarak nedir uyumu olmalımı neye dikkat etmek gerekiyor?mevcut kolonlar 8ohm.bunlara 2.el bir hk amfi denk getirmek istiyorum.surroundlar farklı bir empedansta (4-6ohm) dolayısıyla güçte olursa amfi ve diğer kolonlara bir zararı yada seste bir kalitesizlik olurmu?

• Merhaba,
    Uygun fiyata avr 70 model buldum bir kaç çizik hariç sıfır diyebilirim. Büyük beklentim yok açıkçası sadece film izlerken ve arada müzik radio. Sizce 350 tl bu ürün için makulmudur.

• Merhaba,
    HKTS 60 ve 65, HKTS 30 ve 35 arasındaki farklar nedir? Bilgisi olan varsa rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

Arkadaşlar merhaba
    AVR 151 aldim Teknosadan 600 tlye nazil fiyat kullananan arkadaşlar yorum yapabilirmi acaba

Güzel fiyat yine teknosadan jbl cinema 510 ile birlikte aldım ben ve memnunum sinema için müzik için kule hop şart, tavsiye ederim fiyat faydada çok iyi ürün

• trendkiller T kullanıcısına yanıt
    JBL hoparlör setini almadım eski amfiden kalan Sony den yani hoparlör takımını kullanıyorum cihazı tam çözemedim ben biraz bilgi verirmisiniz özellikle HDMI girişi ve çıkışları hakkinda

• Arkadaşlar avr 151 aldım. Tv im 4k bu cihaz 1080p . pcden görüntü alırken 1080p ye düşürüyor Nasıl çözüm bulabilirim, saygılar

• pc yi direk tv ye bağla,
    seside avr ye yolla optik bağlantıyla,
    ben şöyle yaptım.
    (optik ses çıkışı olan anakart satın aldım sırf bu yüzden)

• 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.