Şimdi Ara

Astra G 1.6 elegance

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
10.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar, bilhassa bu aracı kullanmış kişilerden yorumlar istiyorum

1.6 motor, kaç beygir gücü
    kronik bir arızası var mı , bana çıkarabileceği olağan bir sorunu var mı
    2001' üstü mü makyajlı kasa
    istanbul piyasasında bu aracın ortalama değeri nedir

teşekkürler

• ben 2009 1,6 elegance kullanıyorum çok memnunum.sadece 1,4 clio dan sonra yakıt biraz çok geldi.115 beygir güzelde gidiyor.
  • Merhaba,

1998 model Astra-G CD 1.6i 16V kullanıcısıyım. Aracın ilk sahibiyiz. Yakıt şehirdışı 5-6, ş.içi 6-8 (izmir). Kronik olarak, airbag lambası sürekli yanar (bi gariplik var 2 haftadır yanmıyor ) Bir de direksiyon tıkırtısı vardı. Tamirden sonra biraz sertleşme oldu, eskisi kadar yumuşak değil yani direksiyon. Bunların dışında başımıza birşey gelmedi...
  • 2000-2002 modeller 105 bg mi 115 mi
    airbag lambası niye yanar?
  • 6 senedir Astra G 2004 model arabamız var ve bugune kadar çok şükür tek bir sorunu çıkmadı,geçen sene başından büyük bir kaza geçti,kazadan sonra araçta ufak tefek ses bile duysam kazaya yoruyorum ister istemez
    Kilometresi iyiyse tavsiye ederim
  • biri cd biri elegance
    nasıl fiyatları sizce
    tekinin kilometre 45 bin ama doğrumu acaba
    birde hatchback mı alsam sedan mı
    mavinin rengine aşık oldum yanlız

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-opel-astra-sahibinden-satilik-opel-astra-1-6-elegance-28360211/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-opel-astra-sahibinden-cok-temiz-astra-1-6cd/detay/
  • 2004 astra g kullanıyorum araç birçok marka ve modele göre konforlu benim arabamın tek sorunu benzinli olması bunun haricinde hiç bir sorunu yok birde klima çalışırken kasa ağır olduğu için biraz zor kalkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semih Öztürk

biri cd biri elegance
    nasıl fiyatları sizce
    tekinin kilometre 45 bin ama doğrumu acaba
    birde hatchback mı alsam sedan mı
    mavinin rengine aşık oldum yanlız

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-opel-astra-sahibinden-satilik-opel-astra-1-6-elegance-28360211/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-opel-astra-sahibinden-cok-temiz-astra-1-6cd/detay/

benimki 100 bg.
    airbag lambası airbag dışardan darbe aldığı için yanıyormuş (servis öyle söylüyor) Binerken inerken arka taraftan dizler ön koltuğa deydi mi sert bir şekilde etkileniyormuş. Ben tasarım hatası olarak yorumluyorum. (Zaten o zaman opel'in ilk 4 airbag'li aracıydı.)

Gönderdiğin linkler bende açılmadı ...
    Sedanlara dikkat et. Filo arabası olarak piyasada çok var. Benzinli olayına gelince, 2 gün önce izmir-denizli yaptım. Şehiriçi de var izmir'de tabi. yol bilgisayarında 5.0 lt / 100 km gösteriyor. Maşallah
  • v_emre, demek o kadar etkileniyor,, 1.6 araç

114lük corolla'dan inince 100'lük çok ağırdır yau..
    2001 modelleride 100 bg mi
  • quote:

bende 2000 model opel astra cd 1.6 16 v var, aracım 100 bg, 1080 kg

Aracımın performansı genel 1.6 atmosferik motorlar icinde gayet iyi

Arkadasımda cruze var arac 113 bg ama benim ki cok az bir farkla daha atak, bunun nedeni sanırım cruze'nin daha ağır olmasından kaynaklanıyor

O hava yastığı hatası Allaha cok sükür bende hic olmadı, tüp taktırdım sehirci 17 kurus yakıyor ankara trafiği, sehirlerarası 13 kurus yakıyor

Sağlam ve sorunsuz bir araba masallah tabeki alırken temizini bulmak lazım
  • 1080 kiloysa iyiymiş benim corolla'da lpg tüpüyle toplam 1080'di
    alınca zaten en temizini en dolusunu almaya çalışmışımdır hep
    yoksa hiç almam daha iyi bana göre
    bende tüp taktırmayı düşünüyorum
    herşey iyi güzelde 1.6 elegance satan yok ne yapıcaz cumartesi'de memlekete gidiyorum, corolla ile gitmek zorunda kalıcaz
    ben istiyorumki astrayla gideyim köye.. ama bulabilsem..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Life Eternal -- 19 Temmuz 2010; 14:18:21 >
  • Semih hocam cd modelinin tek eksiği cd calar olmaması :D

abs 4 hava yastığı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin90 -- 20 Temmuz 2010; 17:23:28 >
  • quote:

selamlar, bilhassa bu aracı kullanmış kişilerden yorumlar istiyorum

teşekkürler

1.6 16V 100beygırdır 150nm tork gucu vardır yanı tork gucu beygırıne gore ıyı buda kalkısta ıyı demek (corolla 2002-2006 modellerınde 110bygır 149nm tork gucu vardır)

Kronık arızası olarak kotu yollarda on konsoldan ses gelebılır tabı gelmıyedebılır
    evet 2001 ustu makyajlıdır zaten 2001 sonrasının gostergesı degısmıstır ıc kapı kolları grı olmustur

dıkkat et 2001 elegancelerın cogunda yol bılgısayarı yoktur onun yerıne cd changer koymuslar
  • quote:

teşekkürler

1.6 16V 100beygırdır 150nm tork gucu vardır yanı tork gucu beygırıne gore ıyı buda kalkısta ıyı demek( zaten boradan corolladan focustan vb.. serıdır )

Kronık arızası olarak kotu yollarda on konsoldan ses gelebılır tabı gelmıyedebılır
    evet 2001 ustu makyajlıdır zaten 2001 sonrasının gostergesı degısmıstır ıc kapı kolları grı olmustur

dıkkat et 2001 elegancelerın cogunda yol bılgısayarı yoktur onun yerıne cd changer koymuslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fıraty -- 1 Ağustos 2010; 12:26:57 >
  • quote:

v_emre, demek o kadar etkileniyor,, 1.6 araç

bendeki 2004 astra g classic bu seride 90 bg motor kullanmışlardediğim gibi kliamda biraz daha fazla gaz istiyor ama klima çalışmıyorken araba gerçekten bir çok arabaya göre atik, araç kalkış zayıf ama atik çünkü üzerinde 1080 kg kasa var ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fıraty

quote:

teşekkürler

1.6 16V 100beygırdır 150nm tork gucu vardır yanı tork gucu beygırıne gore ıyı buda kalkısta ıyı demek( zaten boradan corolladan focustan vb.. serıdır )

bir up yapalım memleketteyim

astra 100 hp imiş yahu,,
    astra, bora, focus
    bunların hepsiyle gel bende halen corolla var
    hepsine boy boy fark atmazsam namerdim anahtarına yapalım bi kalkış
  • Kontak açıkken şoför veya yan yolcu koltuğunu ileri geri çekmişsinizdir
    alttaki kablolardan sıkışma yapınca airbeg lambası yanar.
    aynısı başıma gelmişti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.