Şimdi Ara

kapı barfiksi (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
1
Favori
41.994
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu aleti mekik ve şınav çekmek için düşünüyorum. Mekik ve şınav için görüşleriniz nedir? Özellikle Şınav çekmek için kullanışlımıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycanata -- 20 Mayıs 2011; 23:09:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycanata

Arkadaşlar ben bu aleti mekik ve şınav çekmek için düşünüyorum. Mekik ve şınav için görüşleriniz nedir? Özellikle Şınav çekmek için kullanışlımıdır?

Ustad Sinav icin is gorur ama mekik icin pek kullanisli degil....
  • Bende bu ürünü tavsiye ederim süper kapı barfiksi http://www.spor77.com/index.php?route=product/product&path=54&product_id=57
  • dün arkdaşım hediye etti "delta" marka. yarım saat önce kurdum denedim. kapı üstündeki çita gibi parçaya biniyor yük, ben 85 kiloyum o bölme koptu kırıldı o güçle demire kafa attık havada
    burnum kanadı, başımda bir ağrı ve alnımda bir şişlik var. siz siz olun uzak durun şöyle ürünlerden
  • citizen ha gayret çökert şu siteyide şöyle konulardan kurtulak. hortçulara ölüm !!!!!!!!!1
  • Duvara sıkıştırmalı olan modelden daha geçen gün ben düştüm.. Allahtan ayaklarım yere bastı.. Aynı gün tekrar astım..

Ardından ertesi gün eve gelen bir abim koşarak üzerine atladı.. Kafa üstü yere indi.. Beyin kanaması geçiriyordu az daha Acil'e zor yetiştirdik..

Hort olmuş ama söyleyeyim dedim , dikkatli olun..
  • Senceru kullanıcısına yanıt
    "Ardından ertesi gün eve gelen bir abim koşarak üzerine atladı" hiçmi düşünemedi onun kayıcagını
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.