Şimdi Ara

Cildiyeci Kolsuz Agop (Agop Kotoğyan)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
33.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu cilt doktoru hakkında bilgisi olan varmı.
    Çok iyi bir doktormuş araştırmalarıma göre.
    Muayene ücretini son fiyat 300 olarak buldum ama değişmişmidir bilmiyorum duyanınız göreniniz doktor hakkındaki düşünceleriniz var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alonso... -- 15 Temmuz 2010; 19:16:09 >

• 2hafta once gittim muayene fiyatlari 500 olmus ama gercekten cok iyi bir doktor
  • Uf ya 500 tl değermi acaba bilmiyorumki ben sivilce için gidecektim.
  • ben seneler önce gitmiştim o zaman bile çok ünlüydü. ermeni hastahanesinde serkis var cildiyeci o da onun öğrencisiymiş galiba o da iyidir. 55 liraya muayene olabilirsin orada.
  • Ne tür bir rahatsızlığınız var ki o kadar iyi bir doktora gitmeyi düşünüyorsunuz acaba merak ettim
  • saka yaptim ne isim olur cildiyede
  • quote:

Orijinalden alıntı: kickboxer55

saka yaptim ne isim olur cildiyede

• quote:

adam ciddi bişey soruyor
  • quote:

Alın bunu dışarıya
  • Adam değil bayan
    Ciddi bir soruya yalan niye yazıyorsun
    Sivilce sorunum var ve 3 yıldır geçmedi bir kaç cildiyeye gittim ama hepsi aynı ilaçları yazdılar sen kullan geçer diye kullandım geçmedi
    Şu sıralarda arttı bayağ ve acımaya başladı
    Önerdiğiniz bir hastahane varmı doktoru iyi olan bakırköy de varmış iyimi sizce
  • Git herhangi bi devlet hastanesine 3 yıldır aynı ilaçları kullandım farketmedi bana zoretanin adlı ilacı yazmanızı istiyorum diye rica edersen bi kaç kan testinden sonra reçetesini yazar.
  • o ilaçlar çok zararlı başka yoldan geçsin istiyordum ama sanırım pek çare kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alonso...

o ilaçlar çok zararlı başka yoldan geçsin istiyordum ama sanırım pek çare kalmadı

Ne zararı varmış acaba açıklarsan ?
  • Zoretanin yan etkileri:
    - Ağır depresyon
    - Cilt, dudak ve göz kuruluğu
    - Burun kanaması
    - Kolestrol artışı
    - Derinin hassaslaşması

En belirginleri bunlar
    - Ağır depresyon bundan çok korkuyorum çok sinirlenen bir yapım var heran herşeyi yapabilirim gibi geliyo öyle bir ruh halinde
    Zaten ağır bir ilaç olduğu için kan tahlili yapılıyo ona göre veriliyo miktarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alonso...

Zoretanin yan etkileri:
    - Ağır depresyon
    - Cilt, dudak ve göz kuruluğu
    - Burun kanaması
    - Kolestrol artışı
    - Derinin hassaslaşması

En belirginleri bunlar
    - Ağır depresyon bundan çok korkuyorum çok sinirlenen bir yapım var heran herşeyi yapabilirim gibi geliyo öyle bir ruh halinde
    Zaten ağır bir ilaç olduğu için kan tahlili yapılıyo ona göre veriliyo miktarı

Ben 7 ay kullandım dudağın kuruması dışında yan etkisi pek olmuyor. Tabi herkesin kendi tercihi ama başka ilaçlarla bu işin tedavisi yok bana göre.
  • Herkeste gözükmüyor işte aynı etkiler
    Kullanmayıda istiyorum ortalama 6-7 ayda bitiyor bakacağız artık
  • Bir cilt doktoru ne kadar iyi olursa olsun o kadar parayı vermek saçmalık bence.Emin ol muayene ücreti en fazla 100 liraya da çok iyi doktorlar vardır.Ben de zamanında çok çektim bu dertten bir sürü cildiyeciye gittim,tonla kremdir ilaçtır kullandım ama hiçbirinin etkisi olmadı.Ta ki Roaccutane'la karşılaşana dek
  • quote:

Orijinalden alıntı: qraff

Bir cilt doktoru ne kadar iyi olursa olsun o kadar parayı vermek saçmalık bence.Emin ol muayene ücreti en fazla 100 liraya da çok iyi doktorlar vardır.Ben de zamanında çok çektim bu dertten bir sürü cildiyeciye gittim,tonla kremdir ilaçtır kullandım ama hiçbirinin etkisi olmadı.Ta ki Roaccutane'la karşılaşana dek

Değil çünkü vitiligo denen bende de bulunan tek hastalığın çözümü onda deniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow JeagerJaques

quote:

Orijinalden alıntı: qraff

Bir cilt doktoru ne kadar iyi olursa olsun o kadar parayı vermek saçmalık bence.Emin ol muayene ücreti en fazla 100 liraya da çok iyi doktorlar vardır.Ben de zamanında çok çektim bu dertten bir sürü cildiyeciye gittim,tonla kremdir ilaçtır kullandım ama hiçbirinin etkisi olmadı.Ta ki Roaccutane'la karşılaşana dek

Değil çünkü vitiligo denen bende de bulunan tek hastalığın çözümü onda deniyor

Arkadaş sivilce için gidecekmiş.Ayrıca vücudun sivilceye yatkınsa ne yaparsan yap o Roaccutane denen meret dışında bir şeyin işe yaradığını maalesef görmedim.Ayrıca merak ediyorum bu Ermeni doktorlar cildiye konusunda neden bu kadar iyi?Ben de baya ünlü bir Ermeni doktora gitmiştim zamanında.

Bu arada gerçekten geçmiş olsun hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qraff -- 16 Temmuz 2010; 1:35:10 >

• seneler öncesinde babamın rahatsızlığı dolayısıyla kendisinin şişlideki muayenehanesine gitmiştik, gerçekten çok sıcakkanlı ve bölümünde türkiyedeki en uzman kişilerden birisidir. o zaman da muayene ücreti diğer doktorlardan çok daha fazlaydı yanlış hatırlamıyorsam 200 tl civarındaydı biz gittiğimizde ancak verdiğin paranın gerçekten karşılığını alabildiğin bir doktordur, babam bu güne kadar kendisine hep minnettardır ve her gördüğü tanıdığa da tavsiye eder.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.